Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Turniej kropek w Kijowie 7 października.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 23, 2006 8:35 pm    Temat postu: Turniej kropek w Kijowie 7 października. Odpowiedz z cytatem

Nasi koledzy zza Buga co jakiś czas urządzają sobie zjazdy kropkowe, na których odbywają się turnieje. Ostatnim razem, jeśli dobrze mi się wydaje, zjazd taki był zorganizowany na początku sierpnia (2006) gdzieś na Krymie. Nie wiem czy dobrze wykumałem, bo ruski znam ledwo ledwo, ale było jakieś wpisowe i nagrody dla uczestników (chyba 3 pierwsze miejsca dzieliły większość kasy z wpisowego a reszta uczestników otrzymywała pamiątkę, ale pewien nie jestem z przyczyn o których pisałem już wcześniej).

7 października (bieżącego roku 2006) podobny turniej ma się podobno odbyć w Kijowie. Szczegułów na razie nie znam, bo na stronie na której to wyczytałem jest tylko napisane że taki zjazd się odbędzie.

Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału (i znających język rosyjski przy okazji) odsyłam pod adres http://pointsxt.ru/forum/index.php?showtopic=193. Z resztą, jak pojawią się tam jakieś konkretniejsze informacje, to je tutaj zamieszczę.

Przy okazji chciałem was wszystkich pozdrowić i przekazać wesołe Tralala. Tralala jest dobre, bo można je podśpiewywać w każdych okolicznościach.
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 7:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

troche daleko jechac do Kijowa Wink ale jakby glowna nagroda byla z 200$ to bym pojechal i wygral Laughing
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chyba byś wygrał ale kubek z uchem w środku Smile
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pią Sie 25, 2006 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TheBest78 napisał:
chyba byś wygrał ale kubek z uchem w środku Smile


A w Polsce takich nie ma Wink
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygrać łatwo nie będzie. Na Ukrainie oraz w Rosji jest sporo na prawdę bardzo dobrych graczy. Grywam z nimi regularnie przez ten programik pointsxt o krórym pisał Kibic - są wśród nich mocarze. Wejście do 1 trójki z pewnością nie będzie łatwe.
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie jade,z londynu troche daleko.a internet chyba ma lepszy poziom niż takie wyjazdy .bo wielu nie może albo niechce.
Powrót do góry
 
 
VETASKA



Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 7
Skąd: tochki.org

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2006 2:54 am    Temat postu: Hello from Ukaine ) Odpowiedz z cytatem

Hello all )
Kiev it`s very beautiful city
http://petrov.com.ua/Kiev/Kiev.htm
http://bestrealty.kiev.ua/kiev-photo_ru-2.htm

Ďîĺçäęŕ â Ęčĺâ íĺ ňŕę óć č äîđîăî )

ß ăîňîâ âńňđĺňčňü Âŕń íŕ âîęçŕëĺ č ďđčâĺńňč íŕ ňóđíčđ, âű óâčäčňĺ ęŕę čăđŕţň čăđîęč čç äđóăčő ńňđŕí )
Îáĺůŕţ ÷ňî ďđčěĺě ňĺďëî č đŕäóříî.
Ňŕę ćĺ ĺńëč íŕäî ďîěîćĺě óńňđîčňüń˙ â íĺäîđîăîé ăîńňčíčöĺ.
Ęčĺâ ńňîčň ÷ňîá íŕ íĺăî ďîńěîňđĺňü, ŕ ňóđíčđ ÷ňîá ďîó÷ŕńňâîâŕňü ))
Ŕ âěĺńňĺ - ňŕę âîîáůĺ ńóďĺđ )

ďîëîćĺíčĺ î ňóđíčđĺ turnir.kraino.org
Powrót do góry
 
 
kibic777
kropki.legion.pl


Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 119

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2006 3:09 am    Temat postu: Re: Hello from Ukaine ) Odpowiedz z cytatem

VETASKA napisał:


Ďîĺçäęŕ â Ęčĺâ íĺ ňŕę óć č äîđîăî )

ß ăîňîâ âńňđĺňčňü Âŕń íŕ âîęçŕëĺ č ďđčâĺńňč íŕ ňóđíčđ, âű óâčäčňĺ ęŕę čăđŕţň čăđîęč čç äđóăčő ńňđŕí )
Îáĺůŕţ ÷ňî ďđčěĺě ňĺďëî č đŕäóříî.
Ňŕę ćĺ ĺńëč íŕäî ďîěîćĺě óńňđîčňüń˙ â íĺäîđîăîé ăîńňčíčöĺ.
Ęčĺâ ńňîčň ÷ňîá íŕ íĺăî ďîńěîňđĺňü, ŕ ňóđíčđ ÷ňîá ďîó÷ŕńňâîâŕňü ))
Ŕ âěĺńňĺ - ňŕę âîîáůĺ ńóďĺđ )

ďîëîćĺíčĺ î ňóđíčđĺ turnir.kraino.org



amatorskie tłumaczenie powyższego tekstu:

Wyprawa do Kijowa nie kosztuje drogo Smile

Jestem gotów odebrać was na dworcu i przywieźć na turniej, będziecie mogli zobaczyć jak grają zawodnicy z rożnych miejsc (krajów).
Obiecuje ze przyjmiemy was ciepło i radośnie.
Pomożemy także znaleźć nocleg w niedrogim hotelu.
Kijew jest warty aby go odwiedzić, podobnie turniej a biorąc pod uwagę obie te rzeczy będzie super.

strona turnieju turnir.kraino.org


dodatkowo o Kijowie w wikipedii:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kij%C3%B3w
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pią Wrz 08, 2006 6:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajna sprawa,kibic na twoim miejscu bym pojechał !!!
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Wrz 13, 2006 9:21 am    Temat postu: Trochę informacji Odpowiedz z cytatem

No więc tak:
O 11:00 trzeba być na miejscu, o 12:00 ma się rozpocząć turniej, zakończenie i rozdanie nagród przewidziane na godzinę 19:00.

Każdy uczestnik "paluczajet pamiatnyj suwenir". Pierwsze 3 miejsca są honorowane nagrodami odpowiednio 40, 20 i 10% pieniędzy zebranych z wpisowego. Wpisowe wynosi około 3$ od osoby.

Adres:
ul. Sz. Rustavieli 22b (ул. Ш.Руставели 22Б)
Miejsce to znajduje się 200 metrów od stacji metra "Plac Lwa Tołstoja" (ploszczadź Lwa Tolstowo). Punktami orientacyjnymi mają być kinoteatr "Kinopanorama" i restauracja "Tiflis", które mają być oddalone o odpowiednio 50 i 20 metrów.

To wszystko co udało mi się zrozumieć Smile

Patrzyłem jakie są opcje dojazdu do Kijowa (zawsze chciałem pojechać na Ukrainę i mnie ciągnie) i nie jest pięknie.. Za pociąg w 2 strony wychodzi jakieś 3,5 bańki. Za autokar niecałe 3. Różnica jest taka, że w pociągu ma się łóżeczko (nawet nie ma innych miejsc jak kuszetki!) a w autokarze nie za bardzo. Byliby jacyś chętni w ogóle?


Ostatnio zmieniony przez kubusio dnia Pon Lip 19, 2010 11:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2006 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ty kubusio jedziesz? ja to tylko w necie gram,zresztą nie mam szans,ale myśle że jeden polak powinien jechać.kubuś jak zawsze chciałeś jechać na ukraine i jakąś babeczke poznałeś grającą w kropy to się nie zastanawiaj! jedź tam i nie przynieś wstydu. Very Happy
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2006 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

senny_mojrzesz napisał:
a ty kubusio jedziesz? ja to tylko w necie gram,zresztą nie mam szans,ale myśle że jeden polak powinien jechać.kubuś jak zawsze chciałeś jechać na ukraine i jakąś babeczke poznałeś grającą w kropy to się nie zastanawiaj! jedź tam i nie przynieś wstydu. Very Happy


Masz na myśli wstydu z babeczką, czy z kropkami? Z babeczką to gadałem raz Smile więc sobie nie wyobrażaj nie wiadomo czego (dzieci z tego raczej nie będzie Very Happy ). Poza tym ona chyba jest z Moskwy (postowała pytanie czy turniej nie może być w Moskwie, stąd wnioskuję). A czy pojadę nie wiem, chociaż czasowo na pewno jest to w moim przypadku możliwe.
Powrót do góry
 
 
VETASKA



Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 7
Skąd: tochki.org

PostWysłany: Nie Wrz 17, 2006 4:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hello )
now i add english ver. www.Turnir.kraino.org
Cool
Powrót do góry
 
 
VETASKA



Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 7
Skąd: tochki.org

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 6:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ńîîáůŕţ ďđč˙ňíóţ íîâîńňü: ďđčçîâîé ôîíä ňóđíčđŕ ďĺđĺâŕëčë îňěĺňęó â 500 ăđí

Ňŕę ÷ňî ćä¸ěń â Ăîńňč ))


Cytat:
Informuję, że fundusz nagród w turnieju przekroczył 500 grn (1$ około 5grn)

Czekamy na Gości Smile
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies