Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Życzenia Bożonarodzeniowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 7:33 pm    Temat postu: Życzenia Bożonarodzeniowe Odpowiedz z cytatem

Chcialbym zyczyc Wam wszystkim zdrowych, radosnych i wesolych swiat Bozego Narodzenia, a takze hucznego Sylwestra Smile i szczesliwego Nowego Roku, oby byl jeszcze lepszy niz ten poprzedni Wink

P.S.
Zapraszam wszystkich po swietach na wieczorne pogawedki na cronixie. Smile
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 24, 2004 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako, że jestem już po wigilijnej wieczerzy, a moja biedna wątroba przeżywa nieokiełznane katusze, ograniczę się do krótkiej wypowiedzi. Niniejszym chciałbym dołączyć się i dodać jedynie do życzeń Polkolordka, aby nie opuszczała nas wiara i nadzieja w lepsze czasy. Pozdrawiam serdecznie wszystkich Kropkowiczów.
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie Gru 26, 2004 12:00 pm    Temat postu: Re: Życzenia Bożonarodzeniowe Odpowiedz z cytatem

Jako, że nie chcę mi sie myśleć to tylko powiem, że dołączam się do tych co napisali powyższe posty Wink
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pią Gru 23, 2005 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wesolych Swiat, wielu prezentow i wszystkiego najlepszego zyczy Polko Smile
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 23, 2005 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie dziękujemy Polko. Aby nie być gorszym i ja dorzucę od siebie 2 grosze. Wesołych Świąt

To się faktycznie wysiliłem. Wink Wybaczcie mi, że tak skromnie, lecz jestem skrajnie wyczerpany. W ciągu ostatnich 2 dni spałem zaledwie 3 godziny, a czeka mnie jeszcze dzisiaj nielada wyzwanie...
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Gru 26, 2005 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Wan i nawzajem.
A Ty Leokles nie mów, że czeka na Ciebie wyzwanie, bo ja na przykład wiem co, albo raczej kto, na Ciebie czeka. Wink Chyba, że to właśnie uważasz za wyzwanie Razz
Powrót do góry
 
 
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Pon Gru 26, 2005 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekujei cóz teraz to moge zyczyc szczesliwego nowego roku bo juz swieta sie koncza Wink
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 26, 2005 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę Cie zawieźć szwagiereczek, ale w piątek wieczorem, a właściwie z piątku na sobotę do poźna w nocy sprzątałem swój pokój, co naprawdę było nielada wyzwaniem.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies