Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najlepsze spotkanie
Idź do strony 1, 2  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pon Lis 03, 2003 6:07 pm    Temat postu: Najlepsze spotkanie Odpowiedz z cytatem

Z nudow i troche dla milego wspomnienia, chciałbym byście napisali najlepsze spotkanie jakie zdarzyło się wam rozegrać na kropkach, jeśli pamietacie naturalnie, czyli takie ktore wam utkwiło w glowie.

Cholera troche by bylo tych spotkań, ale chyba jabardziej utkwił mi w glowie jeden taki dawny pojedynek, uuu, wtedy chyba ledwo fiolet miałem. Ale bylem uważany za niezlego gracza. Gralem wtedy z dobrym moim kumplem Overseerem, wcześniej często gralismy towarzyskie, naturalnie zawsze mie ogrywal, tym razem powiedzialem dawaj rankingową. No to zaczelismy ranking, i nagle niespodzianka, jakimś cudem zlapalem go, miałem jego chyba ze 12 kropek, może 13 brakowalo mi paru doslownie. Atakowalem jak wściekły, cieklo ze mnie, ręce mi się trzesły, w glowie tylk modlitwa by nie dac się glupio zlapać..., przegralem wtedy, jeszzce zdołał mnie załatwić, do dziś łezka mi się kreci w oku jak wspiominam tamto spotkanie, naturalnie nie przez przegraną Smile
Tamte czasy uważam za najlepsze czasy w historii mojego przebywania na kropkach, poza tym to wogole były piekne czasy Smile
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Lis 03, 2003 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie rozegrałem dużo tych spotkań ale najbardziej utkwiły mi w pamięci 2 mecze .
w pierwszym to było tak, postanowiłem sobie pewnego dnia że zagram sobie z najlepszą osobą(z najwyższym rankingiem) jaka będzie na cronie w momencie kiedy wejde .
Wchodze a tam , pamiętam to dobrze był :best masters i emiel regis... , z tych najlepszych.
No ale najwyższy ranking miał rohellec więc robie stół 3 + 10 30x30 i zapraszam go , o dziwo nie olał mnie tylko chciał grać , więc zaczęliśmy.Pamiętam że tak jakoś zamotałem że zamknąłem mu z 10 kropek a on nie wiedział jak to się stałlo. On wtedy zapowiedział że bierze się do roboty i mi pokaże jak się gra w kropki , tak naprawde to oczywiście nie chodziło mi o wygraną tylko o gre z jak to się mówi mistrzem. Nie minęło 15 min a on rozjechał mnie tak że mi gały z orbit wyszły. Spodobał mu się mój styl gry , więc zgrał ze mną jeszcze jeden mecz i podpowiadał mi dużo , uczył , dzięki niemu poznałem dużo chwytów i tricków. Jestem mu za to bardzo wdzięczny i chyle czoła przed wszystkimi "mistrzami"kropek.
Drógim spotkaniem była po prostu ga z michalsem, którego rozdupcyłem jakieś 150 do 40 czy coś takiego Laughing
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Wto Lis 04, 2003 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja osobiscie najlepiej pamietam pewna partie z raimondasem ,bylem wtedy poczatkujacym na cronie a raimo mial ze 100 gier bez porazki wiec z nim zagralem,bylem pewien ze przegram,ale raimo chcial obkrazyc na okolo wiec co chwila tracil to jedna to dwie kropki.Wpewnym momenicie okazalo sie ze mam 14 przewagi i zaczela sie mordercza walka.W koncu wylapalem jakos krope i udalo mi sie pokonac raima
A jeszcez pamietam taka fajna partie z masterxsem kiedy skonczylismy grac przy stanie 50:49 dla niego bo zaczely sie baseny Smile
P.S to moj 200 post Razz Twisted Evil
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Czw Lis 06, 2003 6:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi z kolei najbardziej w pamieci pozostal pieciopartiowy pojedynek z Kibicem w polfinale turnieju. Te gry, ktore z nim wygralem, a szczegolnie pierwsza byla chyba moja najlepsza rozegrana dotychczasowa partia.
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Lis 09, 2003 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja rozegralem kilkaset partii, wiec jest w czym wybierac, ale pamietam sporo. Z takcih najodleglejszych czasow pamietam swoja pierwsza gre z Emielem. Dlugo sie bronilem, ale mnie jednak pobil. Pamietam swoja pierwsza porazke z Radjim, to bylo na malej planszy. Pamietam, ze to mnie zaskoczylo, bo jak Radji zaczynal, to byl sporo slabszy, niz wtedy, gdy mi dokopal. Pamietam rowniesz niesamowita walke z Overem. Gralismy do przewagi 30 na 50x50. Gralismy co najmniej 2,5 godziny. Prowadzilem chyba 20 i wiedzialem, ze gdybysmy grali na przewage 15 to bym mial zaliczona wygrana, ale niestety przegralem. No i pamietam jeszcze jeden pojedynek z Qzawju, bo gralismy cos kolo 1 w nocy i juz nikogo nie bylo na cronixie.
Powrót do góry
 
 
Markiz_de_Carabas



Dołączył: 04 Cze 2002
Posty: 53
Skąd: litzmannstadt

PostWysłany: Wto Lis 11, 2003 7:26 pm    Temat postu: Jak wszyscy to i ja Odpowiedz z cytatem

Hmmm partią, którą najbardziej wyryła mi się w pamięci była partia z czerwonymsztandarem. Już wtedy był legendą i pierwszym kropkowiczem z pomarańczową gwiazdką ktorego widziałem. Jakoś się tak złożyło, iż w czasie rozmowy z nim i jeszcze z kibicem w ramach żartu zaproponowałem mu rankongową. Ku mojemu zaskoczeniu zgodził się i ...... zaczęło się.... Samej rozgrywki już nie pamiętam (przegrałem oczywiście) wiem tylko tyle, że czerwony zaskoczył mnie wtedy OGROMNĄ ilościa nowych zagrań (jak to on).....po prostu nie nadążałem ich zapamiętywać..

Pamiętam gdy jeszcze zagrałem z jakimś 1200 i okazało się, że dostałem maksymalnie w dupę.......od tegomomentu zacząłem się wystrzegać różnego typu alter ego kibiców, arosów, radjiów etc. i sam zacząłem takowe zakładać (a co!)

FIN


Twisted Evil Confused Confused
Powrót do góry
 
 
ant22



Dołączył: 21 Lis 2002
Posty: 184

PostWysłany: Wto Lis 11, 2003 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mialem kilka zajebiscie trudnych i ciekawych partii:) Najdluzsza to chyba dwugodzinna z Arosem oczywiscie skonczyla sie wyjebaniem stolika przy mojej przewadze:( Mialem ciekawa partie z Bestem. Okrazalem go na calej planszy, przeszlem wszystkie najtrudniejsze fronty i zjebalem na najprostszej po czym best mnie ojebal:(Sad A juz mialem wizje pieknego panstwa:(Pierwsza partie z kibicem pamietam tez dobrze bylem jeszcze poczatkujacym fiolcikiem. Dostalem po godzinie chyba ale radoche mialem wtedy niekiepska. Otrzymalem sporo pochwal ale oczywsicie nastepne partie podostawalem w 5 minut:) Z Czerwonym partie sie zawsze pamieta. W jednej z pieciu partii okrazylem mu 12 kropek w sumie to tez bylem przecholernie dumny. No narazie tyle pamietam ale moze se jeszcze cos przypomne
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Sro Lis 12, 2003 5:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj tam , od razu ojebał Wink
Jeszcze mi sie cos przypomniało... ale to juz z GO, tuz przed wyjazdem wygralem w tą gre na planszy 19x19 trzy razu pod rząd z Kibicem Wink potem jednak wszystko powróciło do normy Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Sro Lis 12, 2003 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta strona nosi nazwe www.kropki.legion.pl. Wszystkim piszącym o go dziekujemy. Smile
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Sro Lis 12, 2003 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze Radji piszesz. o go piac gdzie indziej hehehehehe
Powrót do góry
 
 
ant22



Dołączył: 21 Lis 2002
Posty: 184

PostWysłany: Sro Lis 12, 2003 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radji madre piszesz ale zaniedbujesz powiesc co jest brak weny????
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Pią Lis 14, 2003 6:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i kto to mowi... czytam wlasnie twoj post radji a'propos.... pozegnania....
i sie zastanawiam co ty tu jeszcze robisz Razz Razz Razz
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pią Lis 14, 2003 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś źle czytales ten post o pożegnaniu, wyraźnie w nim powiedziałem ze zawieszam mój nick az do odwołania. Biorąc pod uwage fakt ze kropki umieraly, a ja nie mialem ochoty się na to biernie patrzec, odwołalem swoj stary nick i wróciłem. Walka o nowy byt kropek jest chyba wystarczajacym powodem by powitać sie znowu, miedzy starą dobra rodzina kropkarską.
Dziękuje i do zobaczenia, turniej niebawem Smile
Niech zyją Kropki!!!
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Pon Lis 17, 2003 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj najlepszy pojedynak, hmm... Bylo kilka ze szwagiereczkiem i polkolordkiem, ale najlepszy to chyba byly 2 pojedynki z Gotharem.Byl piekny sloneczny dzien..... hehehe Very Happy Gralem sobie na kropkach z raimo chyba a tu nagle przyszedl taki fiolet-gothar(wtedy go nie znalem , pierwszy raz go widizalem ) przywital sie z raimo.Po jakims czasie zaczelismy gracKu mojemu zdziwieniu toczylem wyrownana walke,jednak i tak przegralem.Zagralismy rewanz i wygralem, co wiecej Gothar podziekowal mi za lekcje jaka dostal, agralismy chyba z 3 godz albo lepiej
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Lis 18, 2003 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gothar bym moim pierwszym nauczycielem jesli chodzi o kropki i wiele mu zawdzieczam.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następna
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies