Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kurwa co jest grane?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jan Pawel II



Dołączył: 27 Cze 2002
Posty: 8
Skąd: New Yersey

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2002 7:43 pm    Temat postu: kurwa co jest grane? Odpowiedz z cytatem

no wlasnie co nikogo nie ma na kropkach a ja rozegralem dopiero jeden mecz grupowy i to jakis tydzien temu a nie widze zeby wynik zostal wpisany czy liga umarla zanim naprawde sie rozkrecila prosze o informacje wkurwiony katolik
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2002 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vynik meczu z Canonnem podalem radjiemu i kibicovi i jest vpisany.... A nie viem czemu nikt nie przychodzi.. Tesh poshookooje osoob z meine groope Razz
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2002 3:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez nie wiem czemu tak malo nas na kropkach,choc mam nadzieje ze przy październiku bedzie wpadalo wiecej osób,narazie przesowam termin zakonczenia eliminacji na połowe października.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies