Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmiany, propozycje
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Zasady i nauka gry
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konweg



Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 39

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponuję zrobić głosowanie na takich zasadach.

Propozycja dotyczy usunięcia gier rankingowych bez limitu czasu. (Przy grach towarzyskich by on został)

1. W głosowaniu biorą osoby tylko z ligi (gdyż są to osoby najbardziej doświadczone i najczęściej przebywające na szkrabie).
2. Głosowanie potrwa tydzień aby każdy mógł zdążyć zagłosować.
2a. W głosowaniu musi wziąć przynajmniej 3/4 osób z ligi.
3. Propozycja zostanie przyjęta większością kwalifikowaną (2/3 głosów)
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobry pomysł z tym głosowaniem Smile
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

twister, jeżeli to ty byłeś tym przebierańcem wczoraj to dlaczego kłamałeś mówiąc że inaczej nie mógłbyś ze mną zagrać? Przecież ja przyjmuję twoje zaproszenia do gry. Zwłaszcza że jak dotąd mój bilans gier z tobą to 7 wygranych, 3 przegrane i wygrałem 3 ostatnie gry. Jeśli chciałeś grać ze mną to dlaczego nie zaprosiłeś mnie jako twister tylko przyszedłeś pod przebraniem? Nie trudno się domyślić dlaczego. I nieprawdą jest że ja gram na ustawieniu bez czasu ze wszystkimi nickami poniżej 1220.

Ostatnio zmieniony przez michals2 dnia Wto Paź 13, 2009 8:12 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatni mój post do ciebie w tym temacie...
Tak to byłem ja i zagrałem z tobą, żeby ci zabrać dużo pkt, proste? Pisałem ci już nie chwal się tym bilansem, wczoraj pokazałeś ile to jest warte (nie uwzględniasz jak widzę innych moich nicków z dawnych czasów, nieważne). I ostatnio z każdym zielonym grasz bez czasu. Koniec wątku. Chcesz się jeszcze użalać załóż nowy temat... proponuję: "3000 czy żona, czyli o tym dlaczego nie lubimy michalsa". eot
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczorajsza nasza gra niczego nie odzwierciedla jeśli chodzi o gre, bo nie wiedziałem z kim gram, a inaczej podchodze do gry jak gram z zielonym a inaczej jak gram z pomarańczowym. Jeżeli chodzi o moje gry z twoimi dawnymi nickami to tam też mam więcej wygranych. I nawet wczoraj grałem z zielonym na normalnym ustawieniu.
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

konweg: głosowanie jest zbędne, na pewno ta zmiana zostanie wprowadzona, jak kopper będzie miał czas...

swoją drogą to dość zabawna propozycja (bez obrazy Wink ): przegłosujemy likwidację gier bez czasu i wtedy w magiczny sposób one znikną Very Happy

michals: jestem jak najbardziej przeciwny obrażaniu Cię na szkrabie i bardzo mnie to denerwuje. Jednak Twój sposób gry jest nie fair: nie dajesz możliwości wygranej nowicjuszowi (a nie jest wcale tak, że wygrywasz z każdym zielonym-nieprzebierańcem; przegrałbyś na pewno z niejednym goistą, który po raz pierwszy się zalogował; zresztą nawet ze mną w naszej pierwszej grze miałeś przegraną, a miałem wtedy rank 1240... Smile ).
Uważam grę bez czasu za gorszą rzecz niż przebieranie się, i dlatego Cię krytykuję. Wielokrotnie namawiałem Cię do zaprzestania gry bez czasu...

Spróbuj: przestań grać bez czasu, a zobaczysz, że rzadziej będą Ci się trafiali przebierańcy (tu apel do przebierańców: postarajcie się Wink )

A tak na koniec: sporadyczne granie z przebierańcami nie zmniejsza rankingu. Popatrz: 1 taka gra zmniejsza Ci rank o 30 punktów, ale potem dzięki temu w kolejnej grze zyskujesz o 1 punkt więcej niż gdyby przebieraniec Ci nie zmniejszył ranku (a w kolejnych zależnie od różnicy, od 0 do 1, w każdym razie szybko rank wraca do ,,właściwej'' liczby, tj. odzwierciedlającej jakoś siłę Twojej gry w porównaniu do reszty).
Powrót do góry
 
 
Cement



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 23
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@michals

"I nawet wczoraj grałem z zielonym na normalnym ustawieniu."

ToZ A J E B I Ś C I E!!!! Był jakiś szczególny powód, dla którego zagrałeś na nomalnych ustawieniach?
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A swoją drogą, ciekawy jestem, jakie argumenty miał Kubusio... może ktoś streścić? Wink
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze jedna uwaga do twistera odnośnie logiki jego rozumowana. Jak ja "wpadłem we wasne sidła"?
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do baobaba - lepiej zacznij krytykować przebierańców bo to oni doprowadzili do tego że zacząłem grać bez czasu. Dlaczego im nie zaczniesz mówić żeby przestali? Gdybym przestał to przebierańcy na pewno by to wykorzystali ze szkodą dla mnie, bo już to robili wiele razy. A co do argumentów Kubusia to najlepiej jeśli on sam się wypowie.

Ostatnio zmieniony przez michals2 dnia Wto Paź 13, 2009 9:29 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cement napisał:
@michals

"I nawet wczoraj grałem z zielonym na normalnym ustawieniu."

ToZ A J E B I Ś C I E!!!! Był jakiś szczególny powód, dla którego zagrałeś na nomalnych ustawieniach?


Powód był prosty - widziałem że to nie przebieraniec.
Powrót do góry
 
 
Cement



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 23
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cwany jesteś, serio. Myślałeś może, żeby zostać detektywem?
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michals: w sporadycznym przebieraniu się nie widzę niczego złego... to taki dowcip Smile więc - bez przesady - co tu krytykować? Nawet uważam zjawisko przebierańców za korzystne, bo uczy gry z *każdym* najlepiej, jak się umie (czego, nawiasem mówiąc, Ty nie robisz w rażący sposób i też mnie to nieco drażni, ale to inna historia...).

Ciągłe trafianie na przebierańców może być uciążliwe, ale cóż -- sam się prosiłeś. Nie graj bez czasu, a zobaczysz, że przebierańców będzie mniej.

A najskuteczniejszą metodą na przebierańców jest grać z nimi i nic sobie z tego nie robić Smile W końcu chodzi o to, żeby przyjemnie sobie z kimś pograć, a jak się trafi ktoś mocniejszy, to tym lepiej - czy nie? Polecam Ci szczerze tą metodę, naprawdę działa.

i na koniec: przecież mówię przebierańcom, żeby przestali, gdy tylko przestaniesz grać bez czasu...


Ostatnio zmieniony przez baobab dnia Wto Paź 13, 2009 9:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
konweg



Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 39

PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posada wróżki jest pewnie lepiej płatna i bardziej pociągająca ^^
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Paź 14, 2009 12:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michals2 czy Ty kiedyś w końcu dorośniesz?

Muszę przyznać, że pomimo swojego iracjonalnego podejścia, to zabawny z Ciebie człek.

Wierzę, żę jak zaloguję się za kilka lat tutaj na forum to wciąż pozostaniesz taki sam i nic się nie zmienisz. Mam nadzieję, że mnie nie zawiedziesz, gdyż za każdym razem kiedy tak sobie czytam o Tobie, a zarazem Twoje wypowiedzi to nie ukrywam, że humor znacznie mi się poprawia. Wink
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Zasady i nauka gry Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Strona 5 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies