Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Niegrzeczny michals
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem dlaczego nagle robi się taka histeria bo ja nabiłem sobie rank żeby odzyskać punkty zabrane mi w podły sposób. Czyżby dlatego że już nie będzie można mi psuć rankingu pod przebraniem? Zbijanie mi rankingu pod przebraniem było w porządku, ale jak ja znalazłem sposób na to, to wtedy jest wielki atak na mnie i gnojenie mnie.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie rozumiem jak mozna w podly sposob zabrac ranking nabijaczowi. Nie graj rankingowych z zielonymi czy niebieskimi do 1300 i unikniesz przebierancow.
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ok, zasad fair play może się i nie spisuje, ale jak się chce kogoś z ligi wywalać, to jednak powinno być z góry wiadomo, za co można wylecieć.

Nie widzę nic złego w graniu z zielonymi. Jestem np. wdzięczny kibicowi, że rozegrał ze mną wiele gier, gdy byłem zielony (czy tam niebieski). I cieszę się, że były to gry rankingowe: teraz mogę sobie je obejrzeć na eido... A gdyby tak kibic stosował się do Waszych zasad i z zielonymi nie grał, to figę bym obejrzał.

Moim zdaniem, to że ktoś gra dla rankingu samo z siebie nie jest złe. Szkrab służy do gry z innymi ludźmi, a motywacja do gry może być różna.

Taka prawda, że wolę wyrównywacza niż grę bez czasu. To mniejsze zło. Rozumiem, że dla większości wyrównywacz jest wkurzający.

Za granie samemu ze sobą rank powinien być karnie odejmowany, lub konto powinno być usuwane. Tak zresztą chyba kiedyś bywało, ale zdaje się, że nie ma żadnego mechanizmu do robienia tego automatycznie.
Zgadzam się na wywalenie z ligi michalsa, jeśli będzie nadal grał z wyrównywaczem.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bao jesteś na tyle inteligentny, że powinieneś odróżnić gry michalsa z zielonymi, a Twoje z Kibicem. Michals talentów nie wyłapuje i nie pokazuje nic nowego...

Zgadzam się z Menorem. Kurde jak były problemy z ludźmi, którzy spamowali na szkrabie to od razu pojawiły się zabezpieczenia (wg mnie zbyt restrykcyjne). Teraz gdy ktoś łamie ogólne zasady gry w inny sposób to niektórym to nawet nie przeszkadza. Zrozum Bao, że mam w dupie rank michalsa... chodzi o zachowanie. Gdy ktoś mu wspomni, że słabo gra to menda wypomina bilans ze mną. Irytuje mnie na każdym kroku. Nawet teraz pisze bzdury, że niemoc człowieka ogarnia... sam zaprosił tamtego małego pawła na stół, sam ustawił taki czas - a pisze, że to jego w podły sposób skrzywdzono.

Wychodzę z założenia, że co jest nie fair trzeba karać, póki się nie rozrośnie. Jak to mówi mój kumpel: "zabij chuja póki mały"^^ (też były kropkarz). Wyobraź sobie takich 1000 michalsów na kurniku...

Ten temat robi się faktycznie nudny. A wystarczy jedna interwencja Koppera czy kogoś z władzą Wink Oczywiście michals też mógłby zmienić się nieco, ale na to nie liczmy.
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 7:53 pm    Temat postu: Moja skromna opinia Odpowiedz z cytatem

Wszyscy (proszę mi wybaczyć to uogólnienie) tu mówicie, że MY TWORZYMY ligę. I wszyscy się domagacie ukarania Michalsa. Konsekwencje jednak w życie musi wprowadzić nie jakieś "MY" lecz ten, kto w rzeczywistości zajmuje się organizacją ligi. Mam wrażenie że chcecie by Senny Mojrzesz stał się jakimś wysługiwaczem, który ma palić czarownice ku uciesze tłumu. Karanie kogokolwiek pewnie nie będzie dla niego przyjemną rzeczą.
Uważam więc, że aby Senny mógł mieć czyste sumienie nie możemy wymagać od niego żadnego karania, które nie jest wpisane w regulamin ligi.

Na przyszłość można zmienić regulamin ligi. Podejrzewam, że jak będą sensowne propozycje zmian za którymi będzie większość, to Senny się zgodzi.






Aha i na koniec jeszcze jedno takie spostrzeżenie:
Jeśli Michalsa nie będzie w lidze, to przepadnie wam jedna z niewielu okazji by legalnie i bez przebierania odebrać mu nieco ranku - czyli zrobić to co lubicie najbardziej.
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubusio , interesuje mnie Twoje zdanie w stosunku do nabijania michalsa poprzez nick "wyrównywacz" z czym się michals wcale nie kryje. Nie za bardzo mnie teraz interesuje samo "karanie" go. Co sądzisz o tym żeby gracz (uogólnijmy) nabijał sobie ranking poprzez granie samemu ze sobą?
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kubus kiedys podales 2 definicje nabijania i chciałeś pokazać ze michals jednak nie nabija. Jak widać teraz juz na pewno nabija. I nie chodzi tutaj o jego ranking tylko o zasady. Co do ligi, tworzą ja gracze a senny ją ogarnia i administruje za co mu chwała na wieki. Decyzji o wywaleniu michalsa z ligi powinna wiec należeć do wszystkich. Cos na zasadzie sadu i lawy przysięgłych. Michals jest oskarżonym a ja i twister oskarżycielami, jak chcesz możesz ty byc obronca. Kiedy przedstawimy swoje argumenty( swoja droga michals juz swoje przedstawił 100 razy ) ławnicy czyli uczestnicy ligi i defakto wiekszosc kropkarzy jednoczesnie, wydadza werdykt.

Tak wiec mozesz napisac dlaczego michalsowi powinnismy pozwalac na wszystko bez zadnych konsekwencji a nie pisac o tym ze sennemu moze byc przykro wywalac michalsa z ligi.
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba menor trochę przesadzasz:) Moim zdaniem należy do tego podejść troszeczkę w inny sposób. Bo chyba ty byś chciał od razu żeby go wyrzucić z ligi, obniżyć ranking a i jeszcze zaznaczyć że jest nabijaczem i srutututu. Słuchaj z jednej strony przeszedł z drugiej ligi do pierwszej, czyli na miejsce w pierwszej zasługuje. Po drugie wyrzucając go teraz faktycznie senny mógłby mieć wyrzuty sumienia. Moim zdaniem należałoby ustalić jakieś reguły po których ktoś może zostać wywalonym z ligi. Jak ktoś wspomniał liga jest dla nas. Na szczęście jest nas wąska grupka i możemy się jako-tako nawzajem kontrolować. Ogólnie nabijanie michalsa stało się widoczne i chyba nikt temu nie zaprzeczy. Na każdym serwerze takie akcje są wykrywane a gracz jakoś "karany". Niestety nasz szkrab nie miał takich zabezpieczeń przez co michals to wykorzystał. Można mu dać żółtą kartkę, po czym na następny raz (jak już michals będzie wiedział co go może czekać za takie zachowanie) podejść do tego bardziej restrykcyjne. Oczywiście to mój pomysł na rozwiązanie tej sprawy.
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

latnera napisał:
Kubusio , interesuje mnie Twoje zdanie w stosunku do nabijania michalsa poprzez nick "wyrównywacz" z czym się michals wcale nie kryje. Nie za bardzo mnie teraz interesuje samo "karanie" go. Co sądzisz o tym żeby gracz (uogólnijmy) nabijał sobie ranking poprzez granie samemu ze sobą?


Nie chce mi się brać udziału w tych dyskusjach, bo nie widzę możliwości przekonania żadnej ze stron do niczego...
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale wiedz że twoje zdanie jest tutaj ważne. Bo to że ja coś napiszę, twister, menor czy ktokolwiek mało michalsa obchodzi. Zależy mi na twojej opinii co do grania ze swoim własnym nickiem oraz nabijaniem sobie ranku w ten sposób. Mógłbyś się wypowiedzieć chociaż raz , odpowiadając na moje pytanie. Bo do tej pory byłam święcie przekonana że takie zachowanie jest totalnie nieuczciwe.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bo chyba ty byś chciał od razu żeby go wyrzucić z ligi, obniżyć ranking a i jeszcze zaznaczyć że jest nabijaczem i srutututu.

doklanie:)

Pozatym kwestia czy na pierwsza lige zasluguje czy tez nie zasluguje jest tu malo istotna. Chodzi tu o kare. Oczywiscie nie chce go usuwac teraz tylko od przyszlego sezonu.

Co do zoltej kartki... to niby jak ma to wygladac?Smile
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kubusio napisał:
latnera napisał:
Kubusio , interesuje mnie Twoje zdanie w stosunku do nabijania michalsa poprzez nick "wyrównywacz" z czym się michals wcale nie kryje. Nie za bardzo mnie teraz interesuje samo "karanie" go. Co sądzisz o tym żeby gracz (uogólnijmy) nabijał sobie ranking poprzez granie samemu ze sobą?


Nie chce mi się brać udziału w tych dyskusjach, bo nie widzę możliwości przekonania żadnej ze stron do niczego...


O! Teraz już piszesz jak michals (wycofywanie się, kiedy nie wiem co napisać, bo tak wygodniej).
Fajnie, że kopper zareagował i nieco postraszył Wink Trzeba trzymać porządek.
Powrót do góry
 
 
konweg



Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 39

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim skromnym zdaniem, choć nie lubię michalsa nie ma podstaw do wyrzucenia go z ligi. Spełnia wszystkie kryteria. Co innego ukarać go w inny sposób.
Powrót do góry
 
 
fc barcelona



Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 23

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz racje konweg wyrzucenie z ligi nie jest odpowiednia kara dla michalsa ale jest jedyna jaka mozemy wyegzekwowac bo gdybysmy byli w stanie odejmowac pkt albo banowac konta to mysle ze nikt by sie nawet nie zastanawial zbyt dlugo i sprawiedliwie ukaral michalsa. Niestety jest jak jest i musimy rozwiazac to inaczej. To tyle odnosnie twojego posta... a teraz mam super newsa dla tych ktorzy jeszcze nie wiedza Wink Michals pojawil sie dzisiaj na szkrabie z zolta kartka i odjetymi pkt ktore nabil grajac sam ze soba. Podziekowania tutaj z mojej strony dla osob ktore zareagowaly na jego oszustwa dajac mu ostrzezenie. Wszystko moze i by wrocilo do normy gdyby oczywiscie nie wiecznie poszkodowany michals, ktory oczywiscie to olał. W ramach buntu badz po prostu glupoty bo juz nie wiem sam historia zaczela sie powtarzac. Michals zalozyl prywatny stol posadzil swoje drugie ja na miejscu dla przeciwnika i zaczal odrabianie strat. Jak wychodzilem ze szkraba to zagral ze soba 5 gier teraz pewnie jest ich juz wiecej.Wszystko mozna sprawdzic na eido. Najwidoczniej michals ma w dupie ogolnie przyjety zasady i ostrzezenie jakim zostal obdarowany. Prosilbym o ponowne przyjrzenie sie sprawie i zalatwienie sprawy nabijania definitywnie najlepiej przez kazdorazowe odejmowanie pkt za taka gre.
Powrót do góry
 
 
fc barcelona



Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 23

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie piszac o odejmowaniu pkt nie mialem na mysli tylko tych co nabil tylko powiedzmy jeszcze 100 gratis zeby zmadrzal.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Strona 6 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies