Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cup of Nations 2014 !!!
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Maj 12, 2014 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście że szkoda, avanti niestety nie chciała brać udziału, szkoda też że silniejszy gracz nie lubi grać w turniejach. Jak coś to moje mecze może rozegrać baobab, oczywiście najpierw trzeba się upewnić że każdy inny gracz da rade rozegrać wszystkie mecze.
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Pon Maj 12, 2014 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kibic nie miales checi zagrac? chetnie bym popatrzyl...
Powrót do góry
 
 
mala mi



Dołączył: 27 Mar 2013
Posty: 46
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pon Maj 12, 2014 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w trakcie pisania pracy, przygotowań do obrony.
Gdybym wiedziała, że mogę pomóc drużynie, a nie zaszkodzić chętnie bym zagrała, mimo braku czasu. Widzę jednak dużo silniejszych zawodników ode mnie w reprezentacji Smile
Powrót do góry
 
 
Michał_Michał



Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 275
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Maj 13, 2014 8:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różnica w strefach czasowych między warszawą, a moskwą wynosi 2godziny u nas jest np: 9, a w moskwie 11. Pamiętajcie o tym, żeby nie było później komplikacji z tego powodu.

Ja bym się na to nadział Krestes przez Twój wpis w komentarzach turnieju, bo wpisałeś różnicę 4h Laughing
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Wto Maj 13, 2014 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miedzy czasem moskiewskim a warszawskim jest akurat 2h roznicy, ale kresy wschodnie Rosji np Jakuck, to juz jest 8h roznicy, takze trzeba brac pod uwage to, skad beda nasi przeciwnicy Wink
Powrót do góry
 
 
Michał_Michał



Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 275
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Maj 13, 2014 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem Grzesiu o tym, ale mi się nie chciało sprawdzać ile jest faktycznie różnicy i zasugerowałem się wpisem Kretesa Very Happy co mogło by się źle skończyć gdybym dziś sobie nie sprawdził jak jest faktycznie Very Happy

Po za tym ja się umawiam na moskiewski czas, a kto gdzie mieszka to już mnie nie interesuje Razz
Powrót do góry
 
 
qeawah



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 159
Skąd: Sędziszów

PostWysłany: Sro Maj 14, 2014 7:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym czasem już jest poprawione. Rzeczywiście w tej chwili są 2h różnicy.

W dodatku w Rosji nie ma zmian czasu z zimowego na letni, a to sprawia, że np w lutym różnica między Moskwą a Warszawą wynosi 3h.
Laughing
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro Maj 14, 2014 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że Ruscy wymusili zmiany naszych zasad, żeby im było łatwiej? Po co więc w ogóle mieszać zasady, było zrobić na ich regułach, bez zbędnego pierdolenia za przeproszeniem. Skoro jedna gra na terytorium, druga bez, po cholere cokolwiek zmieniać? Taka mała dygresja, bo ciekawość mnie zżera jak to było.
Powrót do góry
 
 
qeawah



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 159
Skąd: Sędziszów

PostWysłany: Sro Maj 14, 2014 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yazon, tak naprawdę to był wyciąg z regulaminu sprzed roku.

A w dodatku tym X -em nie przejmował się nikt szczególnie, bo z tego co widzę, to gdy zapraszali nasi na pustą planszę się Rosjanie godzili.

W tym roku to już w ogóle graja bez iksa na środku, więc ta spina jest niepotrzebna zupełnie.

Nawet Putin z Agentem (czyli dwóch kapitanów) którzy przecież znają regulamin tez grali w tym roku startując na pustej planszy.

Robicie z igły widły moim zdaniem.

Najważniejsze że na razie jesteśmy na czele tabeli Smile
Powrót do góry
 
 
bartek



Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 281

PostWysłany: Sro Maj 14, 2014 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ustawieniach gry turniejowej jest po prostu pusta plansza, więc nie ma zmiłuj :p A tak poza tym to z Rinem to ja dążyłem do przecięcia, on się jakoś nie kwapił.
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią Maj 16, 2014 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zero spiny, pytałem po prostu :p
Powrót do góry
 
 
qeawah



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 159
Skąd: Sędziszów

PostWysłany: Pią Maj 16, 2014 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest teraz inny problem.

Grzesiek był umówiony na grę a agentem47. Agent nie zjawił się ponieważ miał problem z zalogowaniem się na zagram.org

W międzyczasie Putin stwierdził ze może zagrać z Grześkiem zamiast agenta.
Grzesiek był jednak w pracy i powiedział że może zagrać najwcześniej za pół godziny. Putin czekał jednak Grzesiek mimo iż zalogowany na stronie, nie odpowiadał na czacie gdyż musiał zostać w pracy dłuzej niż planował.
Putin wciąż czekał.
W końcu około 23-ciej Grzesiek wrócił ale był już tak zmęczony że nie mógł zaczynać gry.
Putin się wkurzył, bo czekał niepotrzebnie, a w dodatku mówi że nie będzie mógł grać ani w piątek ani w sobotę a na niedzielę na już 2 gry ustawione.

Kto w tej sytuacji ma dostać walkower jeśli nie dojdzie do tej gry ???
Ukraina, Rosja , czy my ???

Oczywiście najlepiej by było gdyby nikt nie dostał albo wszyscy po równo.

Co myślicie?
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Pią Maj 16, 2014 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem Grzesiek nie powinien dostac walkowera, bo: zjawił sie na grę z agentem, a na grę z Putinem się jeszcze nie umówił (najwcześniej za pół godziny nie oznacza, że gra odbędzie się dzisiaj, np. za 2 dni pasuje do 'najwcześniej za pół godziny' Very Happy ).

Regulamin nie rozstrzyga, co się stanie, gdy przeciwnikom nie uda sie umówic na grę. Jeśli więc Putin z Grześkiem będą się do końca tygodnia mijali, to chyba albo trzeba przedłużyć turniej, albo dać obustronnego walkowera, albo skorzystać z rezerw (ale to chyba tylko o ile Putin lub Grzesiek lub ich kapitanowie (?) się zgodzą).

Jeśli chodzi o agenta, to zgodnie z punktem 9 regulaminu powinien przegrać walkowerem, chociaż osobiście byłbym za tym, żeby nagiąć regulamin i umówić się na inny termin (co jednak wymaga zgody 3 kapitanów, patrz punkt 10 Smile ).

Regulamin troche chyba zakłada dobrą wolę i nie jest doprecyzowany na okoliczność mijania się graczy. Na szczęście można go doprecyzować za jednogłośną zgodą kapitanów Very Happy
Powrót do góry
 
 
qeawah



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 159
Skąd: Sędziszów

PostWysłany: Pią Maj 16, 2014 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie do końca tak. Putin zrobił wpis na stronie komentarzy, tak jakby owe pół godziny było umówione i pewne na 100%.
Grzesiek powiedział ze będzie w domu za około pół godziny i że może zagrać z Putinem zamiast z Agentem.

Potem się nie minęli też całkiem, bo jednak Grzesiek się pojawił.

Myślę że, jeśli Putin będzie się domagał aby koniecznie ktos dostał walkowera to ukarany zostanie Agent.
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Pią Maj 16, 2014 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z agentem już się umówiłem na niedzielę na 20 naszego czasu, a z Putinem nie wiem czemu miałbym np grać, skoro on jest rezerwowy, równie dobrze mogę się umówić z goriniczem na dwie gry.... to już ich wola żeby nie dostać walkowera... wczoraj, owszem bylem zalogowany na stronie, ale w ogóle nie było mnie przy komputerze, do domu wróciłem o 23 po 16 godzinach pracy i nie widziało mi się grac z Putinem, dajmy na to do 1 w nocy, gdzie i tak musiałem dziś rano wstać... to nie zależało ode mnie. Wg mnie po to są właśnie rezerwowi żeby uniknąć tego "mijania się" w czasie, a nie po to żeby unikać gier na terytorium przez niektórych graczy... To jest trochę nie fair z ich strony...
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies