Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

o co chodzi nabijaczom

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Czw Lip 04, 2002 11:02 am    Temat postu: o co chodzi nabijaczom Odpowiedz z cytatem

Wiecie,ja juz tego nie rozumiem,wchodze na kropki i patrze jest jakis szeszele znaczy nabijacz.Wiec po wstepnym wyklęciu go,zapytalem go czemu nabija,a on mi na to że kibic i aros nabijają więc dla niego to tak jak wypowiedzenie wojny,wreście pytam czy on ma z tego satysfakcje,mówi że ma.I wtedy zgłupialem jak mozna mieć satysfakcje z czegoś czego nie osiagnołeś sam.Przeciez to bez sensu,mówi że chce nabić swój rank do 5555,skrajny idiotyzm.To to samo jak bys kupował kasety i ich nie słuchał,beznadzieja.
NIe zrozumiem chyba nigdy takiego czegoś,jak mozna walczyc o to kto nabije wiekszy rank,zresztą rozumiem kibica ta reklama pasuje na 1 miejsce top 10 przynajmiej mówi gdzie bedzie prawdziwa lista najlepszych.
Powrót do góry
 
 
Overseer



Dołączył: 30 Cze 2002
Posty: 19

PostWysłany: Pią Lip 05, 2002 12:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu to robią?
- z głupoty
- z próżności
- żeby zwrócić na siebie uwagę
- żeby pokazać innym jak bardzo mają ich gdzieś
- bo mieli trudne dzieciństwo, komplikacje przy porodzie, itp Razz
- bo mają za dużo wolnego czasu
- bo chcą zobaczyć siebie na topie, aby poczuć się dowartościowanymi
- bo są za tępi, żeby rywalizować z innymi w samej grze, więc rywalizują z innymi w nabijaniu
- ...
- ...
- ...

Można tak wyliczać w nieskończoność, ale ja naprawdę nigdy nie zrozumiem, jak komuś może się CHCIEĆ poświęcić TYLE CZASU na coś takiego Shocked
Powrót do góry
 
 
bolilol_4



Dołączył: 04 Cze 2002
Posty: 20
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Sob Lip 06, 2002 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na początku powiedziałem ze mi sie ine podoba fakt nabicia FORUM na kropkach czemu puki tam jeszcze było top 10 teraz keidy go już nie ma w sumie juz nie mam do tego problemu bo rzeczywiście teraz gdy top 10 nie istnieje rzeczywisćie ta reklama jest oki

a co do nabijaczy to mam zdanie takie jak Overseer i tez ine rozumiem jak można poświecić tyle czasu na takie pierdoly ale zresztą pocieszajacy jest fakt ze nabijacze muszą mieć przeje... (cenzura) życie bo w sumie popatrzcie skoro oni mają za dużo czasu i przez to nab9ijają bo to czasochłonne oznacza ze mnie maja innych zajęc ale ich życie musi być nudne HAHAHA mi to chćby kobieta nie pozwoliła z czasem na to ja nawet ostatnio przez nią czasu grać ine amm a co dopiero mówić o nabijaniu:)SmileSmile
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies