Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Niegrzeczny michals
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 12:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

twister napisał:
Odpowiesz na moje pytanie?


Ja ustawiłem brak czasu i ja zaprosiłem do gry. I co z tego?
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 12:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

menor napisał:
jakim wrednym typem? przeciez caly czas piszesz ze chodzi ci tylko i wylacznie o ranking


Nigdy nie napisałem że chodzi mi tylko i wyłącznie o ranking.
Powrót do góry
 
 
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 12:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michals, przecież ty tak samo robisz, gdy grasz z kimś bez czasu i okazuje się, że przegrałeś... wtedy przestajesz grać i nic... teraz ktoś robi tak wobec ciebie i jesteś wielce pokżywdzony... zastanów się trochę, przestań grać bez czasu, zacznij grać z równymi sobie lub z lepszymi i nikt nie będzie wobec ciebie złośliwy... ale teraz to już było przegięcie Rolling Eyes
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 1:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ricardo, czy ty nie widzisz różnicy między tym co ja robiłem a tym co zrobił ten pawel maly? Ja to robiłem w obronie przed przebierańcami żeby mi ranka nie zbijali a nie złośliwie żeby komuś rank popsuć jak ten pawel maly. Ale teraz już postanowiłem przestać grać bez czasu. Jeśli jakiś przebieraniec zbije mi rank to dokładnie tyle punktów ile stracę nabiję sobie na wyrównywaczu.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 1:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głupota ludzka jest niezbadana, a jej pokłady są chyba niewyczerpane Razz W każdym razie zieleń (twój ulubiony) to kolor nadziei, więc powodzenia michals z wyrównywaczem^^ Very Happy Przynajmniej taki twój jeden zaprzyjaźniony i pomocny nick na szkrabie...
Powrót do góry
 
 
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 1:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brak mi słow... nie widze różnicy. Pierwsz część wypowiedzi była jeszcze w miare, owszem przestań grać z ludźmi od ok. 1300 w dół, to nie będziesz mieć takich problemów... Każdy może sobie tak powiedzieć, zapraszaż mnie do gry, żeby mi zbić rank, więc sobie go wyrównam jak przegram... To nie ma sensu i to nie jest fair michals... żebyś się nie zdziwił jak zablkoują ci konto, albo zbiją rank do 1200...
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bez jaj w kazdym serwisie za takie praktyki kasuje sie konto bez jakiegos ostrzezenia a ty sie jeszcze tym chwalisz i wrecz grozisz innym ze jak przegrasz to sobie nabijesz. Przeciez to jest chore.

Pozatym przedchwila napisales ze nie chodzi ci tylko i wylacznie o ranking. Wiec napisz o co jeszcze ci chodzi i podaj w procentach.
Dla ulatwienia ja zaczne:
ranking - 99,9%( bo w koncu kazdy twoj post tyczy sie rankingu )
reszte uzupelnij
Powrót do góry
 
 
konweg



Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 39

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Nie widzisz zła w swoim postępowaniu?" Very Happy

A tak na marginesie w innych grach za multikonto to jest push ekstrymany- ban na 27 lat Smile
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wolno tak robic bo niestety szkrab na to pozwala.trzeba pomyslec o najwazniejszec opcji jaka powinien dodac czy zmienic koper.czasem on zabardzo nie dysponuje i tak dobrze ze mamy gdzie grac.a warunki naprawde dobre.chyba pamietacie kropki.net
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rozumiem michals czemu tak robisz.oczywiscie nie pochwalam nabijania ranku na graczach,ktorych zapraszasz bo wiesz ze masz z nimi wieksze szanse.co zrobisz jesli ogra cie zielony,ktory nie jest przebierancem,moze jest takich mało ale moze sie zdazyc.czy wtedy na twoim wyrownywaczu odejmiesz sobie rank? nie masz pojecia czy ktos jest przebrany.nie ma na to dowodow.wiec rowniez uwazam ze źle robisz.

tez nie lubie przebierancow,ale bardziej wykorzystywania niedoskonalego rankingu.dlatego jest 1 pkt za granie z zielonym by nie bylo 0pkt za wygrana,a za wygrana trza cos miec.tworca pewnie nie zdawal sobie sprawy ze ktos moze poswiecac tyle energi na gre z zielonymi by tak zdobywac ranking.smutne ze wolisz wygrac 100 razy ze slabszym niz potrenowac na gosciu czy cos i probowac wygrac np z yazonem 4 razy z rzędu.

z przebierancami jest tak ze ty zrobiles akcje a oni reakcje jesli to napewno oni zabieraja ci punkty.bo tego nie wiesz na 100% jesli sie nikt nie przyznal,mozesz byc tylko przekonany ze tak jest.

jakie macie ludzie wiec pomysly by wyeliminowc to wszystko.jak dla mnie rank nie jest doskonaly,jak i to ze mozna miec pare nikow czy siedziec jednoczesnie na gosciu i na nicku,lub nawet na dwoch nikach na jednym stole itp.

co do ligi nie ma zastrzezen,jesli chodzi o michalsa.
nie mozna go ukarac za to co robi poza liga.
czy karani maja byc tez ci co sie zapisali,a pozniej nie chce im sie grac jak przegraja ze 3 mecze?

duzo jest do obgadania,ja tam o rank nie dbam.powtarzam ze dla mnie liczy sie liga i ranking ligowy.
to co dzieje sie poza liga moze mi sie nie podobac,ale ligi to nie dotyczy.
piszcie co myslicie po moijej troszkie dluzszej wypowiedzi Wink
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Sob Lut 20, 2010 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem, kopper bardzo nam pomógł i chyba każdy docenia jest ogromny wkład w rozwój kropek. Ale nie lubię takiego gadania, że ktoś nie ma wiecznie czasu... Kwestia dobrego rozplanowania. Zresztą proponowaliśmy wiele zmian - nic nie weszło w życie, proponowaliśmy udostępnienie nam choćby części kodu, aby pomóc w edycji szkraba - bez odzewu. A poprawka typu usunięcie opcji braku czasu to chwila...
Ja to mam gdzieś jaki michals ma rank, zawsze będzie gorszy od nas. Nie ma też sensu tworzyć niewiadomo jakich zabezpieczeń przeciwko takiemu nabijaniu... przecież gdyby był jakiś admin albo moderator na szkrabie to karą mogłoby być odjęcie xxx pkt ranku i tyle, po zabawie. Znowu zacznie ktoś nabijać? Znowu go upierdolić itd. Zresztą nie oszukujmy się... takiego kretyńskiego zachowania nie prezentuje nikt w ostatnim czasie.

Na marginesie:

senny napisał:
czy karani maja byc tez ci co sie zapisali,a pozniej nie chce im sie grac jak przegraja ze 3 mecze?

To nie ma nic wspólnego z tematem.
Powrót do góry
 
 
fc barcelona



Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 23

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

senny_mojrzesz napisał:
co do ligi nie ma zastrzezen,jesli chodzi o michalsa.nie mozna go ukarac za to co robi poza liga.)

A niby czemu nie? Liga funkcjonuje dzieki nammy ustalamy jej sklad, proponujemy zmiany w regulaminie itp. Nie mozemy michalsowi zablokowac konta nie mozemy odjac pkt i nie mozemy go zmusic do normalnej gry. Ale jest jedna rzecz ktora michalsa moze zabolec, to wlasnie wykluczenie z ligi.. Nie pisze tego z obawy ze michalsj zajmuje lapsza pozycje ode mnie i chce sie pozbyc dobrego gracza Wink. Wrecz przeciwnie chcialbym zeby liga sie rozwijala i zeby poziom byl taki zebym sie ledwo lapal do 3 ligi . Michals denerwuje wiele osob. Oszukuje w kropki od lat na wszystkich serwerach na jakich gral. Wykorzystuje wszystkie mozliwe opcje zeby tylko nie stracic pkt a jak juz straci to zaczal nabijac sam ze soba. to juz przegiecie. Do tego robi z siebie wiecznie ofiare a sam przewaznie prowokuje innych graczy do takiego zachowania wobec niego. Wyprasza ze stolow nie dziekuje za gre wypisuje glupoty. Kazdy wie jaki jest to nie musze wiecej pisac. MIchals jestes debilem ! Niech dogra ten sezon do konca i jak nie skoncza sie jego akcje z nabijaniem i graniem bez czasu to od przyszlego sezonu powwinismy grac bez niego. A jesli michals chociaz troche sie zmienisz w co watpie to sam zobaczysz jak sie zmieni stosunek graczy wobec ciebie.Senny i nie pisz ze w lidze jest ok a po za liga cibie nie obchodzi. Moze i ciebie nie obchodzi bo rzadko zagladasz na szraba ale wiekszosc ludzi zachowanie michalsa drazni. Liga bez michalsa wiele nie straci a to co wyprawia trzeba przerwac bo tak nie moze byc.MIchals zacznij grac normalnie to wrocisz do ligi. takie jest moje zdanie Smile
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy jest sens odpowiadać na to szkalowanie mnie w wykonaniu barcelony. Już wiele razy na te tematy mówiłem. Ja prowokuję? Przecież ja nikogo nie prowokuję, za to sam jestem ciągle zaczepiany i obrzucany obelgami kiedy nawet nic się nie odzywam. I pisane są ciągle jakieś poniżające i złośliwe teksty pod moim adresem. Zresztą wiele osób było świadkami tego. Wszyscy widzą z jakiego powodu wypraszam ze stołów i nie chcę się powtarzać. Jak można nie widzieć tego wszystkiego i tak pisać o mnie.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale michals przecież ty po prostu oszukujesz. To już nie jest naginanie zasad jak nabijanie na początkujących i gra bez czasu tylko najzwyklejsze oszustwo, za które dostaje sie bana na każdym serwerze do gier z wyjątkiem naszego chyba. Jeśli nie da się ciebie ukarać banem czy redukcja rankingu to powinieneś wylecieć z ligi i tyle. Tylko tyle możemy zrobić i ja jestem oczywiście ZA.
Powrót do góry
 
 
fc barcelona



Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 23

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak michals masz racje i to nie jest tak ze ja tego nie widze. Tez mnie denerwuje to jak ktos wchodzi na goscia i bez powodu zaczyna cie wyzywac, ale napisalem ci czym jest to spowodowane. Wkurzasz ludzi swoim zachowaniem, swoja gra, to oni denerwuja ciebie. Jesli chodzi o wypraszanie ze stolu to przewaznie wyrzucasz osoby ktore sobie na to zasluzyly ale wiele razy wyrzucasz tez bez powodu i tak jest nie kloc sie. Zacznij grac normalnie, nie oszukuj i problem zniknie;). Dobrze by bylo jakby kazdy zabral glos i zadecydujemy w tym poscie raz na zawsze jak ukarac i czy ukarac michalsa.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Strona 4 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies