Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

liga2 (sezon1)
Idź do strony 1, 2  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pią Sty 05, 2007 3:50 pm    Temat postu: liga2 (sezon1) Odpowiedz z cytatem

liga 2
kolejka 1 (czas na umowienie sie do 31.12.2006,czas na rozegranie do 07 .01.2007)
Amokat-Kosu85 r0 -39
senny_mojrzesz-Markizz 15-0w (bylo 32:0 wynik zostal zmienony)
HitmaN47-Yazon w0-15 (bylo 2:34 wynik zostal zmienony)
marcinnguyen-Serek 26-12

kolejka 2 (czas na umowienie sie do 7.01.2007.czas na rozegranie do 14.01.2007)
amokat-senny_mojrzesz 8-31
Yazon-marcinnguyen 11 -33
Kosu85-Markizz w0-0w
Serek-HitmaN47 15-0w (bylo 17:2 wynik zostal zmieniony)

kolejka 3 (czas na umowienie sie do 14.01.2007.czas na rozegranie do 21.01.2007)
Markizz-amokat w0-15
Kosu85-Serek 2-18
senny_mojrzesz-Yazon t2-28
HitmaN47-marcinnguyen w0-15

kolejka 4 (czas na umowienie sie do 21.01.2007.czas na rozegranie do 28.01.2007)
amokat-HitmaN47 15-0w
Yazon-Kosu85 27-5
Serek-senny_mojrzesz30-0r
marcinnguyen-Markizz15-0w (Markizz zostaje wykluczony)

kolejka 5 (czas na umowienie sie do 28.01.2007.czas na rozegranie do 4.02.2007)
Yazon-amokat 39-22r
Kosu85-marcinnguyen 0-19
senny_mojrzesz-HitmaN47 15-0w(HitmaN47 zostaje wykluczony)
Markizz-Serek w0-15

jesli kogos nie wpisze w kolejce,znaczy to ze wygrywa on walkowerem

kolejka 6 (czas na umowienie sie do 4.02.2007.czas na rozegranie do 11.02.2007)
marcinnguyen-amokat 1-16
senny_mojrzesz-Kosu85 17-0
Serek-Yazon 14-29

kolejka 7 (czas na umowienie sie do 11.02.2007.czas na rozegranie do 18.02.2007)
amokat-Serek r0-31
marcinnguyen-senny_mojrzesz 17-7r

kolejka 8 (czas na umowienie sie do 18.02.2007.czas na rozegranie do 25.02.2007)
Kosu85-amokat 11-28
Serek-marcinnguyen 24-4

kolejka 9 (czas na umowienie sie do 25.02.2007.czas na rozegranie do 04.03.2007)
senny_mojrzesz-amokat r9-25
marcinnguyen-Yazon 2-51

kolejka 10 (czas na umowienie sie do 04.03.2007.czas na rozegranie do 11.03.2007)
Serek-Kosu85 39-0
Yazon-senny_mojrzesz 16-0

kolejka 11 (czas na umowienie sie do 11.03.2007.czas na rozegranie do 18.03.2007)
Kosu85-Yazon 1-35
senny_mojrzesz-Serek 40-0r

kolejka 12 (czas na umowienie sie do 18.03.2007.czas na rozegranie do 25.03.2007)
amokat-Yazon r9-45
marcinnguyen-Kosu85 36-17

kolejka 13 (czas na umowienie sie do 25.03.2007.czas na rozegranie do 1.04.2007)
amokat-marcinnguyen 24-1
Kosu85-senny_mojrzesz 0-19
Yazon-Serek 14-13

kolejka 14 (czas na umowienie sie do 1.04.2007.czas na rozegranie do 8.04.2007)
Serek-amokat 17-6(zaginął zapis)
senny_mojrzesz-marcinnguyen 0-22

mecz dodadkowy o kolejnosc barazy
Serek-marcinnguyen 23-3

NICKrozegrane partiezdobyte punktywygraneremisyprzegraneprzegrane walkoweremroznica kropekzdobyte kropkistracone kropki
1.Yazon144013010254355-101
2.Serek143410040137258-121
3.marcinnguyen14341004059221-162
4.senny_mojrzesz1430806039185-146
5.amokat14308060-26198-224
6.Kosu85 14214091-118120-238
7.Markizz (p)14000014-1650-165
8.HitmaN47 (p)14000014-1800-180


legenda(wyjasnienie oznaczen w tabeli itp.)
rozegrane_partie/zdobyte punkty/wygrane/remisy/przegrane/przegrane_walkowerem zdobyte_kropki-stracone_kropki
ciemnoczerwony_pogrubiony - mistrz
niebieski_pogrubiony- awans
pomarańczowy_pogrubiony- spadek
pogrubiony fioletowy- wykluczony w tym sezonie
brazowy - mecz barazowy o awans lub o pozostanie
zielony lub (p) - zrezygnowal z następnego sezonu
[url=][/url]


Ostatnio zmieniony przez senny_mojrzesz dnia Pon Mar 29, 2010 1:04 pm, w całości zmieniany 29 razy
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

informuje ze powstal problem a propo drugiej ligi.
jak rozwiazac problem dochodzacych nowych znanych lub powracajacych po przerwie graczy.
moje zdanie jest takie:

zostawmy pierwsza lige tak jak byla-na nia trzeba zasluzyc

co do drugiej ligi proponuje baraze z nowymi znanymi graczami,w tej chwil jest to 1polko,2baobab,3master_insekt.proponuje zeby najslabsi z ligi2 zagrali z nimi mecz barazowe w zaleznosi od pozycji i rozstawienia nowych.najlepszy nowy z najslabszym z ligi 2 itd...

jestem przeciwny rozgrywaniu wiekszej ilosci meczow ligowych niz 14(jesli chodzi o ligi 1-3) i bede sie tego trzymal,bo znam realia i wasze charaktery,sam zreszta nie mam zamiaru grac wiecej meczy ligowych.

w roku sa 52 tygodnie wiec zajebiscie pasuje rozstaw 14 kolejkowy na 3 sezony w roku z przerwami 3 tygodniowymi pomiedzy sezonami.
2 sezony w roku to moim zdaniem za malo.

tez nie pochwalam zwiekszenia ilosci graczy w lidze 2 i takigo podzialu na grupki,zeby nie grac wiecej niz 14tu meczy np
3 grupy po czterech-kazdy z kazdym+rewanz,awansuje dwoch do 6tki walczacej o awans-gra kazdy z kazdym+rewanz prucz dwumeczu z graczem ktory przeszedl razem z nim(wynik zostaje przeniesiony).
druga 6tka walczy o to by nie spasc,czyli o jak najlepsza pozycje na takich samych zasadach co pierwsza 6tka.

trzeba tez ustalic,ilu znanych nowych z powracajacymi do ligi mozemy przyjac w jednym sezonie,bo to tez bardzo istotne

wyrazcie swoje zdanie,ale zastanowcie sie wpierw,bez jakis tam nie przemyslanych bzdur okej.mysle ze powinno zostac jak jest,czyli 8miu w lidze 14 meczy.a jakie wy myslicie?
Powrót do góry
 
 
Serek



Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 245
Skąd: Chmielowice

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kod:
informuje ze powstal problem a propo drugiej ligi.
Problem ... ja tu nie widzę żadnego problemu jesli bedziemy sie trzymac zasad jakie były ustalone przed tym sezonem.


Kod:
co do drugiej ligi proponuje baraze z nowymi znanymi graczami,w tej chwil jest to 1polko,2baobab,3master_insekt.proponuje zeby najslabsi z ligi2 zagrali z nimi mecz barazowe w zaleznosi od pozycji i rozstawienia nowych.najlepszy nowy z najslabszym z ligi 2 itd...

Dziwny pomysł ... czemu trójka ostanich ma grać baraże o 2 ligę jesli w regulaminowy spsób sie utrzymali walczac cały sezon. Dwóch awansuje3 ligi i to już predzej Oni powinni zagrać te smieszne baraze, ale to by też nei było w stosunku do nichsprawiedliw gdyż wywalczyli ten awans poprzez swoja gre. Sytuacje mozna zagrubic na przykladzie zwyklej pilki noznej gdzie to druzyny grajce caly sezon utrzymaly sie, a teraz maja zostac wyparte prze inne kluby, ktroe za pozno zglosily swoja rywalizacje. Bo smiem twierdzic iż z trojki wyej wymienionych osob kazdy wygra swoj baraz, tym samym wrzuacjac w błoty wysilek tych z trzeciej ligi. Wiem iż sa to dobrzy gracz i lepsi od wszystkich w 2 lidze procz Yazona moze, ale czy to nie ejst troche niesprawiedliwe? Dlatego sądzę, że liga zyska troche pikanteri jesli w 3 lidze wystapia tacy gracze jak polko, baobab i Master. Trójka dobrych graczy, a dwóch tylko moze awansowac:) wiec bedzie ciekawie, no i słabsi sie czegos nauczą.
Wiec moje zdanie brzmi zgdonei z poczatkowym regulaminem ... nowi dochodzą do ostaniej ligii (bez urazy) ale myslmy obiektywnie.

Zawsze mozna powiekszyc liczbe graczy w lidze, ale z doswiadczenia ejst wiadome, ze to moze nie przejsc wiec trzymajamy sie sprawdzonego systemu, a że do konca czerwac duzo nam nie zostało to nie ma co mysle o powiekszaniu ligi.

Za 3 grupami 4 osobowymi tez nie ejstem ... kazdy moze meic pozniej pretensje ze jedna jest slabsza a druga lepsza. Widac to było na 3a i 3b gdzie byly kolosalen oznice miedzy tymi ligami.
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 3:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serek,przekonuja mnie twoje argumenty,regulamin pocos powstawal,szkoda z nie od swojego poziomu,ale byli informowani,w przypadku baobaba za pozno sie pojawil,ale polko i master wiedzieli co i jak,wiec chyba nie powinni miec zalu.brawo serek
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez sie zgadzam z serkiem. A co do liczebnosci lig to ja bym ja ustalil dzielac ilosc wszystkich graczy ktorzy chca grac przez 3 i w ten sposob byloby wiadomo ilu jest graczy w kazdej lidze. Wtedy zwiekszylaby sie liczebnosc 1 i 2 ligi i dobrze bo jest wiecej graczy ktorzy powinni byc w 1 i 2 lidze a nie sa z powodu limitu 8.
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ja miałbym zaczynać w ostatniej lidze, mając takie umiejętności jak Polko, Master czy Baobab, nawet bym nie poruszał tematu... Jednak fakt pozostaje faktem, że dołączenie ich do jakiejś ligi a wkluczenie innych byłoby w stosunku do tych drugich nieuczciwe. Trzeba więc znaleźć rozwiązanie zadawalające wszystkie strony, może to być nieco trudne ale powinno nam się udać. Myślę, że powiększenie ligi o jednego zawodnika nie wpłynęłoby na nią destrukcyjnie, tymbardziej, że kilku zrezygnowało, zostało wyeliminowanych(TheBest78 w 1 lidze, Hitman i Markizz w drugiej). Myśle, że Polko, Master i Baobab powinni powalczyć o te zwolnione miejsca i zastąpić tych, którzy nie maja ochote na gre a nie tych którzy awansowali z niższej ligi.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja propozycja podzialu na ligi w nowym sezonie (na dzien dzisiejszy)

1 liga

leokles
radji
berbel
kubusio
ant
michals
teneskimos
Yazon
polko
baobap
marcinnguyen

2 liga

serek
senny
Amokat
kosu
kaczus
hanix
Bushman
Sylani
mateo11
zazu
Master_Insect

3 liga

andrespolman
Tatar
KarpikSW
Grappa01
Ricardo
Zoran
SirGouda
Krysztall
Juzczas
Rafael99
Chrabia
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapomniales michals tylko o tym ze spadasz do 2 ligi...
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm, mi sie w sumie w 3 lidze pewnie nie bedzie chcialo grac szczerze mowiac Wink a jesli bede gral, to tez szczerze mowiac i bez zadnych przechwalek raczej wygram wiekszosc meczy i przez to odbiore innym szanse na awans - to tez byloby troche niesprawiedliwe bo gracze z 3 ligi ktorzy umiejtnosciami pewnie troche odstaja jeszcze ode mnie czy insekta beda zablokowani, z malym szansami na awans

a baraze miedzy nasza 3 o jedno miejsce w 1 lidze to chyba najrozsadniejszy pomysl

zreszta organizatorzy zrobia jak chca a ja najwyzej powiem czy sie do tego dostosuje czy tez nie Wink
Powrót do góry
 
 
kaczor



Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 321
Skąd: wawa

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serek ma racje po co dawac wszystkich "nowych" do jednej ligii to jest nie sprawiedliwe dla innych.moze najlepszym rozwiazaniem byloby rozegrac mecze dodatkowe, barazowe i inne i okreslic kto w ktorej lidze jest pozniej powiekszyc kazda lige o 1 zawodnika a "nowi" niech walcza miedzy soba w ktorej lidze sie znajda..
Powrót do góry
 
 
Serek



Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 245
Skąd: Chmielowice

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł michals jak dla mnie odpada na samym wstepie ... 11 osobo w lidze to mega przesada. Patrzac na to liga by trwała 20 tyg i polowa ludzi by nei zagrala bo pewnie an wakacje sie zwija. I patrzac jak przydzielil do tego soby to ten sezon totalnei idzie na manowce bo nie wiem po co kto walczyl jak teraz jest taki zlepek jak popadanie. MOze powiekszymy lige ale moim zdaniem nie teraz bo wakacje to termin mega niepewny.

Yazon ok Smile tyle ze miejsce Markiza i Hitmana zajmuja zwyciezcy 3a i 3b. NIe sadze by w stosunku do nich było to fer. Nie wiem jak bedzie z Kosu ... jesli senny zarzadzi, że On spada to mysle ze wtedy bedzie jedno miescje i niech sie trojka gosci bije o miejsce w 2 lidze. Ale co do barazy to sa one jak dla mnie nie uczciwe totalnie wobec graczy ...

Rozumiem, że Polko jest o niebo lepszy od nas w 2 lidze, ale smie m twierdzic ze jak odmowil gry z zeszlym sezonie to wiedzial jakie sa tego nastepstwa bo jak mnie pamiec nie myli to senny pisal iz od nowych sezonow nowi gracze startuja w ostaniej lidze. Plus jest taki iz poziom 3 ligii sie podwyzszy i mlodzi sie czegos naucza, a walak o awans bedzie bo pewnie tylko max dwoch pojdzie wyzej.

tyle z mojej strony Smile
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TheBest78 napisał:
zapomniales michals tylko o tym ze spadasz do 2 ligi...


jak nie masz nic sensownego do napisania to moze lepiej nie pisz
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serek jesli bedzie jedenastu,bedzie trwalo to 22 tygodnie,jeden pauzuje czyli rozstaw wyglada jak dla 12tu graczy,chyba ci to tlumaczylem na 9ciu.
michalsa rozstaw odpada,moge pojsc na dwa ustepstwa,te pierwsze,ktore napisalem lub drugie wedlog Serka-zgodne z regulaminem,mysle ze kosu ja i amokat zgodzimy sie na baraze,z polkiem,baobabem i masterem dla dobra ligi,slyszalem tez ze sylani nie czuje sie na lige 2 i nie chce awansowac,wiec jeden baraz odpada.to nasza liga i dla jej dobra mozna nagiac regulamin w tej kwestii,lub stworzyc zajebiscie elastyczny regulamin.co do powiekszania ilosci graczy-nie widze takiej potrzeby.

nie wiem tez co z bestem,nawet nie wyraza chceci jak dla mnie,na jakies negocjacje,moze nie traktuje mnie na rowni (moze sie myle) i woli rozmawiac z radjim lub z kims innym,z tego co wiem wycofal sie,jesli jest inaczej chcialbym byc przez niego poinformowany a nie np przez radjego.best zdeklaruj sie czy chcesz grac,zawsze da sie cos przelozyc lub rozegrac wczesniej,wiec jesli na pare tygodni masz zapierdziel -to nie jest problemem.szkoda by bylo zebys odszedl.
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do 3 czerwca nie wiem co to sa kropki, a potem to sie okaze... jezeli nie bede mial wielkiego zapierdzielu w pracy to moze wroce. Na razie jest to niemozliwe. Jezeli z ligami chcecie ruszyc lada dzien, to mnie nie bierzcie pod uwage. I sie mna nie przejmujcie. Bylbym jedynie wdzieczny jezeli znalazlo by sie dla mnie miejsce w I lidze w rundzie jesiennej, o ile takowa bedzie.
A co do spotkania u Leoklesa, to postaram sie byc. Niestety moge byc troche pozniej, bo pracuje.
Co do ksztaltu I ligi to moja sugestia jest taka, zeby na moje miejsce wskoczyl Polko, natomiast za dwoch spadkowiczow - pierwszych dwoch z drugiej ligi. Baobab, czy master insekt moim zdaniem nie sa jeszcze na tyle silni aby grac w pierwszej lidze. Natomiast II liga dla nich powinna byc jak najbardziej, a przynajmniej dla baobaba jak na razie. A w pozniejszym czasie i dla master insekta. Moja propozycja jest taka:

I liga
Leokles, Radji, Kubusio_tralala, berbel, Polko, Ant, Yazon i marcin_guyen
II Liga
Serek, Senny, Michals, Teneskimos, Baobab, Amokat, Sylani, kaczor
a reszta : 3 liga

A co do Ciebie senny, to odpowiedz jest taka ze... czasem na moim komputerze buszuja rodzice i czasem im sie zdaza kliknac gdzie nie potrzeba, a wiadomosci trafiaja do archiwum, ktorego zwykle nie przegladam. Tak wiec sie na mnie nie zlosc.
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 2:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiec git.
moja propozycja to

liga1
leokles
radji
berbel
kubusio
Yazon
ant23
polko/serek/marcinnguyen
michals/serek/marcinnguyen

liga2
teneskimos
polko/serek/marcinnguyen
michals/serek/marcinnguyen
senny_m
amokat
hanix
baobab
kaczus/Master_Insekt

liga3a
kaczus/Master_Insekt
kosu85
Zorann
Tatar
Bushman
grappa
Ricardo
Blasterqqq/juzczas

liga3b
Andrespolman
Sylani
KarpikSW
zazu
Mateo
SirGouda
Krysztall
WOLAN/Rafael99

liga sprawdzajaca
WOLAN/Rafael99
Blasterqqq/juzczas
Chrabia
marcinkam90
kapel
piotrsmu
Norill
zyszku
spoxtyp
kosa85
TheKrzychu
oss_masterfisz
lasic
maurer

wiec gracze,albo godzimy sie na powracanie do ligi albo pzryjmowanie dobrych od ligi wyzszej,albo nie,jesli sie godzimy to jest to najlepsze rozwiaznie(wyzej)


Ostatnio zmieniony przez senny_mojrzesz dnia Czw Kwi 12, 2007 9:45 pm, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następna
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies