Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wykluczenie z ligi
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Czw Cze 11, 2009 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzymajcie mnie! Co za głąb...

Zacznę od końca - oto moja wypowiedź apropo "niepopisania się":
twister napisał:
Zabiłeś mnie tym Very Happy pff faktycznie nie popisałem się... ale Twoja uwaga zabrzmiała jak wyrzut max gimnazjalisty Razz(dokładnie ten sam poziom co tego tematu czy ankiety) Życzę powodzenia w dalszym dowartościowywaniu się ;> eot

Czy Ty naprawdę nie widzisz tu ironii? W którym miejscu tego zdania WYDAJE Ci się, że sam przyznałem się poważnie do jakiegoś błędu? To "pff" też ma w tej wypowiedzi jakąś funkcję Shocked

Tu przechodzimy do IQ... koleś... jeśli pisze, że wystarczy IQ muszki owocowej aby zrozumieć tamto zdanie - a Cement to właśnie zrobił to wcale nie znaczy, że on ma takie IQ. Może mieć (i jestem pewny, że ma) wyższe... przecież to jasno ze zdania wynika. Kolejny raz czytać nie umiesz Surprised
Czy to że wcześniej nie napisałem o co mi chodziło to znaczy, że miało jakiś podtekst? Jasne, że nie bo nasz kolega Cement wyjaśnił wszystko już po mnie i jak widzisz jego poprawna interpretacja żadnych haczyków nie zawierała...

Ciężko mi się pisze, trzeba strasznie łopatologicznie wszystko wyjaśniać. Jak już wrócisz do domu po pracy to weź czasem coś poczytaj, może jakąś książkę dla odmiany? Cokolwiek żeby pobudziło do myślenia i co nie wiąże się z kropkami...Shocked

Aha i ja się kompromituje? Pomyliłeś osoby czy pojęcia? Lepiej nie zaczynaj poważnej dyskusji, bo nie masz czym straszyć...
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Czw Cze 11, 2009 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A więc przyznajesz że interpretacja Cementa była poprawna... myślałem że jej zaprzeczasz. Powtórze tylko to co napisałem w poprzednim poście: lepiej nic nie pisz a nie dalej się kompromituj. A poza tym to twoje wywody są nielogiczne bo najpierw piszesz że nie było żadnego podtekstu a potem stwierdzasz że interpretacja Cementa była poprawna potwierdzając tym samym że podtekst był.

Ostatnio zmieniony przez michals2 dnia Pią Cze 12, 2009 11:07 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Czw Cze 11, 2009 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paulinka na gg ujęła to w piękny sposób: "michals jest super przykładem pustej blondynki, tylko urody brak Very Happy "® Nic dodać, nic ująć...
Nic już nie tłumacz michals... daruj mi. Czuję się jakbym pisał do pustaka - z tym, że on nic nie odpisując utrzymywałby wyższy poziom dyskusji niż Ty... Masz o mnie złe mniemanie? To akurat wcale źle o mnie nie świadczy... Dopóki nie napiszesz czegoś sensownego to ja pasuję... Shocked A najlepiej już nie odzywaj się w tym temacie.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pią Cze 12, 2009 12:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam sobie wystawiasz złe świadectwo tymi postami i kończe już odpowiadać bo nie ma sensu. A co do mojej urody to teraz każdy może zobaczyć jak wyglądam i przez to może zobaczyć jak poniżasz mnie.

Ostatnio zmieniony przez michals2 dnia Pią Cze 12, 2009 11:53 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pią Cze 12, 2009 9:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haahhaaha co za temat Very Happy

michals myslales o tym, zeby zostac europoslem Razz?
Powrót do góry
 
 
shadowdoknedzy



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 75
Skąd: by nie było

PostWysłany: Wto Cze 16, 2009 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co za popierdzielony temat oO widze, ze nie wiele stracilem nie wchodzac na kompa XD musze przyznac, ze to lepsze niz ksiazeczka z dowcipami XD
Powrót do góry
 
 
Prezes



Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 76

PostWysłany: Pon Cze 22, 2009 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak wchodzisz na kompa, to na nim siedzisz czy stoisz?
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies