Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

co was ostatnio najbardziej wkurzyło

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kifa



Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 5
Skąd: 170

PostWysłany: Pon Mar 07, 2011 11:53 am    Temat postu: co was ostatnio najbardziej wkurzyło Odpowiedz z cytatem

Moze to zbyt intymne, ale i tak sie nie znamy, a ja musze to wylac z siebie.

Otóż mój facet zrobił mi ogroma przykrosć.

Kupiłam sobie bielizne nocną, aby mu pokazac ze potrafie byc seksi, ze jakoś przykładam sie do tego zeby nasze zycie łózkowe wygladało lepiej. Zeby wiedział ze mi zalezy itp. wiecie o co chodzi.

Kupiłam sobie strój zwany bodystocking. Czyli takie rajstopy kabaretki na cale ciało. To funkcjinalny strój bo mozna góre zakryc i dół tarkatowac jako rajstopy kabaretki. Zatem 2 w1. Stój byl tani z przesylka około 35 zł zapłaciłam. A podam wam link abyscie wiedzieli o czym mówie:

Natomiast on na to: mogłabys juz wydac pieniadze na coś konkternego. Jakąs koszulke. I co ty zamierzasz z tym strojem robić- bedziesz go nosic do pracy? I poszedł.

Poryczałam sie, zarnił moje uczucia, obvraził mój gust, zignorował moje intrencje, nie zauwazył nic seksownego we mnie.

Pojecie nie mam czamu tak zareagował, nigdy taki nie był. O co mu chodzi?
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 08, 2011 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niebywałe. Ja też sobie ostatnio to kupiłem, chciałem zaimponować swojemu kotu. Ten namotiast, niewdzięcznik, pomiałczał sobie i poszedł na kuwetę...
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Mar 08, 2011 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra. Rozwiązałem problem po męsku, kot od dzisiaj u mnie nie mieszka. Jutro kupuję psa i chomika Wink
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Mar 09, 2011 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypomniałeś mi Kubusio pewnego dziwnego zwierzaka... Wink Muszę przyznać, że byłem wówczas pod wrażeniem Twojej wyboraźni, a zarazem twórczości.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies