Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ku pamięci, niech ci ziemia lekką będzie Aros

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Sro Lip 19, 2006 11:51 am    Temat postu: Ku pamięci, niech ci ziemia lekką będzie Aros Odpowiedz z cytatem

Wiele już czasu mineło, odkąd biegaliśmy od stolika do stolika i denerwowaliśmy ludzi, niektórzy ciebie lubili, inni mniej, byli tez tacy którzy za toba zupełnie nie przepadali. Cóż, każdy mial jakiś swoj sposob na życie, stanowi zbior wad i pozytywów.
Dziś, wydaja sie one tak odległe i śmieszne, pozostal jedynie sentyment do tego co było. Umarliśmy wszyscy w momencie gdy przestala istnieć nasza gra, nasza rodzina wziela długo rozwod i uciekli w strone zapomnienia. Ale zawsze była nadzieja, ze to sie zmieni. Nie duża, ale była.
Dziś nie ma ciebie już wśrod nas, jesteś gdzies indziej, w świecie moze lepszym, choć nie jestem wierzący, uważam że to co jest po smierci musi byc lepsze. Świat ten musi choć troche być w kratke.
Dziś nie możemy już zagrać, porozmawiać, powkurzac ludzi, dziś jesteśmy gdzieś indziej i dzieli nas o wiele więcej niż szklany ekran monitora i kilka kabli. Ale to się zmieni. Prędzej czy później się zmieni, bo wszyscy kiedyś umrzemy. Ciebie śmierć dopadła wcześnie, nas miejmy nadzieje później, ale staniemy kiedyś naprzeciw siebie i znowu zagramy. Wszyscy.

Radji (19-06-2002 11:30)
znalazłem cie aros
Aros (19-06-2002 11:30)
Very Happy
Radji (19-06-2002 11:31)
super
Radji (19-06-2002 11:31)
to juz mamy kontakt
Aros (19-06-2002 11:31)
nom

Taki był początek, ale koniec jeszcze nie nastapił, o nie

Do zobaczenia
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Sro Lip 19, 2006 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pięknie napisane Radji...

Już od dłuższego czasu próbuje napisać coś, ale nie mogę, bo odbiera mi dech... Tak wcześnie odszedł od nas... Dobry kolega, kompan rewelacyjny człowiek i gracz...

Dziękuje Ci Arosku za to, że tak bardzo pomagałeś mi w grze, za wszystkie rozmowy na gadu i cronixie, dziękuje, że mi pokazałeś tacopsa, dziękuje za poczucie humoru i za to jaki byłeś...

Do zobaczenia
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Nie Lip 23, 2006 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem co powiedziec.... dopiero przed chwila sie dowiedzialem.... zycie choc piekne tak kruche jest....
Do zobaczenia Aros w lepszym swiecie...
[*]
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Wto Lip 25, 2006 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja bodajze druga gra rozegrana na cronixie to byl pojedynek z Arosem. Troszke irytowalo mnie na poczatku jego zachowanie i mowienie, ze jezeli sie bylo mistrzem kropek w szkole to to nic nie znaczy, ze tu poziom jest a w zasadzie byl, zupelnie inny. Ale nie mylil sie. Szybko dostrzeglem roznice i moge mu przyznac racje.

Napewno byles troche zwariowany, nieobliczalny. Ale moze to tez wiek. Gdy ja Cie poznawalem byles chyba w klasie maturalnej czy nawet rok przed. Wiec na pewno nie mozna Ci miec takich blachostek za zle, i tego ze mi nie raz przebieranym nickiem jak Stoichkov probowales odebrac cenne punkty z rankingu. Dzis to wydaje sie smieszne w kontekscie tego co sie stalo. Ja osobiscie zapamietam Cie ze mimo natloku zajec szkolnych i zblizajacej sie matury zdecydowales sie uczesniczyc chyba w najwiekszym turnieju, jaki udalo mi sie zorganizowac przy wspolpracy z kibicem. Wielkie dzieki i szacunek. Bedziesz zawsze w mojej pamieci.
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sro Sie 02, 2006 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aros.... poznalem Cie tak jak i innych.szukałem gry i znalazlem wspomnienia cronixa i nry gg na forum.pozniej pojawila sie gra i zaczalem "rekrotowac" starych graczy na www.kropki.net
organizowac turnieje itd. chcialem zeby grali w nich najlepsi,ale nie kazdy chcial,nie każdy mial czas,niektorym przeszkadzal brak czasu na ruch ,auto stopy itd.....

trwają teraz prace nad nowym programem do gry,może tam?
wierze że pomożesz nam,przynajmiej raz w roku, w turnieju o Twoim imieniu zmobilizowac sie do gry.wszystkim,starym i młodym(bo młodzi tez potrzebni,aby gra w kropki nie zostala wspomnieniem).

Niech turniej ten ma wage mistrzostw swiata!
niech najlepsi swoją zacięta grą pokażą że dażyli Cię szacunkiem.(nie widze tego w inny sposób),
a turniej niech zakończają słowami "do zobaczenia za rok Aros,w nastepnym turnieju" Wink

tak to widze,do zobaczenia....
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies