Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ciekawe Linki
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Lip 29, 2003 12:17 pm    Temat postu: Ciekawe Linki Odpowiedz z cytatem

Jak zobaczylerm te stronke to doszedlem do wniosku, ze musze sie z Wami podzielic tym adresem. To jest stronka zawierajaca kamere zainstalowana na Empire State Building (New York, US.)Moze nie byloby w tym nic nadzwyczajnego, bo i odswiezanie nie jest plynne, ale ta kamera obejmuje calkiem spora panorame i ma zoom do 72 razy. Dzieki temu mozna obejrzec kupe fajnych rzeczy. Jest tam nawet galeria. Jak ktos wypatrzy jakis fajny budynek to dodaje. Mnie sie strasznie spodobalo. Oto link.

Jak znajdziecie jakies inne fajne linki to mozecie wkleic, z checia rzuce okiem.
Powrót do góry
 
 
Thorr



Dołączył: 31 Maj 2003
Posty: 18
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon Sie 04, 2003 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próbowałem kilka razy tam zajrzeć i za każdym razem ZAJĘTE Very Happy Sad
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Sie 04, 2003 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam wlazłem ale thorr kto ty jesteś?
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Sie 04, 2003 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam miałem fajny link na stronke z kamerami umieszczonymi w solarium:))))))))))))ale gdzieś go posiałem i nie moge znaleźć.
Mam jednak ( szczegulnie do radjego to piszę) ciekawe zdanie.Otóż jak ci mówiłem czytam Narrenturm i o ile dobrze pamiętam chciałeś abym ci powiedział czy fajne więc zacytuję jedno a właściwie 2 zdani, a ty ocenisz:))) przuyznam że można się troche pośmiać :
"Wstrzymując nieco konia,by zostać w tyle,Zawisza Czarny z Garbowauniusł się w kulbace i przeciągle pierdnął.Potem westchnął mocno,wsparł oburącz na łęku i pierdnął raz jeszcze.

Przeczytałem dopiero 4 rozdziały ale jak to książka napiusana przez polskiego króla fantasy jest spoko Wink
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pon Sie 04, 2003 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thoor to moj znajomy z Siedlcec, nie gra w kropki, przychodzi tu czytać moja powieść.
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Sie 04, 2003 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oryginalnie Laughing
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pon Sie 04, 2003 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy wróce z Anglii mam zamiar sobie kupic wszystkie trzy części tego narratum.
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sro Sie 06, 2003 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez mialem gdzies tego linka do kamer w solarium. Jak znajde to wkleje.
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Sie 07, 2003 2:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy mowiles o tym solarium, ale ja mam taki link:
http://web.solarium.tv/eingang.php?p1=1768
Swoja droga, to mnie zastanawia jak to mozliwe, ze o ktorej godzinie bym nie wszedl na ta stronke, to tam jest dzien i ludzie chodza po ulicy. Cos mi tu nie pasi...
Powrót do góry
 
 
Thorr



Dołączył: 31 Maj 2003
Posty: 18
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pią Sie 08, 2003 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BTW do Szwagiereczka:
Grałem w kropki w czasach kiedy rodziła się klasyka, gdy o DVD nikt nie marzył, gdy trup słał się gęsto a wszyscy wokół grali w bierki Smile Krótko mówiąc grałem w kropki na papierze Very Happy Very Happy Czy ktoś pamięta tamte czasy gdy o SDI i czatach nikt nie słyszał? Wink
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Pią Sie 08, 2003 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez zaczynalem na papierze bo nie mialem wtedy neta i nawet nie wiedzialem ze w internecie sa gry on-line Very Happy
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pią Sie 08, 2003 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi sie ze kazdy z nas zaczynal na papierze Razz
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Pią Sie 08, 2003 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak w podstawowce na nudnych lekcjach . To bylo to Very Happy Very Happy
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pią Sie 08, 2003 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dobrze sobie czasem powspominac Razz Embarassed
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Sie 08, 2003 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No faktycznie wszyscy zaczynalismy na papierze, gdzies w postawowce, ale t byly troche inne kropki, na duzo nizszym poziomie. Co do historii komputerow to pierwszego peceta mialem w lutym 1992, to byl AT i nie mial nawet twardego dysku. Wtedy to w Polsce za bardzo o internecie sie nie slyszalo. Tzn moze cos takiego bylo, ale wyobrazenie na ten temat bylo bardzo mgliste. Pamietam, ze ostro gralem sobie w dooma. Niestety na 286 udawalo sie odpalic tylko pierwsza czesc i troche skakalo. I pamietam rowniesz ze bylem zawiedziony jak sie pojawil Quake, bo ja sie wychowalem na klawiaturze i nie moglem sie przestawic na sterowanie myszka. Taa, to byly czasy. Aha, mialem wtedy sykietki 5,25 cala, uzywalem MS DOS 3.14, ktory zajmowal okolo 250kb i ladowal sie w niecale 5 sekund. Lubilem sie bawic dosem i zmieniac w nim kolory np na niebieski z czarnego. Ale nie wiem czy pamietacie takie czasy.
Ja co prawda pamietam jeszcze odleglejsze jak sie gralo na atarynce, a jak sie ladowala gierka to nie mozna bylo oddychac, ale to juz zupelnie mroczne czasy.


Ostatnio zmieniony przez Kaisuj dnia Sob Sie 09, 2003 2:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następna
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies