Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

A jednak to nie koniec

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Czw Sie 07, 2003 1:28 pm    Temat postu: A jednak to nie koniec Odpowiedz z cytatem

Z tego oto miejsca(czyli z mojego fotelu Wink ) chce wszystkich serdecznie przeprosic za to co pisalem w poscie pt.,,To koniec,, i przysiegam na KROPKI,ze nie przestane grac oraz obiecuje ze osiagne poziom najlepszych takich jak Best,Radji,Mastersx,Ant i innych, przyzekam jakem Dzarol.
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Czw Sie 07, 2003 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawde to zrozumialem ze poprostu nie da sie przestac grac w kropki, nawet jesli jest sie nie wiem jak slabym czy zalamanym, tak jak to bylo w moim przypadku.Zaloze sie, ze wszyscy czujecie to samo.Poprostu nie mozna tak poprostu z tym skonczyc, bo tak jak mowil Radji po jakims czasie chec gry powraca i to z pomnozona sila.Teraz czekam tyllko na kropki na szkrabie.
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Czw Sie 07, 2003 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brawo dzarol Very Happy po prsotu dojrzales do faktu ze mozna czerpac z kropek przyjemnosc nie bedac az tak swietnym graczem Wink
Do zobaczenia na szkrabie kropkarzu Very Happy
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Sie 09, 2003 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podziwiam, ze masz tyle wiary w siebie i zawzietosci. Ja bym tak nie mogl przysiasc. Ale obiecalem sobie, ze osiagne sile 1 dan w go. W kropkach chyba juz nie moge sie niczego wiecej nauczyc, a w go moge jeszcze wiele.
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Sob Sie 09, 2003 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaisuj gadasz glupoty.Zawsze mozna sie czegos nauczyc.Mnie tez jest trudno umierzc ze mozna grac jak Radji; Best, Kibic, nie mowiac juz o Czerwonym ale jak widac mozna i trzeba do tego dazyc Wink

Ostatnio zmieniony przez dzarol dnia Sob Sie 09, 2003 9:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Sob Sie 09, 2003 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dorzyc to od dożynać? dożywać? czy od dążenia? Wink
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Sob Sie 09, 2003 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"dorzyc"- słowo pochodzące z języka syczuańskiego. Ma ono podobne znaczenie do słowa "strzyc", jednak nie ma pewności co do tego stwierdzenia. Dorzyc to znaczy strzyc ale "do" siebie a nie "od" siebie.
Stąd nazwa "dorzyc" a nie "odrzyc". (przyp.red.) Cool
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Sob Sie 09, 2003 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurde przestancie.Nawet sie pomylic juz nie mozna Wink Laughing Very Happy
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Sob Sie 09, 2003 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dżarolku, kogo ty chciałeś strzyc? Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Sie 10, 2003 6:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakkolwiek by tego nie nazywac, ja nie widze takich mozliwosci. W go mam literature i wielu zawodnikow, z ktorymi sie moge uczyc, a w kropkach powielam juz tylko te same schematy. Zreszta poki co nawet nie mam jak zagrac.
BTW, moze bede gdzies za tydzien jechac na jednodniowa wycieczke do Warszawy. Stad takie pytanko: czy jest jeszcze po co wybierac sie na stadion? Dawno nie bylem w stolicy, ze 3 lata bedzie...
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Nie Sie 10, 2003 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zależy co chcesz tam kupić, ale jeżeli to, o czym myśle, to to jeszcze tam jest Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Sie 11, 2003 8:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo to troche tak jest, ze jak sie jedzie do Warszawy to sa takie stale punkty wycieczki. W zaleznosci od tego, czym sie ejdzie to taka kolejnosc zwiedzania. Ale w tradycyjnej wersji to sie wysiada na dworcu wschodnim, z ktorego jest blisko na stadion. Potem jakims tramwajem do centrum i zwiedzanie palacu kultury. Niestety ostatnio zrobilo sie cholernie drogo, a schodami wlazic nie mozna, wiec ten punkt odpada. Wiec dalej albo krotka przejazdzka metrem, najlepiej w kierunku zamku i powrot krakowskim przedmiesciem, albo na poludnie w kierunku wilanowa. Przy czym jak sie nie ma samochodu to ilosc punktow znacznie maleje ze wzgledu na odleglosci i czas. A jeszcze jak czlowiek chce sobie cos kupic, no bo nie sposob nie skorzystac z takiej okazji i nie kupic sobie czegos, jak w Twoim rodzinnym miescie nic nie ma, poza kartoflami i chlebem, no i moze kilkoma sklepami komputerowymi.
Wyprawa do Warszawy to zawsze byla wielka przygoda...
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Pon Sie 11, 2003 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I pomyśleć, że dla mnie to chleb powszedni Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies