Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

OFICJALNE UMAWIANIE SIĘ NA MECZE LIGOWE I TURNIEJOWE
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3 ... 169, 170, 171 ... 186, 187, 188  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bartek



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 281

PostWysłany: Wto Lis 03, 2020 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, w sensie 12.11 -> jak najbardziej też może być.

A ew. baobab, pomocnik - w ten czwartek dacie radę (np. o 19 albo też później)?
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Wto Lis 03, 2020 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

okej Meardin umowieni
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 03, 2020 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michał_Michał napisał:
Mecz z Leoklesem wstępnie umówiony na środę 4.11 o godzinie 9:00.


Michał przepraszam, ale tak jak przewidywałem koleżanka z pracy się rozchorowała. Mówi, że tylko jest mocno osłabiona, obolała i ma kaszel, ale śmierdzi mi to kolejnym śmiertelnym przypadkiem leniwca covidowego. Teoretycznie poprosiła abym zastąpił ją tylko jutro w pracy, ale podejrzewam, że do końca tygodnia mam zawieszoną pracę zdalną, a będąc na miejscu nie ma szans na dłuższą przerwęWink

Także w tej sytuacji co do piątku również nie mogę niczego obiecać. W przyszłym tygodniu pomiędzy 11-15.11. miałem wyjeżdżać w Bieszczady, ale jak dadzą lockdown to jestem uziemiony. W sumie jak koleżanka z pracy będzie miała faktycznie covida to mój wyjazd również przepadnie...

Będę próbować umawiać się na gry wieczorami. Daj znać proszę w jakich godzinach Tobie pasuje?
Powrót do góry
 
 
Tatar



Dołączył: 07 Lip 2006
Posty: 58

PostWysłany: Wto Lis 03, 2020 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michał ja chętnie przejme środę o 9.00
Powrót do góry
 
 
Michał_Michał



Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 275
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Lis 03, 2020 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leokles - wieczorem mogę zagrać 12.11 ( wcześniej mogę mieć problem z ogarnięciem sensownej pory, chyba że ok.22 )

Tatar- pasuje.
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 03, 2020 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michał_Michał napisał:
Leokles - wieczorem mogę zagrać 12.11 ( wcześniej mogę mieć problem z ogarnięciem sensownej pory, chyba że ok.22 )

Tatar- pasuje.


Michał ewentualnie w piątek o 9:00 rano, niemniej potwierdzić będę mógł dopiero we czwartek wieczorem jak się dowiem jak koleżanka z pracy się czuje i czy przyjdzie w piątek normalnie do biura, czy znowu będę musiał ją zastąpić.

Jeżeli 11.11. nie wyjadę tak jak pisałem wcześniej to możemy też spróbować 12.11.
Powrót do góry
 
 
Michał_Michał



Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 275
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sro Lis 04, 2020 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leokles - czekam cierpliwie na informację.
Powrót do góry
 
 
pawel_



Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 173

PostWysłany: Sro Lis 04, 2020 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, mogę grać codziennie po ~21.15, jak mi dzieci zasną
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lis 05, 2020 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michał_Michał napisał:
Leokles - czekam cierpliwie na informację.


Michał dziękuję za cierpliwość, bo ja mam jej niestety coraz mniej. U mnie w pracy to obecnie odbywa się wariacja wirusa... ale głupoty, która przechodzi chyba właśnie apogeum. Koleżanka z którą wspólnie pracuję dostała zwolnienie do 12.11.2020r. Kiedy zapytałem Jej czy miała gorączkę, odpowiedziała, że teraz już nie ma, a wcześniej miała 36... no rzesz kur... już nawet nie chciałem wiedzieć czy to było 36,7 ... czy może przerażające 36,9, przecież to nawet nie gorączka tylko co najwyżej stan podgorączkowy.
Żeby było zabawniej to w drugą stronę jeszcze gorzej. Niby to kancelaria adwokacka i wydawałoby się że ludzie tacy inteligentni, ale jak widać zdecydowanie nie w każdym temacie. Przychodzi Mecenas, pot leci mu z czoła, mówi, gdyby on jeszcze mówił, ale on skrzeczy i kaszle, że przez 10 minut wchodził po schodach bo nie miał siły wejść (a to tylko 3 piętro). To po ....uj przychodzisz do pracy? Zostań w domu a nie przez cały dzień krztusisz się jakbyś umierał i krząta się po całym biurze. Jeszcze rozumiem, gdyby jego osoba była tutaj niezbędna, gdyby nie mógł pracować z domu, ale nic w tym stylu, nie w jego przypadku.

Wracając do umawiania się na grę Wink .

Ponieważ jak napisałem powyżej koleżanka dostała obecnie tydzień zwolnienia (znając jaka jest delikatna to nie zdziwię się jak dostanie jeszcze tydzień, ale nie uprzedzajmy faktów), mój wyjazd również zostanie odwołany jak bardzo wiele już na to wskazuje to może jakoś w ten weekend? Jeżeli preferujesz wczesną porę to możemy nawet w sobotę o 7:00, bądź 9:00 rano? Jak nie sobota to może we wtorek 10.11.2020r o 7:00?
Powrót do góry
 
 
Michał_Michał



Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 275
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pią Lis 06, 2020 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koronaświrus w natarciu...

Leokles w sobotę mogę grać po 20. W niedzielę mogę grać między 8, a 10, w przyszłym tygodniu dopiero w czwartek, chyba że uda mi się ogarnąć temat wtedy najwcześniej środa.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pią Lis 06, 2020 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meardin, baobab, senny, mogę grać dzisiaj wieczorem od ok. 21.30.
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 06, 2020 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michał_Michał napisał:
Koronaświrus w natarciu...

Leokles w sobotę mogę grać po 20. W niedzielę mogę grać między 8, a 10, w przyszłym tygodniu dopiero w czwartek, chyba że uda mi się ogarnąć temat wtedy najwcześniej środa.


Michał to co powiesz w takim razie na niedzielę na 9:00 rano?
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Pią Lis 06, 2020 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meardin: A w sobotę o której możesz? Może być 18, chociaż wolałbym nieco wcześniej.

michals, ant: W niedzielę mogę zagrać o dość dowolnej porze. Potem np. we wtorek po 18.
Powrót do góry
 
 
bartek



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 281

PostWysłany: Pią Lis 06, 2020 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

baobab 16.00 może być?
Powrót do góry
 
 
Michał_Michał



Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 275
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sob Lis 07, 2020 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leokles, dobrze.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3 ... 169, 170, 171 ... 186, 187, 188  Następna
Strona 170 z 188

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies