Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ZNOWU FRUM NABITE WYŻEJ

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bolilol_4



Dołączył: 04 Cze 2002
Posty: 20
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Pon Cze 24, 2002 7:51 pm    Temat postu: ZNOWU FRUM NABITE WYŻEJ Odpowiedz z cytatem

sorki ale ja nie mam słów
moim zdaniem nabjanie forum na top 10 jest błedem wielkim błędem
mi osobicie sie to bardzo nie podoba i ja jestem przeciwko bo z 1 strony niby ze jesteś kibic przeciwko nabijaczą a z 2 sam to robisz moim zdaniem taka postawa jest jakś taka...... moim zdaniem po prostu tak być nie powinno po prostu sadze ze o forum powinno sie powiadamiać noralnie osobiście na cronixie a ine na jakimś top ktorego zreszta już nie ma
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Czw Lip 04, 2002 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomińmy forum kibica,a na top 10 bedą sami nabijacze ktorzy robia to że tak powiem nałogowo,by mieć z tego satysfakcje.Nie oszukujmy się top 10 nie istnieje i nikt z nas raczej nie zwraca na nie uwagi.A reklama w takim miejscu to dobra sprawa,bo każdy nowy tam zagląda.A po dzisiejszej mojej gatce z nabijaczem zauważyłem że cholernie go denerwuje jak ktoś nabił wyzszy rank od niego,hmmm...idiota(znaczy ten nabijacz).
Powiedzmy sobie szczerze walka z nabijaczami jest niemożliwa,więc co za różnica kto jest na top 10.Nie ma sensu sprzeczać się o takie drobnostki.
Powrót do góry
 
 
kibic777
kropki.legion.pl


Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 119

PostWysłany: Pią Lip 05, 2002 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w zwiazku z tym ze w top 10 nie ma ani jednego gracza tylko sami nabijacze dlatego nabilem na top 1 link do forum
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies