Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zjazd Kropkowiczów
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pon Gru 01, 2008 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biorac pod uwage opinie co niektorych uwazam, ze termin kwietniowy bedzie najlepszy. Nikomu nie zaszkodzi chyba dwudniowa przerwa od nauki, natomiast nasi wakacyjni pracownicy beda mieli maly problem, w letnich terminach.
Sugeruje wiec poczatek kwietnia.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Gru 01, 2008 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak zapewnisz nocleg miedzy dachem a scianami to spoko, bo pod namiotami na poczaku kwietnia bylby problem, w kazdym razie mi pasuje, niech sie inni wypowiedza.
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 12:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem już zabrać głos kilka dni temu, jeno czasu brakowało a i umysł odmawiał posłuszeństwa, atoli jak przystało na Leoklesa nie omieszkam przybyć na zlot i wspólnie z Wami biesiadować do ostatniej kropli, bądź kropki jak kto woli Smile

Jak dla mnie możemy się równie dobrze spotkać za tydzień, jak i w kwietniu. Wink

Proszę jedynie o potwierdzenie na tel. kom. gdyż sporadycznie tutaj zaglądam.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
 
 
kaczor



Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 321
Skąd: wawa

PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra to ustalmy może jakiś wstępny termin, są 4 weekendy:
1. 4-5
2. 11-12
3. 18-19
4. 25-26

Proponuje zebysmy wybrali ten termin, na który odpowiada przedewszystkim Gospodarzowi jak i innym.

Jak dla mnie wszystkie terminy mi pasuja Very Happy
Powrót do góry
 
 
Sylani



Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 24
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!
Sorki, ze tak pozno sie wypowiadam na ten temat, ale rzadko kiedy zagladam (podobnie jak i Wolan) na forum. Dobrze jednak, ze nasz szef (czyt. senny) nad wszystkim czuwa i uswiadomil mi, ze szykuje sie kolejny zlot:). Ciesze sie, ze senny powoli zaczyna zaliczac nas do tzw. "twardej ekipy"SmileSmile, choc szczerze watpie, ze z moimi umiejetnosciami godzien jestem znalezc sie w tak doborowym towarzytwie:)Smile. Podoba mi sie pomysł kaczora odnosie kwietniowej tradycji, wiec i ja opowiadam sie za tym miesiacem. Ustalcie tylko odpowiednio wczesniej dokladny termin, tak aby mozna było sobie zaplanowac, a na pewno ja i Wolan pojawimy sie na nim.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także zrobię co się da, żeby na zlocie być, pograć, a przede wszystkim poznać resztę Szkrabów Wink Dojazdem nie ma się co przejmować - liczę, że będę miał dobrych przewodników Cool Zresztą zawsze można zapytać jakiegoś przechodnia gdzie tu mieszka Radji Razz Termin jak na razie pasuje mi każdy...
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

okej,jakby ktos nie zaowazyl to kaczus podal terminy kwietniowe.czyli wiadomo juz ze wedlog tradycji zlot znowu bedzie w kwietniu.piszcie ktory termin komu odpowiada.mi pasuja wszystkie jesli bede wiedzial o tym wczesniej to wezme se wolne w robocie.piszcie wiec co i jak,zobaczcie czy ktos nie ma urodzin z waszych znajomych czy slubow chrzcin itp i dawajcie terminy hołk! Wink
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno mi się określic, który kwietniowy weekend pasowałby mi najlepiej. Zależy, to od mojej pracy. Myśle, że po nowym roku określę się.
Jakkolwiek, kwiecien odpowiada mi w stu procentach.
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam i przypominam, że dalej jestem zainteresowany zorganizowaniem zjazdu na swojej działce. W związku z datą, to proponuje skupić się, na terminach 11 albo 18 kwietnia. Wydaje mi się, że to dobry czas, środek kwietnia.

Aktualnie na liście jest kilka osób, które wydają się pewne przyjazdu (jeśli się nie mylę Smile ). Czekam więc na dalszy odzew i proponuje, aby każdy kto jest pewny wyjazdu odpisał na ten post.
Jeśli ktoś ma jakieś pytania, albo propozycję, również piszcie. Na gg rzadko bywam, więc omijajcie ten środek komunikacji, jednak, jeśli ktoś będzie chciał pogadać za pośrednictwem gg, niech napisze kiedy będzie przy komputerze, postaram się również być. Najlepiej w weekendy.

Liczę na wsparcie Mojrzesza i obecność tych, z którymi bawiłem sie na ostatnim zjeździe, w szczególności. Zapraszam również wszystkich zainteresowanych, im więcej ludzi, tym lepiej. Miejsca jest tam naprawdę dużo.

Ogólnie zapraszam wszystkich kropkowiczów Smile
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi osobiście obydwa terminy pasują z tym, że to jeszcze trochę czasu tak więc na 100% jest się chyba każdemu ciężko zadeklarować. Jednak do sesji jeszcze daleko, nie powinno być zbyt zimno więc osobiście jestem na tak Smile
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie te dwa terminy są ok. Jeśli jedzie twister, ja również się pojawię, więc w sumie to zależy od niego ^^
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ośmieliłbym się powiedzieć kobiecie "nie"? Razz Nie będę asertywny, więc pewnie przyjedziemy^^ Póki co obydwa terminy pasują...
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie oba terminy są ok - ale czy przyjadę, to inna sprawa Wink - to się okaże.
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jak najbardziej chcialbym chcialbym pojechac, mimo ze mam szkole w weekendy. pakujemy gacie z sofiksem i wpadamy ^^
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 2:12 pm    Temat postu: Oba terminy mi odpowiadają Odpowiedz z cytatem

Oba terminy mi odpowiadają. Najważniejsze, to aby termin wyjaśnił się w miarę szybko, to mi taniej wyjdzie za bilet Smile
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Następna
Strona 2 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies