Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bilans gier
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

menor napisał:
55% wygranych czyli jestes sredniakiem jak na fioleta. Z tym ze z fioletami powyzej 1650 masz juz tylko 40% zwyciestw co oznacza ze zaslugujesz na ranking mniej wiecej 1600. Z pomaranczowymi twoj procent wygranych to juz tylko 25% a wiec bida...


Chyba nie zrozumiałeś tego co napisałem w poprzednim poście, jeśli go czytałeś. A poza tym wszystkie lub prawie wszystkie aktualne fiolety mają w grach z innymi fioletami mniej niż 50% wygranych, biorąc pod uwagę statystyki którymi się tu posłużyłeś. Więc nawet używając tej statystyki którą się posłużyłeś można zauważyć że ja jestem znacznie powyżej wyników fioletów.


Ostatnio zmieniony przez michals2 dnia Wto Lis 03, 2009 11:47 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

menor napisał:
od kiedy jestes pomaranczowy masz tylko 46 gier z fioletami >1650 a wygranych tylko 21... Co prawda bilans to az 45% ale jednoczesnie to tylko 5% ze wszystkich twoich gier... oczywiscie od kiedy jestes pomaranczem:) Badzmy szczerzy michals rok temu nie trzeba bylo byc wirtuozem kropek zeby ugrac fioleta. Co innego ci mocniejsi fioletowi.


Napisałeś tu nieprawdę menor, ponieważ od kiedy doszedłem pierwszy raz do pomarańczowego rozegrałem 60 gier z fioletami powyżej 1650, z czego wygrałem 32 gry a więc 53%.
Powrót do góry
 
 
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

^^ może chcecie za mnie zdać egzamin ze statystyki bo będe miał w tym roku Razz michals chyba jest najlepszy Razz
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no chyba nie oczekujesz odemnie ze bede wydlubywal gry kiedy straciles na chwile pomarancza. Ale nawet masz okolo 50% z mocniejszymi fioletowymi i ponizej 30% z pomaranczowymi. Zreszta ze slabszymi fioletowymi masz tez okolo 50%. Jakbys mial minimum 70% a najlepiej kolo 80% to by mozna bylo powiedziec ze zaslugujesz na pomarancza.

Oczywiscie dla normalnych graczy te statystyki sa gowno warte. Tylko ty sie nimi rajcujesz albo udowadniasz sam sobie ze jestes zajebisty. Niestety te statystyki akurat udowodnily ze to nie prawda... Ale pociesze cie, pod pewnym wzgledem jestes hardkorem ;]
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 12:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oczekuję że będziesz "wydłubywał gry kiedy straciłem na chwilę pomrańcza". Mowa była o grach od kiedy pierwszy raz doszedłem do pomarańczowego. I powtórze jeszcze to co wcześniej napisałem bo chyba do ciebie to nie dotarło, że od kiedy doszedłem pierwszy raz do pomarańczowego mam wygrywalność z fioletami prawie 70%.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 12:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale ja mowie o fioletach z rankingiem >1650. Masz z nimi ponizej 50%.Pozatym jak zaslugujesz na pomarancza to gra z fioletowymi nie powinna byc dla ciebie problemem. Przeciez na nich ci szybciej ranking urosnie. Dlaczego nie grasz z innymi pomaranczowymi? Pozatym co po statystykach skoro widze jak grasz. To jakosc twjej gry okresla na jaki ranking zaslugujesz. Na go tez byl koles ktory gral slabo ale gral strasznie dlugie meczy i meczyl swoich przeciwnikow. Ale on przynajmniej gral z ludzmi z tym samym rankingiem co mial sam aktualnie. Oczywiscie on nie mial czelnosci sobie pomarancza nabin na kurniku bo by goscia smiechem zabili i by bana dostal. Na kurniku pomaranczowy miala elita. Sami danowcy.
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odwieczna wojna michalsa z resztą kropkowego świata, jak widze trwa dalej. A pamiętam, że zaczęła się w zamierzchłych cronixowskich czasach. Staram się jak mogę omijać podobne wątki z daleka, ale ta michalsowska arogancja zaczyna i mnie nieco irytować. Znowu Smile.
Michals, jak to trafnie ujął baobab, bilans gier nijak się ma do poziomu graczy. Wystarczy, ze wezmę za przykład bilans moich gier z kibucem. Wyobraź sobie, ze biorąc pod uwagę również gry z cronixa, mój bilans z nim jest mniej więcej taki: 3 zwycięstwa i około 5 porazek. ( A na szkrabie mam z nim bilans 1 - 0 Smile ). Tzn. że jestem prawie tak dobry jak kibuc. Dla mnie osobiście to bzdura Smile.
Michals, jeśli tak bardzo starasz się pokazać, jakim to jesteś pomarańczem z krwi i kości, to zacznij wreścię grać większość partii z fioletami i z pomarańczami, a nie z zielonymi i niebieskimi (Aktualnie grasz chyba ok. 30 partii ze słabszymi graczami na 1 z tymi z rankiem powyżej 1600). Wtedy pokażesz, ze faktycznie zasługujesz na swój kolorek i gwarantuje ci, nikt nie będzie się czepiał. proponuje zacząć od dziś.
Oczywiście i tak mnie nie posłuchasz, bo już ci ten pomysł przedstawiłem, jednak twoje zainteresowanie nim, było żadne Smile.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, bilans gier nie jest idealnym wskaźnikiem ale często odzwierciedla kto jest lepszym graczem. A co do moich gier z fioletami to wielu fioletowych permanentnie odrzuca moje zaproszenia do gry.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 12:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nie zastanawiales sie nigdy dlaczego?
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 1:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skończcie już wszyscy.
Michals pokażesz na co cie stać w lidze, życzę ci z całego serca lepszych wyników niż w Turnieju Arosa, no ale rozumiem każdemu może się przytrafić gorszy dzień. Całe szczęście, że liga trwa dłużej niż turniej, więc będziesz miał większe pole do popisu
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 1:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

menor napisał:
a nie zastanawiales sie nigdy dlaczego?


Nie trudno się domyślić dlaczego.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 1:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szwagiereczek, jeżeli chodzi o moje wyniki w Turnieju Arosa to przypomnę że w 2007 roku doszedłem do finału, a w 2008 do ćwierćfinału.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 1:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety poziom gry sie zwieksza i teraz przegrasz wszystko:) co wiecej twoj ranking ligowy zmusi cie do gier w eliminacjach i jesli przez nie przejdziesz to faworytem raczej nie bedziesz...

No wlasnie dlaczego...?

Wydaje mi sie ze nie dlatego ze sie boja przegrac bo przeciez grywaja z silniejszymi od ciebie....

Chyba ze masz inne zdanie na ten temat Smile
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michals2 napisał:
szwagiereczek, jeżeli chodzi o moje wyniki w Turnieju Arosa to przypomnę że w 2007 roku doszedłem do finału, a w 2008 do ćwierćfinału.


Mamy rok 2009
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michals2 napisał:
W związku z twierdzeniami jakobym nie zasługiwał na pomarańczowy chciałbym zauważyć, że z prawie wszystkimi fioletami mam znacznie więcej wygranych niż przegranych.


Najlepszym potwierdzeniem tego co napisałem będzie, jeśli podam moje aktualne bilanse gier ze wszystkimi aktualnymi fioletami.

z ricardo 83 wygrane, 5 przegranych
z serek 74 wygrane, 57 przegranych, 4 remisy
z amokat 46 wygranych, 14 przegranych, 5 remisów
z wolan 37 wygranych, 3 przegrane, 1 remis
z sz15umek 27 wygranych, 5 przegranych
z grzesiek2F 23 wygrane, 16 przegranych, 2 remisy
z blasterqqq 21 wygranych, 1 przegrana
z jarrekz 20 wygranych, 4 przegrane
z prezes91 19 wygranych, 7 przegranych
z latnera89 15 wygranych, 6 przegranych
z giovani 13 wygranych, 4 przegrane
z marcin23 12 wygranych, 3 przegrane
z marcinnguyen 11 wygranych, 10 przegranych, 2 remisy
z arczi217 10 wygranych, 0 przegranych
z moved 10 wygranych, 0 przegranych
z cld911 8 wygranych, 6 przegranych
z hanix 7 wygranych, 1 przegrana
z ant 6 wygranych, 7 przegranych, 1 remis
z olooloolo 6 wygranych, 2 przegrane, 1 remis
z skyleade 6 wygranych, 4 przegrane
z fimius 4 wygrane, 2 przegrane
z menor 4 wygrane, 4 przegrane
z melepeta 3 wygrane, 2 przegrane
z adu adu 2 wygrane, 1 przegrana

Ogółem mój bilans gier z aktualnymi fioletami to 467 wygranych, 164 przegrane, 16 remisów. A więc z aktualnymi fioletami wygrałem 72% gier. Dodatkowo chciałbym zauważyć że serek, grzesiek, marcinnguyen, ant i menor to fiolety które już miały pomarańczowy.


Ostatnio zmieniony przez michals2 dnia Czw Lis 05, 2009 2:04 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4  Następna
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies