Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Częstotliwość sezonów ligowych

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 10:53 pm    Temat postu: Częstotliwość sezonów ligowych Odpowiedz z cytatem

Proponuję aby rozgrywać jeden sezon na miesiąc lub przynajmniej na dwa miesiące ponieważ obecne tempo jest zbyt wolne. I to nie jest tak, że uczestnicy ligi nie mogą rozgrywać jej szybciej tylko im się po prostu nie chce. Np. takiemu sofiks0sowi ja już wiele razy proponowałem rozegranie drugiej gry ligowej kiedy był na kropkach ale zawsze odmawiał lub wogóle nic nie odpowiadał mi. Jeżeli komuś nie chce się grać gier ligowych to lepiej żeby nie grał w lidze i nie przeciągał sezonów.

Ostatnio zmieniony przez michals2 dnia Pon Lip 27, 2009 11:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
Prezes



Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 76

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahaha inni po prostu mają życie.
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosze michals, nie dobijaj mnie. Może kropki są jedynym fascynującym elementem twojego życia, ale nie wszyscy podzielaja twój sposób na życie. Ja na te konto, lubie sie dobrze zabawić, popracować, spotkać się ze znajomymi itp. Przystępując do ligi, liczę się z tym, że będe musiał podzielić te wszystkie moje pasję z kropkami, a nie lubie siadać do gier zupełnie nieprzygotowany, skacowany lub przemęczony. Siłą rzeczy odbija się to na grze Dodatkowym argumentem na "nie", jest podobne podejście do kropek innych tam obecnych. Zbyt duża liczba sezonów doprowadzi jedynie do znacznego obniżenia poziomu.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kropki nie są "jedynym fascynującym elementem mojego życia" i ja wcale tak dużo nie gram. Np. w lipcu grałem dotąd 14 razy (licząc łącznie z grami towarzyskimi). Ale obecne tempo rozgrywania ligi jest dla mnie irytujące.
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi tam się podoba to niespieszne tempo ligi Smile
Byłbym za tym, żeby pojawiły się turnieje błyskawiczne, np. 1 dniowe, ale liga powinna być wolna - a i tak u nas sezon idzie szybciej niż np. w piłce nożnej Wink
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może michals nie grasz teraz za dużo, ale wszyscy wiedzą czym to jest spowodowane ;> Wystarczy jeden "nadający się" i średnia Twoich gier znacznie podskoczy. Btw liczysz swoje gry, nawet towarzyskie?^^

Tempo ligi jest dość wolne, ale zamiast przyspieszać je tak jak napisałeś lepiej właśnie umilić sobie czas turniejami Wink Tylko fajnie, jakby miały jakąś stawkę... większa motywacja do gry Razz
Powrót do góry
 
 
Prezes



Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 76

PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

on pewnie każdą grę eksportuje do SGF'a - jego folder zajmuje jakiś terabajt Smile
No tak michals... jeszcze jesteś wróżką, rzeczywiście - zajmujące zajęcie...
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ile mam gier w lipcu można łatwo policzyć naciskając "partie" i nie jestem żadną wróżką.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to pewnie się zdziwisz jak się dowiesz, że w "Partie" znajdziemy jedynie gry rankingowe. Ale to mniej ważne - grać możesz ile chcesz, a im więcej tym przecież lepiej. Co prawda ilość != (nie równa się) jakości gier, ale to już inna bajka Cool
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo że w "partie" są tylko rankingowe ale dodałem jeszcze dwie towarzyskie o których pamiętałem.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego Pani w szkole uczyła: mówimy i piszemy pełnymi zdaniami! Very Happy żeby później nie było domysłów Razz
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies