Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Trzeba walczyć

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Cel życia.
picie do rana w odpowiedniej ferajnie, połączone z wycieczka baroznawczą
25%
 25%  [ 3 ]
Dobra impreza w odpowiednim gronie połączona z tanim winem na kaca, heh.
16%
 16%  [ 2 ]
Picie taniego wina przy torach kolejowych w odpowiednim towarzystwie, a potem z braki gotówki dopijanie się winem ktore kilka dni wcześniej było zrobione, i miało zostac na później
8%
 8%  [ 1 ]
Picie w obecności pieknych dam, których głowa dorównuje, a czasem nawet przewyzsza twoją i dopijanie sie tanim winem
25%
 25%  [ 3 ]
Gra w go
25%
 25%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 12

Autor Wiadomość
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pon Lis 03, 2003 1:00 am    Temat postu: Trzeba walczyć Odpowiedz z cytatem

W życie jest wiele pieknych chwil i takich o ktorych nie warto pamietać, te drugie w tej ankiecie mnie nie interesują. Zadam proste pytanko, co sprawia wam, jako pojedyńczym jednostkom przyjemność, na tej bezdennie nudnej planecie.
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Pon Lis 03, 2003 6:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałem dziś fajną laseczkę, co prawda czarna była, ale........ Wink i to mi sprawia przyjemność Wink
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pon Lis 03, 2003 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie, tak czytam ta swoja ankiete i zauwazylem że zemie to chyba alkocholik jest Smile
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 03, 2003 7:02 pm    Temat postu: Zapowiedz urzekajacej historii o perypetiach pewnego zulka Odpowiedz z cytatem

Nie znam Ciebie Radji od tej strony zbyt dobrze, ale jeśli wziąć pod uwagę moja ostatnią przygodę, którą szczęśliwie przeżyłem pod wpływem alkoholu, to mogę się ośmielić powiedzieć, iż powinna podnieść Ciebie na duchu, pocieszyć, czy też postawić na równe nogi. O czym to ja dokładnie mówię? Przekonacie się za chwilę, jak dotychczas tylko nieliczna grupa miała wgląd do mej urzekającej historii Laughing Teraz jednak przełamałem swoją stagnację i zaraz wszechobecnie ukaże jawnie na forum a przede wszystkim Wam, jaki to ja jestem jeszcze głupiutki Very Happy Podobno głupota ludzka nie boli, bądź jak kto woli; głupota ludzka nie zna granic. W każdym bądź razie obydwa przypadki idealnie pasują do mej osoby, wiec ma większej różnicy z którym powiedzeniem mnie utożsamicie.
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Czw Lis 06, 2003 5:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zemnie piszemy osobno a alkocholik przez samo h Wink
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Lis 09, 2003 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Leo, to bylo naprawde surrealistyczne. Osobiscie uwazam, ze ankieta jest nieco tendencyjna, wiec nie wiazilem w niej udzialu.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies