Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fotki ze zlotu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto jest na Dole po prawej???
ShadowDoKNedzy
0%
 0%  [ 0 ]
Kibic
0%
 0%  [ 0 ]
Kibuc
0%
 0%  [ 0 ]
Twister
0%
 0%  [ 0 ]
Michals
37%
 37%  [ 3 ]
Twoja Stara!!!
62%
 62%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 8

Autor Wiadomość
shadowdoknedzy



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 75
Skąd: by nie było

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 11:23 pm    Temat postu: Fotki ze zlotu Odpowiedz z cytatem



Nie bawem wrzuce foty w jakiegos rara i umieszcze na jakims serwerze do pobrania. Szkoda mi tylko fot grupowych bo sa w sredniej jakosci ze wzgledu na mala ilosc miejsca na karcie - w sumie to z mojej winy bo zapomnialem 2 karty Sad no nic ale widac.
Aha nie obrabiam tych zdjec tylko chialem zeby bylo widac napisa na kartce z michalsem XD narazie macie te foty z dworu co na poczatku popelnilem i pomyslalem ze sie nadasza na pseudo plakat Wink

Nie wiem czy kazdy sobie zyczy aby wszyscy widzieli te foty wiec podaje haslo do rara na NK dla pewnosci i jak cos napisze je sennemu.

Ogolnie foty sa dziwne XD

Jak chcecie zebym wrzucil jakies foty poprostu na forum zeby mozna bylo ogladac odrazu to mowcie;)

Link do fotek odemnie:
http://wyslijto.pl/plik/0d6g7qh6g4

haslo jest takie samo jak napisalem na kartce na zlocie ostatniego dnia na dworze ;P (tylko to co bylo u gory kartki) jak cos pisac do mnie - aha i pisane razem oczywiscie


Ostatnio zmieniony przez shadowdoknedzy dnia Sro Kwi 22, 2009 7:27 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 12:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swietna robota shadow ;p
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 12:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale chujowe ujęcie zrobiłeś Sad
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 12:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosiłbym żeby umieścić zdjęcia ze zlotu na forum tak jak po poprzednich zlotach. No i jeszcze przydałyby się wyniki turnieju.
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 1:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moim zdaniem mozna wrzucic zdjęcia z hasłem , zeby tylko Ci co byli na zlocie mieli dostęp do wszystkich. a wybiórczo wrzucic na forum. Co ty michals taki ciekawy ?
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 1:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy to dziwne że jestem ciekaw zdjęć ze zlotu? Zresztą chyba nie tylko ja.
Powrót do góry
 
 
shadowdoknedzy



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 75
Skąd: by nie było

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 1:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z umieszczeniem fot ogolnie dostepnych sie wstrzymam do opinii wszystkich bo nie mam takiego prawa zeby uzywac czyjegos wizerunku bez jego zgody (nie liczac juz uzytych ale mowilem ze beda avatarki ^^ reszta jest, ze tak powiem czasami niezreczna).

Michals pojawil bys sie w koncu na zlocie - juz nawet ja bylem ^^ moze ludzie z forum zaczna zmieniac o tobie zdanie a narazie troche mi ciebie szkoda czytajac wypowiedzi co poniektorych Wink

Co do wybiorczych fot to rzucac propozycje!!!

mysle ze to dobry plan aby zachecic wiecej ludzi do przyjazdu - troche tajemnicy nie zaszkodzi.
nawet obrobie jakos na biegu zeby to wygladalo lepiej jak bedziecie chcieli. Narazie umieszczam nieobrobione i pomniejszone zeby kazdy mogl je szybko w miare pobrac i obejzec, jak cos to pisac jakie kto chce w duzej rozdzielczosci ale wszystkie robione sa od tak na odwal sie - przynajmniej te moje co widac po plakacie ^^
Przepraszam ale za dobrze mi sie z wami gadalo zeby wam robic jeszcze foty ;P

Twister jak dla mnie twoje ujecie jest mega zajebiste i osobiscie moje ulubione Smile nie liczac ostatniego ^^

Co do filmikow jakie otrzymalem to powiem tylko ze nie wiedzialem co radij do mnie mowi ale sie poplakalem ze smiechu jak to zobaczylem. Jak macie wiecej filmow to dawac. Moze sklece cos z nich fajnego na youtubca Wink Senny mial kamere wiec fajnie by bylo zobaczyc ten filmik.
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że można śmiało zamieszczać zdjęcia ze zlotu na forum. W każdym bądź razie jest to moje zdanie i ja osobiście nie mam nic przeciwko temu.

shadowdoknedzy Jakie jest to hasło? Smile
Powrót do góry
 
 
kaczor



Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 321
Skąd: wawa

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hiccup ---> good idea Very Happy Tak trzymać . Very Happy
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyszedlem beznadziejnie na tym avatarze,ale widocznie czasami tak wygladam.racja foty powinny byc dostepne tylko dla uczestnikow zlotu Wink najlepsze sie wrzuci dla wszystkich,oczywiscie tez zrobie temat jak o innych zlotech i tam zamiescimy te fotki oraz wyniki turnieju.
Powrót do góry
 
 
ant22



Dołączył: 21 Lis 2002
Posty: 184

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2009 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Shadow :/ nie miałeś jakiegoś żywszego zdjęcia?Smile Też poproszę o hasło!
Powrót do góry
 
 
shadowdoknedzy



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 75
Skąd: by nie było

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2009 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pisz do sennego

haslo to 2 wyrazy z kartki ktora napisalem ostatniego dnia szykujac sie do zdjecia (piszesierazem) Smile jak cos pisz do mnie na gg

sorka za zdjecia ale to sa te foty ktore po pijaku robilem na poczatku - mysle ze pamietasz w jaki sposob Wink nie bede wybieral zdjec bo lubie jak cos sie robi w dane chwili ^^ nie przejmuj sie wg. mnie jest zdjecie ktoro wyszlo gozej ^^
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak nawiasem mówiąc "ALIVE" pisze się przez "V" Very Happy
Powrót do góry
 
 
shadowdoknedzy



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 75
Skąd: by nie było

PostWysłany: Pon Maj 11, 2009 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akurat tutaj specjalnie to zrobilem dla milosnikow bledow w ortografii podrawiam
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies