Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mam chec oszukiwac ale nie mam czasu!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shadowdoknedzy



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 75
Skąd: by nie było

PostWysłany: Sob Lip 18, 2009 1:34 pm    Temat postu: Mam chec oszukiwac ale nie mam czasu!!! Odpowiedz z cytatem

Szukam osoby, ktora nauczy mnie kantowac w kropki. NIestety mam malo czasu ale obiecuje, ze sie przylorze. Pomoc moze dotyczyc roznych aspektow: nabijania na zielonych, przekret z czasem, tworzenie multi-kont, podpuszczanie i obnizanie rankingu innym. Czekam na propozycje i mam nadzieje ze moje oszustwa zaowocuja wspanialym rankingiem. swoje propozycje i lekcje prosze umieszczac tutaj. Jestem nowy w tym temacie wiec licze na wyrozumialosc.
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Pon Lip 20, 2009 12:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zglos sie do najwiekszych nabijaczy na serwie ;p ale watpie zeby ci pomogli, bo moga uznac takie zachowanie jako odbieranie im chleba ;p
Powrót do góry
 
 
shadowdoknedzy



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 75
Skąd: by nie było

PostWysłany: Wto Sie 04, 2009 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakies konkrey? napisze do nich na gg tylko podaj jakis namiar ;P
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies