Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kropki, sposob na zycie? :)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Czw Paź 23, 2003 3:50 pm    Temat postu: kropki, sposob na zycie? :) Odpowiedz z cytatem

Co jest wrescie z tym szkrabem, prace trwaja i trwaja, a kiedy sie zakończą, nawet komunistyczne bloki budowanu krócej,a poza tym gdzie sa kropkowicze, co tylko ja i moze jeszcze ze 3 osoby zostaly, a wszyscy krzyczeli o powrot kropek, nie jest dobrze panowie, czyżby wszyscy już zapomnieli ja fajnie sie gralo w ta gre, jaka niepowtażalna brygada się tam zbierala, na go tego nie nigdy nie było, goiści to zadufane w sobie pedalskie cioty, zawsze takie byly i takie będą, jak to stwierdzil jeden z mich najlepszych kumpli, tzn nie doslownie tak powiedzial Smile , aj chyba naprawde jest coś nie tak, a może dziwki jakies poprzewracały wam w głowavch, a dziw bierze że te forum jeszcze istnieje, bo chyba kibic juz dawno powinien przenieśc je do Lamusa, jak filmy nieme. Eeee tam, ide sie napić, bo chyba nie ktore rzeczy nie powinny mieć sensu.
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Czw Paź 23, 2003 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mo właśnie co sie dzieje z ludźmi którzy przecierz jeszcze nidawno często pojawiali się na forum np:
-Kibic
-Markiz
-Hitman
-Dzarol
-leokles
To tylko 5 z wielu którzy zaginęli bez śladu
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 23, 2003 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alez rozbestwiles sie Radji. Oby smutne realia nie odbily sie na Twej znakomitej powiesci. Bylaby to wielka strata zarowno w swiecie rzeczywistym, gdyz Twoje opowiadanie stanowi nutke nadziei, ktora podtrzymuje na duchu mocno rozgromione gremium kropkarksie, jak i zarowno w swiecie fikcji i fantazji wymyslonym przez Ciebie. Nie poddawaj sie tak latwo, sztandar Kropkowiczow spoczywa na Twych barkach, wiedz jednak o tym, ze istnieje jeszcze waska grupa fanatykow, gotowych oddac prawie wszystko za kropki. Niechaj moc bedzie z Toba Wink
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Paź 23, 2003 5:27 pm    Temat postu: "prawie wszystko" Odpowiedz z cytatem

The Markis Carabas oddal swe zycie, ale czy My jestesmy sklonni posunac sie az tak daleko? Obawiam sie, (wlasciwie to zaprzeczam teraz samemu sobie, gdyz jestem przekonany i po glebszym przemysleniu nie widze obaw, one byly niegdys teraz juz minely, wowczas stanowily pewien problem, ktoremu duza czesc osob probowala zaradzic, niestety bezskutecznie, teraz staly sie rzecza "normalna"), ze wielu z nas o czym niejednokrotnie bylo juz wspominane, znalazla sobie zastepcza rozrywke. Jedni z rozpaczy i zalu, probowali zlagodzic bol grajac w inne gry aby zapomniec, inni natomiast z nudy oraz "chwilowej" stagnacji (wszystko przemija, tylko pamiec pozostaje na wieki) Nie winie oto nikogo, samemu zaprzestalem grac w kropki, przezucilem sie na tysiaca, owszem od czasu do czasu gdy nadazy sie okazja probuje zagrac, ale.... Pisze to ze smutkiem, poniewaz prawde mowiac widze, ze coraz trudniej bedzie pozbierac cale towarzysto do kupy, a dlaczego? Odpowiedz pozostawiam Wam, raczej nie potrzeba wyjasnien.
Radji miales dobry pomysl z tymi browarkami, moze odrobine poprawia nasze morale, juz niebawem bitwa, szkoda tylko, ze nie mozemy wspolnie ucztowac. Ja to raczej dzisiaj sobie juz odpuszcze, chociaz mam wielka ochote na dobre schlodzone piwko, to jednak poczekam do jutra... Twoje zdrowie, Wasze zdrowie, Nasze Zdrowie!
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pią Paź 24, 2003 12:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedynym z tego forum który dalej gra w kropki zostałem ja.
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią Paź 24, 2003 6:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weź pod uwage to że raczej nikt cie nie zalicza to prawowitych kropkarzy i urzytkowników tego forum
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pią Paź 24, 2003 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A z jakiej to niby racji ty tak uważasz?
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Pią Paź 24, 2003 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak juz ktos powiedzial (chyba Radji ) kropki to utopia, cos co zgnelo i juz nie wroci.Na poczatku myslalem ze wroca dobre czasy gdy pojawila sie moliwosc stworzenia kropek na szkrabie, teraz jednak.....Gralem tam pare razy i ie podobalo mi sie szczerze mowiac, to juz nie te same kropki.
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Sob Paź 25, 2003 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szwagiereczek napisał:
Mo właśnie co sie dzieje zludźmi którzy przecierz jeszcze nidawno często pojawiali się na forum np:
-Kibic
-Markiz
-Hitman
-Dzarol
-leokles
To tylko 5 z wielu którzy zaginęli bez śladu

chciałbym zaglądać, lecz czasu brak Sad
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Paź 26, 2003 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szwagiereczek napisał:
Mo właśnie co sie dzieje zludźmi którzy przecierz jeszcze nidawno często pojawiali się na forum np:
-Kibic
-Markiz
-Hitman
-Dzarol
-leokles
To tylko 5 z wielu którzy zaginęli bez śladu


Szwagiereczku Twoja lista osob, ktorzy zagineli bez sladu jest troszke nieaktualna Wink Natomiast jesli o mnie chodzi, to czesto tutaj zagladam tylko nie zawsze pozostawiam po sobie slady. Cenie sobie kazde slowo i staram sie nie rzucac ich na wiatr, chociaz czesto zdarza mi sie odbiegac od reguly, zwlaszcza gdy jestem w stanie upojenia. To jedyny drobny wyjatek kiedy nie dbam o zasady, wowczas zyje chwila i robie to na co mam ochote.
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Paź 26, 2003 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podobnie jak Leo wchodze na forum, ale ostatnio odnosze wrazenie, ze nic nowego nie zostalo powiedziane, wiec nie ma sensu bym powtarzal po innych.
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie Paź 26, 2003 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No forum odżywa .
Kaisuj przepraszam ale zawsze krytykowałeś to co pisał radji a teraz nie więc się zaniepokoiłem i zdziwiłem:)
p.s.Fajnie że wracacie chłopaki
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Pon Paź 27, 2003 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wezcie wyjebcie ntego jebanego michals2 z tego forum bo mnie wkurwia
Chuj jebany, dawno z nim nie gralem ale i tak wiem ze gra jak ciota teraz wiec chuj mu w dupe
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Wto Paź 28, 2003 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawy punkt widzenia masterxs Smile hehehe
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Paź 28, 2003 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krytyke napisze, ale najpierw chce sobie jeszcze raz wszystkie epizody sagi przeczytac od poczatku, bo mi sie lekko watek urwal bo przerwie wakacyjnej. Wiec to musi troche potrwac. A przy okazji moze poporawiam troche bledow ortograficznych i literowych. Ale recenzja bedzie, tylko za jakis czas.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies