Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki jest los kropek?????????

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maaaq



Dołączył: 04 Cze 2002
Posty: 12
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Wrz 20, 2002 1:38 pm    Temat postu: Jaki jest los kropek????????? Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy mam racje, ale prawdopodobnie cronix zostal wchloniety przez onet i wyjebali nasza ukochana gierke. Nie dosc tego te ciućmoki maja uczynic serwis platnym. Mysle, ze mozna zebrac podpisy (moze 100 uzbieramy) by nasze kropy dalej istnialy... Ich to praiwe nic nie kosztuje, a dla nas - sami powiedzcie, bylaby niezla lipa bez kropek. To tyle.
Powrót do góry
 
 
slabosilny



Dołączył: 15 Lip 2002
Posty: 3

PostWysłany: Pią Wrz 20, 2002 2:00 pm    Temat postu: jest alternatywa Odpowiedz z cytatem

Pewnie wielu z wassie to nie spodoba, ale alternatywa jest.
Nawet dla tych ktorzy wchodza tylko przez www (bo firewall) istnieja serwery goistyczne (dla graczy w go) na ktorych mozna sobie pograc w cos bardzo podobnego.
Wprawdzie go to nie to samo co kropki, ale da sie wytrzymac - wierzcie mi Wink
kilka adresow:
(trzeba sie zarejestrowac ale to nic nie kosztuje)
(to jest lacze telnetowe)

zapraszam wszystkich zmartwionych

Leszek
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pią Wrz 20, 2002 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm,zabrali jedyna gre na której gralem.Pisze sie na ta twoją liste maaaq,choć watpie by to cos pomogło.

Mam nadzieje ze nie bedzie trzeba cytowac słów J. Morissona

" This is the end my only friend "
Powrót do góry
 
 
Markiz_de_Carabas



Dołączył: 04 Cze 2002
Posty: 53
Skąd: litzmannstadt

PostWysłany: Sob Wrz 21, 2002 12:11 am    Temat postu: NIestety Odpowiedz z cytatem

Niestetyu drodzy rodacy kropkowicze....
Kropki polegly, natrafily na silniejszego przeciwnika jakim byl pierdolony sportal Onet.pl ....
Musimy zawsze pamietac i nie dac sie wpedzic na droge komercjalizacji....ktora zniszczyla nasza piekna gre...ach i mam prosbe do Jana Pawla II o modlitwe za kropki do Pana Serwera Naszego aby pozwolil jej lezec w spokoju na dysku twardym ... AMENT
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Nie Wrz 22, 2002 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten nowy cronix czy jak go tam zwa jest beznadziejny,co oni chca zmienić?Szate graficzną,a po huj.Niech nam zwrocą kropki i wezma sie za nabijane top 10,a nie zmieniać jakies tam szaty graficzne,kogo to obchodzi?
Powrót do góry
 
 
demon77



Dołączył: 05 Cze 2002
Posty: 7
Skąd: z piekla

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2002 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym slowem lipa. Mozna zrobic cos jeszcze, zrobic projekt jakis coby stworzyc soft do gry, ktos by sie zajal serwerem itd.
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2002 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może by tak pogadać z niedobitkami z Cronixa, co by udostępnili softa do Kropek, może potem byśmy jakiś własny serwerek założyli i rypali dzień i noc w kropencja. Laughing Laughing Laughing

...bo inaczej to ........ do dupy z taką robotą!!!!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2002 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam sie nie znam na tych sofcikach itp.ale wiedzcie ze popre każdą waszą propozycje zwiazana z powrotem kropek.
Powrót do góry
 
 
demon77



Dołączył: 05 Cze 2002
Posty: 7
Skąd: z piekla

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2002 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiec, ustalilismy z kibicem ze zajmiemy sie robieniem softu do kropek, prace projektowe rozpoczely sie Very Happy , wiec badzcie cierpliwi i sprawdzajcie od czasu do czasu forum, bedziemy tu zamieszczac informacje na temat postepow.

Demon
Powrót do góry
 
 
maaaq



Dołączył: 04 Cze 2002
Posty: 12
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2002 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to mi sie pdoba Very Happy Very Happy !!!! Ja wyslalem maila do jakichs tam szyszek z onetu i cronixa. Ogolnie to ich porzadnie opierdolilem i dalem do zrozumienia, ze sieja kaszane. Czekam na dalszy tok wydarzen. Yo
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2002 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyłączcie się wszyscy zatem do mojego APELLLLLLUUUU i zasybcie ich mailami Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Sro Wrz 25, 2002 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DOPISALEM SIE THE BEST DO TWOJEGO APELU I WYSLAŁEM IM 2 MAILE,TAK SIE ZŁOŻYŁO ŻE ODPISALI MI,TREŚCI TEJ WIADOMOŚCI NIE BEDE STRESZCZAŁ,ALE BYŁ W NIEJ ZWROT ŻE NOWY CRONIX NIE URUCHOMIŁ JESZCZE WSZYSTKICH SWOICH GIER ON-LINE I ZE KROPKI WRÓCĄ,NIE WIEM CZY TO PRAWDA,POCZEKAMY ZOBACZYMY.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies