Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kropki na komputerze

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Zasady i nauka gry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Gru 05, 2002 7:14 pm    Temat postu: kropki na komputerze Odpowiedz z cytatem

Szukalem na necie jakiegos programiku zeby mozna bylo sobie pograc w kropki z wlasnym komputerem i gdy juz mnie ogarnialo zwatpienie znalazlem cos. Programik jest polskiej produkcji, spakowany zajmuje 240kb. Nie nastawiajcie sie jednak na zbyt wiele. Gdy sie wlaczy poziom inteligencji komputera na maksa to nie ma bola zeby go nie ograc do zera. Taki niski poziom, ze uspypialem po kilku posunieciach, a przeciez jakims wybitnym graczem nie jestem. To jest dobre dla kogos, kto zaczyna i nie bardzo lapie o co chodzi w tej grze. Poza tym na najwyzszym poziomie trudnoci komputer sie troche namysla, by zrobic kolejny, bezdennie glupi ruch. Oczekiwalem czegos wiecej. Co prawda jest opcja by grac z drugim czlowiekiem, ale ja jednak wole na krtce papieru. Jedyny plus to to, ze sie automatyczie zamyka obszar, co jednak nie zawsze jest zaleta, ale dzieki temu nie trzeba meczyc sie z tym klikaniem.
Testowano na Duron 1300, 96 SDRAM. Chodzi znosnie:))
Grafika: 3/10
Ogolem: 4/10

Programik mozna sciagnac ze stronki pod adresem:
http://prioris.im.pw.edu.pl/~filip/Programowanie.htm
Zycze milej zabawy

P.S. Uwaga, szybko sie nudzi:))

Kaisuj
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Sob Gru 07, 2002 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czerwony powinien poprawić algorytm Laughing Laughing Laughing
...i wtedy nikt by juz z tym programem nie wygrywał Cool
Powrót do góry
 
 
Overseer



Dołączył: 30 Cze 2002
Posty: 19

PostWysłany: Pią Gru 13, 2002 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobiłeś błąd w linku, tam jest mini zamiast im.

A co do poziomu... no cóż, nie wymagajcie zbyt wiele od programu napisanego przez jakiegoś studenta MiNI na zaliczenie... Wink. On pewnie nie umiał grać w kropki i tyle Razz.
Powrót do góry
 
 
Overseer



Dołączył: 30 Cze 2002
Posty: 19

PostWysłany: Pią Gru 13, 2002 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ściągnąłem to i odpaliłem, ale niestety mój komputer zdaje się być za cienki na tak BARDZO zaawansowany programik Razz, zatem szczegółów dotyczących poziomu jego intelektu niestety nie przedstawię Sad
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Nie Lip 06, 2003 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest nowa wersja programiku !!!!!!!!!!!!!! Wink
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Zasady i nauka gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies