Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Narazie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gerlok



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 68
Skąd: wrocław

PostWysłany: Sob Maj 18, 2013 11:34 pm    Temat postu: Narazie Odpowiedz z cytatem

Dziś zagrałem mecz ligowy w 3 lidze i przegrałem z truf (gratulacje Truf dobry mecz) jako że mój poziom gry jest tragiczny a ochota na kropki nie wraca aby uczyć sie od nowa więc rezygnuje z ligi. Dzieki wszystkim za wspólne gry. PS. Senny chciałbym abyś skasował moje konto jeśli to możliwe.

Dzieki
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Maj 20, 2013 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amokat nie poddawaj się tak łatwo. Postaraj się wytrwać przynajmniej do końca ligi. Wiem, że to nie będzie łatwe, ale jestem więcej niż pewien, że jeśli jednak zostaniesz i rozegrasz wszystkie swoje mecze, niezależnie od poziomu który zaprezentujesz to każdy Tobie pogratuluje i będzie dażył szacunkiem za to, że zostałeś i pomimo spadku formy, pokazałeś że tak jak kiedyś wygrywałeś, tak teraz umiesz godnie przegrać. Chociaż z jednej strony Ciebie rozumiem, gdyż i u mnie z poziomem z roku na rok jest coraz gorzej, niemniej pomimo iż mam świadomość, że więcej szczęścia mi sprzyja, aniżeli rozumu, to jednak gram i niezależnie od tego czy wygram, czy też przegram będę starał się do każdej gry podchodzić z jak największym skoncentrowaniem i tak samo będę starał się dawać z siebie wszystko, aby zbyt szybko nie przegrać. Także zastanawiałem się nad sensem i ewentualnym podłożeniem, aby jednak wystartować z 3-ciej ligi, tak żeby mieć większe szanse na wygrane. To jednak nie w moim stylu, tak więc pomimo nieuniknionych zbliżających się porażek będę grać i Ty również zastanów się jeszcze proszę na dalszą grą.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Maj 20, 2013 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękne słowa leokles. zgadzam się i też chcę powalczyć. a jak spadne do ligi 3 to spadne. w ogole to sie ciesze ze sa az 3 ligi bo jak by kazdy mial rezygnowac ze wzgledu na poziom passe itp to chyba zostal by w lidze tylko kubusio yazon baobab...
Powrót do góry
 
 
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Pon Maj 20, 2013 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałem tylko dodać, że Truf jest dobra i to wcale nie wstyd z nią przegrać, więc nie wiem o co chodzi, zawsze się przegra jakieś mecze Smile Za bardzo do siebie to chyba wziąłeś Amokat Smile
Powrót do góry
 
 
kaczor



Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 321
Skąd: wawa

PostWysłany: Czw Maj 23, 2013 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amokat, masz rację, nie dopuszczalnym jest fakt, że "nowi" gracze kopią tyłki "starym", nawet tym, którzy miali dość długą przerwę w grze. Powinni tego zakazać Wink
Co do motywacji, weź przyjedź na zlot Laughing
Powrót do góry
 
 
gerlok



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 68
Skąd: wrocław

PostWysłany: Pon Maj 27, 2013 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko chyba trochę przesadziłem byłem zły tego dnia Smile rozegram lige do końca
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Pon Maj 27, 2013 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 28, 2013 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszy mnie Amokat Twoja decyzja. Powodzenia w rozgrywkach ligowych.
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 28, 2013 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę to zabawne ale sam przecież też kiedyś dopuściłem się podobnego odejścia i powrotu Smile Cieszy mnie twój powrót. Powodzenia!
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies