Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakreslanie basenow
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy mam sie teraz usprawiedliwiac czy nie, ale draznilo mnie ogolne podejscie michalsa do gry. Postawil mi warunek, ze laskawie zgodzi sie na zakonczenie gry przed czasem, kiedy dodam mu 5 minut, choc i tak mial wystarczajaco czasu na zakreslenie basenow. A w tym przypadku dodanie 5 minut wiaze sie z przedluzeniem parti wlasnie o te 5 minut. Gdybym mu dodal 15, siedzielibysmy 15 minut wiecej, stad byla moja propozycja dodania mi 3 godzin, zeby sie nie czul zbyt komfortowo. Gdyby zaznaczal baseny i naprawde by mu czasu braklo to dodalbym minute czy tam dwie, az taki chujek to nie jestem ;p Denerwuje mnie tylko to podejscie 'dodaj mi 5 minut, bo bedziemy kropkowac do konca', wlasnie jakos mnie to nie ruszylo, tylko sie zdenerwowalem niepotrzebnie i mam nadzieje ze pokazalem ze to do niczego nie dazy ;p. A ze mialem dosc duzo czasu to sobie moglem pozwolic na tego typu parodie. Michals wystarczy chciec, jesli chcesz odrobic rank to chetnie postawie 5 czy tam 10 kropek i poddam partie, bo wtedy rzeczywiscie miales lekka przewage, tak mi sie wydawalo oczywiscie, ale na klonie okazalo sie ze byl remis. ;p
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciesze się że chociaż jedna osoba czyli baobab zachowała się odpowiednio i przyznała mi rację.

Shadow, szkoda że dopiero teraz zauważyłeś że to było świństwo ale lepiej późno niż wcale.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

baobab nie przyznal ci racji, przynajmniej tyle wnioskuje z jego wypowiedzi, tyko nie zgadzal sie do konca z grzeskiem. Zreszta czas miales, na klonie tez mialem lagi a zdazylem zaznaczyc wszystko, trzeba byo nie dyskutowac. Michals nie mam osobiscie nic do ciebie, ale czasami przeginasz.
Powrót do góry
 
 
shadowdoknedzy



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 75
Skąd: by nie było

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja juz skonczylem temat waszej rozgrywki... dziekuje
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

menor napisał:
baobab nie przyznal ci racji, przynajmniej tyle wnioskuje z jego wypowiedzi, tyko nie zgadzal sie do konca z grzeskiem. Zreszta czas miales, na klonie tez mialem lagi a zdazylem zaznaczyc wszystko, trzeba byo nie dyskutowac. Michals nie mam osobiscie nic do ciebie, ale czasami przeginasz.


To twój sposób wnioskowania jest coś kiepski. Przecież baobab wyraźnie napisał że zgadza się ze mną że to było świńskie. I nie wiem o co ci chodzi z tym przeginaniem.
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swinskim na swinskie. gdybys gral szybciej nie mialbys przewagi. czemu mialbym ci dodac czas za free, skoro przez szybka gre dalem ci fory?
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie się kłócą to trzeba się włączyć Razz
Ja się zgadzam z michalsem że to było perfidne, bo dawno temu podobnie z jakimś ciulem przegrałem - a łącze nie pozwalało mi nic zrobić. Z tym jednak, że powinno się tak grać, aby wygospodarować czas na wypełnianie a nie stawiać warunki później. Jeśli wiesz, że masz wolnego neta, kulawą myszkę czy płaskostopie to ustaw większy czas na początku. Myślę, że pomysł radjiego należy SZYBKO wprowadzić w życie i niech później nikt nie płacze, że go skrzywdzono.


Ostatnio zmieniony przez twister dnia Pon Kwi 27, 2009 9:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzesiek, może byś się lepiej już nie odzywał. Nie chcę powtarzać tego co wcześniej pisałem.

Ostatnio zmieniony przez michals2 dnia Pon Kwi 27, 2009 9:18 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcale nie ma potrzeby wygospodarowania czasu na wypełnianie. Koniec gry to tylko ułatwienie pozwalające uniknąć nudnego kropkowania, a NIE element gry. Jak przeciwnik jest uparty i nie chce dodać czasu na wypełnianie, jego strata (czasu) - wtedy po prostu trzeba kropkować. Klikanie na Koniec gry nie jest obowiązkowe.

Tak więc mówienie o odpowiadaniu świństwem na świństwo to lekkie przegięcie. Choć oczywiście michals mógł zaufać, że dodasz mu minutę czy dwie, gdyby mu brakowało (ale czy ma podstawy do tego, żeby zaufać?). Michals mógł zaufać, Grzesiek mógł dodać, ani jeden, ani drugi nie ustąpił, ale w tym jeszcze nie było niczego świńskiego...

I to by było na tyle w tym wątku, jeśli chodzi o mnie Wink
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówienie przez Grześka o odpowiadaniu świńskim na świńskie to już jest wyjątkowa bezczelność z jego strony. Ja nie zrobiłem nic świńskiego.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michals nie nazywa świństwem tego, że nie dodał mu czasu a to, że co chwila proponował zakończenie gry. Z tego przynajmniej co mi wiadomo. No chyba że się mylę to poprawcie.

Wypełnianie basenów to jak najbardziej element gry: nie ma jeszcze wyniku, gracza wykonują ruchy (szybciej lub wolniej), biegnie czas itd. A że jest to opcja ułatwiająca to chwała jej za to, choć nie musimy z niej korzystać.
Powiedzmy, że jeden gracz kończy partię mając 10 minut a drugi 50 sekund i ten drugi szantażuje go, że jak nie doda to będą wypełniać... niby żadnych zasad nie łamie, ale jak widzi że ma tyle czasu to niech nie proponuje wypełniania (z szantażem) a trochę sekund wcześniej nazbiera. Taki jest mój pkt widzenia... Najczęściej jednak gracze nie są tak uparci i da się kompromisowo skończyć partię Wink

michals2 napisał:
Mówienie przez Grześka o odpowiadaniu świńskim na świńskie to już jest wyjątkowa bezczelność z jego strony. Ja nie zrobiłem nic świńskiego.

Btw wyraz "świński" i wszelkie jego odmiany są ostatnio modne, ale nie róbcie już chlewa z tego forum.
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jednak jeszcze raz odpowiem.
Cytat:
ale jak widzi że ma tyle czasu to niech nie proponuje wypełniania (z szantażem) a trochę sekund wcześniej nazbiera.

A ja tam bym wolał, źeby mi ktoś od razu zaproponował wypełnianie - w ten sposób po prostu oszczędza się czas. Zanim tych sekund nazbiera wystarczająco, minie pewnie kilkanaście bezsensownych ruchów.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

baobab napisał:
A ja tam bym wolał, źeby mi ktoś od razu zaproponował wypełnianie - w ten sposób po prostu oszczędza się czas. Zanim tych sekund nazbiera wystarczająco, minie pewnie kilkanaście bezsensownych ruchów.

Masz rację, może trochę przedobrzyłem, stąd dodałem

twister napisał:
Najczęściej jednak gracze nie są tak uparci i da się kompromisowo skończyć partię Wink

Pozdro:)
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 1:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytajac to co nabazgraliscie chcialem cos napisac, ale myslac o tym co napisac zgubilem watek.... wiec radze dajce sobie spokoj:)

ps. Czy ja jestem alkoholikiem.....?Smile
Powrót do góry
 
 
shadowdoknedzy



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 75
Skąd: by nie było

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2009 5:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie menor ale dla pewnosci zajzyj kiedys w lustro ^^ dla pocieszenia powiem, ze zastanawiam sie nad tym czy czasem nie jestem pracocholikiem - to bardziej posrany klimat Sad

PS. grunt, ze wiem co chce napisac ;P
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies