Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

zlot kropkarzy/magdalenka 2007/archiwum
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaczor



Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 321
Skąd: wawa

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja moge bez problemow po kogos wyjsc na dworzec i bysmy razem pojechali na dzialke Leoklesa.moze pokaze cosik turystycznie za mala oplata hehehe Laughing

Tylko koncze pozno wyklady i najpozniej bede mogl byc na dworcu kolo 17.30..
jakby co to piszcie na gg
Powrót do góry
 
 
Serek



Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 245
Skąd: Chmielowice

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tylko koncze pozno wyklady i najpozniej bede mogl byc na dworcu kolo 17.30..

czegos w tym zadniu nie kapuje ale mniejsza z tym.
Kaczus ja chyba jade busem tzn na 100% i bede wysiadl pod Palacem Kultury najprawdopodobniej. Dlatego licze iz i tam zdolasz przyleciec by mnie odebrac:)
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o ktorej bedziesz serek
ktos cie odbieze
Powrót do góry
 
 
kaczor



Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 321
Skąd: wawa

PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no jak mamy byc na 19 na dzialce to ciut pozno koncze wyklady.mniejsza o to..Serek nie ma problemy zebym Cie odebral i razem pojechali..nie boj sie poczekam.jak kupisz bilety to pisz na gg i sie zgadamy konkretnie..
Inni chetni....??
Powrót do góry
 
 
Serek



Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 245
Skąd: Chmielowice

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2007 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok wiec tak ... mam busa o 5.40 z Opola wiec będę w Wawie o 10.50 pod pałacem kultury od strony jakiegos muzeum Smile wiec kto mam w piatek wolne i przygarnie Kropka:)
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2007 1:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

he he,mowilem ci oprzesz ze bedziesz o 10.50 kaczororowi tez,moge cie przygarnac,jesli nikt z warszawiakow tego nie zrobi,spoko.z checia pogram we wlasnym domu ze swierzym pierwszoligowcem.badz pod komora
Powrót do góry
 
 
kopper



Dołączył: 31 Lip 2006
Posty: 30

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja mam prosbe, ze wzgledu na to ze obecny niestety nie bede to poprosze jakis obszerny reportaz i dokumentacje zdjeciowa Smile
Tak sobie mysle zeby to zapodac na szkrabowej stronie. niezdecydowani obacza ze zabawa przednia i nast turniej bedzie mial wieksza frekwencje.
I dobrej zabawy zycze Smile
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2007 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki,zdjecia planowane.
Powrót do góry
 
 
myszkin



Dołączył: 30 Paź 2005
Posty: 2

PostWysłany: Wto Kwi 17, 2007 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Senny... zadzwoń do mnie...
Interesuje mnie to, kiedy mogę przyjechać i jaki jest adres.
Będę z gruchą z Monis.
Numer telefonu podobno znasz...
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 12:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zadzwonie,ciesze sie ze sie pojawicie
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 12:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

planowany plan zajec
jak dla mnie w piatek przyjmowanie gosci,piwko,grill itp. nie rozchlac sie za bardzo bo w sobote turniej twarza w twarz,najpozniej w poludnie,dlatego ze wtedy bedzie najwiecej osob i dlatego ze pozniej pare osob wyjezdza,a chcialbym zeby zagrali wszyscy,ktorzy beda na zlocie.zreszta jesli wiecej osob bedzie juz w piatek to moze i w piatek,ale watpie bo pozno sie pojawie.
jesli chodzi o niedziele prosze rozmawiac z leoklesem,bo mnie juz nie bedzie,odlatuje do anglii.
zainteresowani!!! podawajcie mi swoje numery komorkowe na gadu gadu,wysle wam adres lub podam nr gg do wspnialego leoklesa,dzieki ktoremu ten zlot moze sie odbyc.
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 9:50 pm    Temat postu: to i owo Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie Panowie Kropkarze. Otóż w przerwie od picia, bez którego ostatnio nie mam życia, raz jeszcze potwierdzam, że zaproszenie jest aktualne. Jeśli macie jakiekolwiek pytania kierujcie je bezpośrednio do mnie, bądź też do Sennego.

Kilka rzeczy, które dobrze byłoby omówić jeszcze przed spotkaniem:

1. Czy będzie szansa aby ktoś z Was zadbał o sprzęt grający a wraz z nim o dobrą muzykę?

2. Na działce w domu nie ma aktualnie żadnego ogrzewania, więc wszystko zależy od tego jak sie zaprawimy Wink Ubierzcie się ciepło (zatroskany leokles)

3. Robimy zrzutkę na jedzenie. (dużo kanapek+kiełbasa) Myśle, że będzie to około 10 zl. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie abyście przywieźli swój własny prowiant, ale wydaje mi się, że ta dyszka i tak będzie obligatoryjna. Alkohol każdy zakupuje według swojego uznania. Najlepiej zakupić go wcześniej, gdyż w sklepach w Magdalence zapewne będzie droższy.

4. Jeżeli zamierzacie przyjechać autobuesem to najlepiej skorzystać z linii podmiejskiej 707, a przystanek na którym macie wysiąść będzie nazywał się "Magdalenka"

5. Początek imprezy przewiduję na 19:00, ale jeśli ktoś przyjedzie o 21:00, czy też nawet o 23:00 to myślę, że jeszcze będziemy na nogach
Powrót do góry
 
 
Serek



Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 245
Skąd: Chmielowice

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
1. Czy będzie szansa aby ktoś z Was zadbał o sprzęt grający a wraz z nim o dobrą muzykę?

Jesli masz na działce prad (mysle ze jest) to wez poprostu głosniki od komputera, ja wezme mp3 i zasilacz i muzyka moze leciec cale 3 dni (radio czy tam co mam). Daj znac czy mam brac:P

Cytat:
Na działce w domu nie ma aktualnie żadnego ogrzewania, więc wszystko zależy od tego jak sie zaprawimyUbierzcie się ciepło (zatroskany leokles)

Spoko ma być 30 stopni w tym czasie, a jak nie to zrobimty to jak eskimosi:shock:
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2007 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze myślisz Serku. Prąd jest i raczej go nam nie zabraknie. Jeśli chodzi o sprzęt grający na działce to mam wieżę, lecz jest już ona odrobinę niesprawna i nie czyta wszystkich płyt. A głośniki od komputera mam całkiem spore, więc o ile nie zabiorę się samochodem na działkę, wówczas będę musiał pozostawić je w domu.

Do końca dzisiejszego dnia zapewne będę jeszcze przeglądał forum, niewykluczone, że jeszcze jutro przed wyjazdem zajrzę tutaj czy nie ma żadnych nowych postów, a tak proszę kierować wszelkie zapytania do mnie telefonicznie.

Do zobaczenia na działce
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje Tym wszystkim którzy przybyli, a zwłaszcza słowa uznania dla Sennego za pomoc w organizacji, oraz dla Serka, który nie bacząc na odległość przyjechał do nas z tak daleka. Doprawdy było to wyjątkowe spotkanie pod wieloma względami. Może było odrobinę chłodno, lecz atmosfera była naprawdę gorąca.

Do zobaczenia, tym razem na kropkach, bo w "realu" niewiadomo kiedy znów powtórzy się taka okazja.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3  Następna
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies