Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy kropkowicze marza o niebie w kratkę?
Idź do strony 1, 2  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Sob Cze 21, 2003 9:40 pm    Temat postu: Czy kropkowicze marza o niebie w kratkę? Odpowiedz z cytatem

Puk, puk.
- Kto tam !!!
- Radji
- czego chcesz?
- Wejśc do nieba kropek.
- Nie ma kropek
- Jak to?
- A tak to, nie ma
- Ale, ale przecież były i miały byc po wieki
- Kto ci wmawiał takie bzdury?
- Ty
- Ja?
- Tak ty
- A kim ja jestem?
- No bogiem kropkiem
- Skąd ten pomysł?
- Przecież mowiłes że nim jesteś?
- Nie mówilem
- Więc kim jesteś?
- Nikim waznym
- A ja kim jestem?
- Ty, ty jesteś goistą
- Nie, nie jestem
- jesteś, tylko jeszcze o tym nie wiesz.
- nie
- tak
- Ale...
- A najbardziej przerażające jest to że nawet nie zauważyłes kiedy sie nim staleś.
- Więc co sie stało z kropkami.
- kropki, nigdy nie było kropek.
- Więc kim ty jesteś?
- ja, przeciez ja nieistnieje.
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Nie Cze 22, 2003 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe lekko to skoplikowane, ale czy ty chcesz przez to powiedziec ze teraz naprawde jestes juz goista Question Question
Powrót do góry
 
 
raimondas



Dołączył: 05 Lut 2003
Posty: 18
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Cze 22, 2003 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie on jeden Sad
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Nie Cze 22, 2003 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kropki sa utopią, marzeniem do którego chcemy wrócić, ale jeśli wrócą to może okazać się że juz nie chcemy w nie grać bo wolimy go.

Tak wygląda chyba najprostrze wyjaśnienie.
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Nie Cze 22, 2003 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje ze tak nie bedzie
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Cze 22, 2003 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem tak: ja tam czasem zagladam na kropki, mimo meczacego i skomplikowanego procesu zakladania konta. Niestety oprocz michalsa (brrr, wrrr) nikogo nie ma. Czasem siedzi polkordek, czasem szwagiereczek i czasem dzarol. Poza tym nie widzialem nikogo. Kiedys, ale to juz spory czas temu, byl kilka razy best, zeby nie bylo, ze go nie bylo. A prawda i realia sa takie, ze na go mozna pograc, bo jest z kim. Gra jest inteligetna i trza sie naglowkowac, zeby w ogole zalapac o co chodzi. Ostatnio widzialem nawet masters_insect, ktory sie uczyl grac. A nauczajacym nie kto inny, jak Raimondas. Ja osobiscie grywam sporo. Idzie mi bardzo przecietnie, ale przynajmniej moge zabic czas, moge spotkac, besta, Radjego, czsem kibica (ktory wszystkich tradycyjnie wymiata), Raimondasa, teneskimosa i paru innych. Dzarol, Ty tez byles nie raz. I wiesz dobrze jak to wyglada. Chyba nie mielismy okazje pograc. Gralismyza to w kropki. Sorry raz jeszcze za problemy z netem. Ciagle mnie wywalalo. Ale jakos chyba dokonczylismy w koncu. I jesli mam byc szczery to to, co jest na kurniku, jest neico bardziej atrakcyjne, niz granie z michalsem. Jesliby kropki sie odrodzily to z checia bede grac. Ale poki co, to wpadam z sentymetu i przywiazania, a nie dla przyjemnosci. I nic nie da sie na to poradzic. Wiec uwazam, ze Radji ma troche racje, ze kropki staja sie powoli utopia. Forum przybralo charakter knajpki, gdzie mozna pogadac z kumplami przy piwie, a co raz mneij czuc atmosfere kropek. I wydaje mi sie, ze to forum jest ostatnim bastionem kropkolandii tak barwnie opisanej przez Radjego. Czasme jak sie gra w go, to ludzie opowiadaja jakies legendy o kropkarzach. Kiedys slyszalem cos takiego:"a ja slsyzalem, ze kropkarze to dobrze graja w go". Tylko Ci, vo to mowia, nie bardzo wiedaz co to kropki i nawet na kartce, w szkole nigdy nei grali. Taka jest rzeczywistosc. Kiedys ludzie nie wiedzili co to Go, a slabosilny z nudow przychodzil grac w kropki, bo nie mial z kim grac. Teraz wpada ozbaczyc raz na jakis czas jak tam ucza sie jego nastepcy i jest witany owacyjnie. Chetnie ze wszytskimi gra, bez wzgledu na poziom umiejetnosci. A ja z czerownym nie mialem ani razu przyjemnosci. Bede konczyc te pesymistyczne wywody. pozdrawiam.
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Nie Cze 22, 2003 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kibic na go wpada troche częściej niż czasami Wink ale ma tą samą przypadłość co na kropkach........
wiele nicków Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Cze 22, 2003 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam widzialem go pod dwoma, ale wszystko co zielone to mi sie teraz z nim kojarzy:))
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Nie Cze 22, 2003 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z toba kaisuj w zupelnosci.Kropki chyba sa juz utopia, sa czyms co bylo bardzo piekne i silne ale upadlo, niestety upadlo.To forum rzeczywiscie podtrzymuje pamiec o kropkach, bo gdyby nie to, to pewnie wiekszosc z nas zapomnialaby o nich.Kazdy dalej poszedl swoja droga i wybral gre moim zdaniem ktora jak najbardziej przypomina kropki-dla was jest to GO, ja nie umiem w to grac, wpadam tam tylko zeby pogadac z Bestem, Radjim, PKB, Kaisujem i innymi.Dla mnei cos w podobie gry zastepczej jest HEX(goraco polecam) Exclamation Exclamation .Wiec coz, ja tez bede konczyl, do usluszenia Very Happy
Powrót do góry
 
 
kibic777
kropki.legion.pl


Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 119

PostWysłany: Sro Cze 25, 2003 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaisuj napisał:
ja tam widzialem go pod dwoma, ale wszystko co zielone to mi sie teraz z nim kojarzy:))


mam kilkadziesiat nickow na go, spora czesc zoltych Smile, szybko nudza mi sie nicki jak gram w kulki wiec je szbyko zmieniam, chociaz udalo mi sie w jednym czasie miec 2 nicki w 1 dziesiatce na drabince z numerami 3 i 6 - jednak z tego nie wiele wynika:evil: poki co gram w go slabo...
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Sro Cze 25, 2003 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli jak grasz słabo, to masz dobre zadatki na gre taką jaką prezentuje Lesio, wszak jeden z członów jego nicka już posiadasz (słabo ze słabosilny) Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Sro Cze 25, 2003 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kibic jak zwykle bardzo skromny Very Happy W kropki nie gra dobrze, w go jeszcze gorzej, wogole ze wszystkimi dostaje w dupe hahaha Very Happy Very Happy
a nad forum lataja rozowe slonie Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Czw Lip 24, 2003 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja sobie gram w tysiaca Very Happy Nawet niezle mi idzie a jak ktos nie wierzy niech luknie na pierwsza dwudziestke Twisted Evil
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw Lip 24, 2003 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja "luknąłem" ale nie miałem okazji wypróbować, wiec może pogramy coś? Question Twisted Evil
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Lip 25, 2003 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Szwagiereczek, gonisz mnie w tych postach, ze czuje sie jak na jakims Tour de France, jakbym uciekal przed wszechmocnym peletonem Rolling Eyes
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następna
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies