Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zjazd Kropkowiczów
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to rybka. Mogę jechać pociągiem jak i samochodem. Oczywiście wygodniej byłoby furą, ale z tego co czytałem to ant22 jako pierwszy się zgłosił.

17.04.2009 biorę wolne w pracy także już od powiedzmy wczesnego ranka jestem gotów na wyprawę.
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli będzie taka możliwość, to proponuje, aby chętni do przyjazdu pociągiem, przyjechali wszyscy razem. Jesli jednak wystąpią problemy z porozumieniem, to zapraszam każdego już od godziny 13-00. Jadąc, bądź już na miejscu w Koszewnicy, kontaktujcie się ze mną, wtedy wsiadam w samochód i przyjeżdżam po was. Inaczej nie kombinujcie, bo naprawdę trudno sie dostać do mnie na działkę. To kompletne zadupie.
Jeśli chodzi o mnie, to chciałbym, aby wszyscy zjechali się do godziny 19-00, wtedy spokojnie będę mógł rozpocząć imprezę. Jeśli ktoś jednak nie będzie miał innej możliwości, to informujcie mnie wcześniej, musze wiedzieć kogo mam się spodziewać i kiedy.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2009 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnego źródła (Latnerka:) ) wiem, że my z Krk mamy pociąg o 10:10 i parę godzin później zawitamy na Wawę - jakoś wtedy pasuje się w coś zapakować i jazda do radjiego.

Grzesiek2f napisał:
chyba najlepiej jak sie umowilmy wszyscy, ktorzy chca jechac pociagiem na zlot z warszawy. jak to mowia: w kupie sila xD


true

Grzesiek2f napisał:
podsumujmy kto chce jechac pociagiem z wawy do koszewnicy ;p


No to my też chętnie dołączymy się do tej bandy Razz
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

twister to twoje pewne źródło, właśnie przed chwilą sprawdziło godziny odjazdów.
Piątek
Kraków-Warszawa zachodnia 10.10-15.03
klasa2 , cena 50 złotych, zniżka dla studentów 37% ,czyli kole 32 złote.

Warszawa zachodnia-Koszewnica 15.51-17.12
klasa2 , cena 14.10 , ze zniżką kole 9 złotych.

powrót (albo sobota, albo niedziela- mi to obojętnie, zobaczymy ile osób zostanie i jak faceci zdecydują)
jeśli niedziela to najlepszym połączeniem byłoby :
koszewnica- waw zach 10.51-12.21
waw zach-Kraków 13.00-19.06


jeśli stwierdzicie że jedziemy w sobotę , zaczniemy się wtedy martwić o pociągi,ale nie sądzę aby był jakiś problem.

mam nadzieję że przyjedziemy w 4 osoby. jak na razie pewne są trzy( ja ,menor, twister)
sama kasa na podróż to 82 złote. chyba nie tak źle:)
fajnie by było gdybyśmy z wawy jechali całą kropkową zgrająSmile

jakieś pytania? mogłibyście się (menor, twister) wypowiedzieć co do godzin odjazdów-przyjazdów, jak również warszawiacy czy jedziemy razem.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobra organizatorka jestes:) i tam pasuje wszystko Smile
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy organizatorka.. hmm po prostu mam przerwę pomiędzy ćwiczeniami a ktoś te pociągi kiedyś musiał sprawdzićSmile
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak twoja cytrynowka?? dochodzi juz? ;p
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciiiicho menor:)
ma jeszcze 2 tygodnie.sądzę że będzie gotowa,już koledzy z akademików się o to postarająSmile
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok to ja juz cicho bede, mam nadzieje ze nie dotrzemy na miejsce na czworaka Twisted Evil
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi tam pasuje oczywiście. Cytrynówa musi zostać, żeby poczęstować resztę krakowskim trunkiem Razz

menor napisał:
mam nadzieje ze nie dotrzemy na miejsce na czworaka:twisted:

wszystko jedno byle do celu! Very Happy
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko dodam rzecz może oczywistą, ale może nie dla wszystkich, że jak się kupi bilet od razu do Koszewnicy (np. z Krakowa), to wyjdzie taniej niż suma cen poszczególnych biletów. Czyli w przypadku połączenia Kraków-Koszewnica będzie to pewnie trochę poniżej 80 zł. Warto też kupować bilet wspólnie dla 2-4 osób (promocja Ty i raz dwa trzy).

Walnąłem post prawie jak pracownik PKP, lol Wink
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi wszystko odpowiada, do 15 zdaze sie wyspac w piatek xD jakis kontakt by sie jeszcze przydal, zdjecie w formacie A4 i wszystkie dane personalne :>
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2009 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i mojemu lipie też pasuje Very Happy jeszcze nie wie na 100 procent czy będzie mieć wolne, ale szykujcie się że prawdopodobnie z Kraka w czwórkę się wytoczymy na peron Smile
Powrót do góry
 
 
kaczor



Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 321
Skąd: wawa

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej,

Widzac jak przedstawia sie sytuacja, ja również wybieram się do Radjego w piatek (ze swoją połówką) Wink
Natomiast bede uciekal wczesniej, poniewaz w sobote musze byc w wawie (wieczor kawalerski).

Jak pisalem pare stron wczesniej w tym watku, sluze pomoca przy odbiorze "przyjezdnych".
Dodatkowo moja propozycja to zebranie sie wszystkich i pojechanie razem do Radjego (mysle ze tak bedzie najlepiej). Zrobmy wesoly wagon Laughing
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Nie Kwi 12, 2009 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no widze ze zapowiada sie zajebiscie.
leokles ja mam jeszcze miejsce w samochodzie pisalem smsa do ciebie,mam nadzieje ze numer masz ten sam.
jesli nie to niedobrze.czekam na twoja odpowiedz.

dobre uwagi baobab apropo przejazdow.przyjezdni zwróćcie uwage tez na pks-y czesto wychodza duzo taniej i sa bezpieczniejsze jesli chodzi o pasazerow.

kaczor,o ktorej musisz spadac? bo myslalem o turnieju w sobote z rana jakos.zalezy mi zebys byl.a jesli nie da rady to rozlosuje sie grupki i twoja rozegra sie odrazu Smile

tez nie wiem jak z braćmi czy beda w piatek czy w sobote,jesli w sobote to o ktorej.napisze do wolana moze bedzie juz wiedzial dokladniej

slyszaem tez ze ricardo i andrespolman mysla nad przyjazdem.co tu myslec wsiadac i jechac odrazu do koszewnicy jesli nie dacie rady wczesniej.z odebraniem was nie bedzie problemu ja pic nie bede poki wszyscy sie nie pojawia.moj samochod wiec do dyspozycji.

tez gadalem z yazonem,jeszcze nie wie czy bedzie.ale wierze ze da rade.nie bede sciemial ze najczesciej bylem za nim jesli gral w lidze i w turniejach.szkoda ze tak rzadko bierze udzial.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Następna
Strona 8 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies