Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

tragedia
Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pią Kwi 25, 2003 3:30 pm    Temat postu: tragedia Odpowiedz z cytatem

Jezzzu ta ciota michals ma rank prawie wyzszy od mojego,skandal taki cienias on powinien miec ma x 1400,ale nie 1870,skandal,poprostu skandal.Michlas zrób nam wszystkim przysluge i zbij ten rank,a najlepiej skasoj ten nick i zacznij grać na nowym i normalnie.Hehe,wyobraxcie sobie michalsa na top 10 obok takich tuz ow jak czerwony sztandar,kibic,best,over,maaaq czy aros,smieszne.I jeszcze pytanie do michalsa,michas zastanawiales sie ile by czasu trwalo zbicie twojego ranku jak bys zacza grac normalnie,ja mówie że ok moiesiąca bys wroci;l do niebieskiej gwiazdki.
Skandal,poprosu skandal,tragedia zeby taki człowiek mial pomaranczowa gwiazdke,co to swiadzczy o kropkach??? Sad(
Powrót do góry
 
 
raimondas



Dołączył: 05 Lut 2003
Posty: 18
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Kwi 25, 2003 10:10 pm    Temat postu: tragedia Odpowiedz z cytatem

No jak by nie patrzec to michals sie ostatnio nieco poprawil, na fioletowa gwiazdke zasluguje moim zdaniem. Ostatnio nawet czerwonysztandar probowal go ograc i nie dal rady wiec cos w tym jest Smile
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Czw Maj 08, 2003 9:38 am    Temat postu: michalas to nabijacz Odpowiedz z cytatem

wedlug mnie gra slabo i nie zasluguje nawet na fiolet jego rank to kolo 1300 Jak z nim gralem ostatnio to 2 razy kropke jak by postawil to by przegral ale on czekal bo jest chujem i tyle
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Nie Maj 25, 2003 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tu tylko powiem:NO COMMENT
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Maj 26, 2003 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie ludzie .Po to Croniź dał możliwość konfigurowania stołu na BO żeby tak grać . Ja już zrozumiałem mihalsa , na ustawieniach takich jak gra każdy to większość by z nim wygrała ale on wygrywa na BO trzeba mu przyznać . Rolling Eyes Wink Exclamation
Powrót do góry
 
 
kibic777
kropki.legion.pl


Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 119

PostWysłany: Sro Maj 28, 2003 9:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michals juz nie jest do ogrania - jak sam twierdzi jest niepokonany! Smile cala rzecz nie tkwi jednak w poprawie umiejetnosci jego gry, nie zgadzam sie ze jakosc jego gry sie poprawila, moim zdaniem gra gorzej.

caly sukces jego taktyki polega na tym ze teraz ma 100% szans na nie przegranie przestawil opcje z 3+10 BO na 3+15 BO te drobne +5s na kazdym ruchu daje mu gwarancje wyjebania apletu na czas...

najwiekszym przegranym w tej sprawie jest on sam - poki tak gra, nic sie nie nauczy.
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Sro Maj 28, 2003 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj własnie sobie z Dzarolkiem zagralem partyjeczke i co ja widze???!!!!!!!
MICHALS SIE WPIERDALA NA MÓJ STOLIK !!!!!!!!!!!!!
I miał nawet czelność się zapytać czy ktoś z nim zagra Laughing Laughing Laughing
i własnie se uświadomiłem jedną rzecz...
OLEWAJMY TEGO KOLESIA!!!!!!!!!!!
teraz i tak niewiele osób odwiedza kropki (nie będzie miał z kim grać) może zmięknie Wink Wink Wink a jak nie, to starym więziennym przysłowiem:
CHUJ MU W DUPE !!! Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Sro Maj 28, 2003 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehehe , : tak bylo potwierdzam Very Happy Very Happy Very Happy
PS : nawet niezle mi z Bestem poszlo
ale i tak dostalem niezla nauczke Wink
SZACUKEN DLA CIEBIE BEST Smile


Ostatnio zmieniony przez dzarol dnia Pią Maj 30, 2003 10:12 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Czw Maj 29, 2003 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moje szczęście poszło Ci tylko nieźle, a nie wyśmienicie Wink
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Pią Maj 30, 2003 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tego zeby grac wysmienicie to mi jeszcze duzo brakuje Very Happy Very Happy
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Pią Maj 30, 2003 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed chwila gralem sobie z michalsem hehe (oczywiscie wygralem Very Happy ).
Lecz nie ma sie co cieszyc poniewaz gralem z nim towa.
Menda nie chcial rank na +15, powiedzial: rank tylko na BO, wiec nie mialem wyjscia.Ale nie to jest najgorze koles powiedzial do mnie dosloawnie tak, cytuje:Niezly mam rank co?.Buhaha no myslalem ze nie wyrobie, ale nie chcialem juz nic mu mowic.PARODIA I KOMEDIA LUDZIE POPROSTU!!!!!!!!!!!!!!!!


P.s.
michals ma juz rank 1904
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Maj 31, 2003 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to moze i ja bym z nim zagral?
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Czw Cze 12, 2003 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qrwa, ja pierdole no poprostu zaraz cos rozpierdole
Wrrrrrrrrrrrrrrrr Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Czw Cze 12, 2003 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usuncie michalsa z tego swiata bo go qrwa zajebe
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią Cze 13, 2003 7:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu dzarolo masz racje wczoraj z nim gram tova wygrywam a koleś mówi że musi iść i ciągle wciska żebym pominął aż mi sie czas skończył jaka to jest ciota przecierz to był tov mógł sie poddać!!!!!Nie miało by to wpływu na jego niezasłużony rank 1904 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Exclamation Exclamation gdyby koleś stał koło mnie wtedy to bym miu chyba tak wpierdolił Exclamation Exclamation jak sobie przypominam to mam ochote komuś pieprznąć Exclamation Exclamation
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies