Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

przysiega

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pią Lis 29, 2002 12:50 pm    Temat postu: przysiega Odpowiedz z cytatem

Ja wysłannik boga kropka przysiegam,wiernie i godnie reprezentować boga kropka,stawiać kropki o kazdej porze dnia i godzinie,nigdy nie uciekać przed przeciwnikiem ktory może okazać sie bogiem kropkiem i walczyć w jego obronie nawet z narażeniem zycia.
Tak mi dopomóz kropek.Amen.
Powrót do góry
 
 
Qzawju



Dołączył: 24 Cze 2002
Posty: 3

PostWysłany: Pią Gru 13, 2002 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety muszę wystapić w obronie starej, już zapomnianej kropkowej wiary: wiary w WIELKĄ KROPKĘ Laughing Jako jeden z trzech kapłanów (obok Gothara76 i samego JanaPawlaDrugiego) przypominam, że wiara którą krzewiliśmy jest jedyną prawdziwą wiarą na Cronixie, a Kropek może być co najwyżej innym przydomkiem (nickiem?) tej samej bogini Very Happy Co do samej treści przysięgi to się pod nią podpisuję. Tak mi dopomóż Wielka Kropka Smile
Powrót do góry
 
 
Overseer



Dołączył: 30 Cze 2002
Posty: 19

PostWysłany: Sob Gru 14, 2002 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qzawju napisał:
Niestety muszę wystapić w obronie starej, już zapomnianej kropkowej wiary: wiary w WIELKĄ KROPKĘ:lol:Jako jeden z trzech kapłanów (obok Gothara76 i samego JanaPawlaDrugiego) przypominam, że wiara którą krzewiliśmy jest jedyną prawdziwą wiarą na Cronixie, a Kropek może być co najwyżej innym przydomkiem (nickiem?) tej samej bogini:D Co do samej treści przysięgi to się pod nią podpisuję. Tak mi dopomóż Wielka Kropka Smile

Amen! Very Happy
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 12:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No radji wypada dotrzymać przysięgi Wink
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak myślę Wink
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies