Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Niegrzeczny michals
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fc barcelona napisał:
Jesli chodzi o wypraszanie ze stolu to przewaznie wyrzucasz osoby ktore sobie na to zasluzyly ale wiele razy wyrzucasz tez bez powodu i tak jest nie kloc sie.


Nigdy nie wyrzucam bez powodu.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

menor napisał:
ale michals przecież ty po prostu oszukujesz. To już nie jest naginanie zasad jak nabijanie na początkujących i gra bez czasu tylko najzwyklejsze oszustwo, za które dostaje sie bana na każdym serwerze do gier z wyjątkiem naszego chyba. Jeśli nie da się ciebie ukarać banem czy redukcja rankingu to powinieneś wylecieć z ligi i tyle. Tylko tyle możemy zrobić i ja jestem oczywiście ZA.


Wystarczy że przebierańcy nie będą zbijali mi ranka to ja nie będę nabijał na wyrównywaczu. Proste. Jak narazie nabiłem tylko raz z wiadomego powodu. Nie rozumiem skąd to zacietrzewienie przeciwko mnie. Przecież ja tylko odzyskałem punkty które zostały mi w podły sposób zabrane. Dlaczego nie zainteresujecie się tym kto był pod nickiem pawel maly?
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michals2 napisał:
fc barcelona napisał:
Jesli chodzi o wypraszanie ze stolu to przewaznie wyrzucasz osoby ktore sobie na to zasluzyly ale wiele razy wyrzucasz tez bez powodu i tak jest nie kloc sie.


Nigdy nie wyrzucam bez powodu.


dowód na to że jednak wyrzucasz bez powodu.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poprostu brak slow, masz racje caly swiat sie uwzial na ciebie, wszyscy robia co moga zeby w najpodlejszym z najpodlejszych sposobow zmiejszyc twoj ranking ktory z takim truden ugrales w jakze pasjonujacych uczciwych i wyrownanych grach z poczatkujacymi. Chcesz byc pomaranczowy to czemu nie zagrasz z innymi pomaranczami takimi jak prezes, pawel, twister, radji, marcin. Przeciez jak ich ograsz to zdobedziesz 20 punktow a nie tylko jeden. W koncu chcesz miec taki ranking jak oni czyli uwazasz ze jestes przynajmniej rownie dobry jak oni, tak wiec naturalnym nastepstwem jest to ze powinienes z nimi wygrywac przynajmniej polowe gier. Z wyjatkiem cieniasa Twistera od ktorego jestes przeciez duzo lepszy co pokazuje bilans gier Smile
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Latnera, wtedy też nie wyrzuciłem bez powodu bo ten kto to pytanie napisał dobrze wiedział dlaczego i to był wstęp do robienia złośliwości. Już wcześniej miałem takie sytuacje i dlatego od razu go wyprosiłem.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michals odpowiedz na mojego posta.
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a skąd wiesz że on wiedział dlaczego gracie bez czasu ?! ten koleś z którym grałeś też o tym nie wiedział dlaczego są takie ustawienia a nie inne. Słabe tłumaczenie. Może bałeś się że fdafad nie będzie chciał dalej grać , znając powód?
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałem ci dlaczego wyprosiłem. Jak nie wierzysz to twoja sprawa. Nie jestem pewien ale ten gość chyba nawet wcześniej już w rozmówkach w poczekalni coś pisał przeciwko mnie.
Powrót do góry
 
 
konweg



Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 39

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo ten gość nie wiedział zła w swoim postępowaniu.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Menor, piszesz tak jakbym ja nigdy nie grał z tymi graczami których wymieniłeś.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kibic, Kopper, czytacie czasem co my tu piszemy? Da się zrobić jakiś porządek na szkrabie? Z michalsem to jak gadać ze ścianą, z tym że ściana nie odpyskuje bez sensu... więc niech nasza władza pokaże, że ją ma i wszyscy (niemal) będą zadowoleni. Kropki to nie tylko liga i rankingi... Wypowiedzcie się.

Ostatnio zmieniony przez twister dnia Nie Lut 21, 2010 4:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiscie ze grales ale skoro uwazasz sie za rownych im to czemu nie odbijesz sobie rankingu na nich tylko na poczatkujacych czy twoim ukochanym wyrownywaczu? Smile

Granie samemu ze soba to nadal jest oszustwo za ktore powinienes zostac ukaranym tym bardziej ze nie widzisz nic niewlasciwego w tym.
Wywalenie cie z ligi jest moim zdaniem najlepsze i gdybys sie poprawil moglbys zaczac od kolejnego sezonu w 2 lidze np.
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to (jak dla mnie) wyszło na duży plus: michals przestaje (no, obiecał, że przestanie) grać bez czasu, a że sobie nabija na wyrównywaczu, to mnie akurat specjalnie nie boli. Jest to zachowanie względnie nieszkodliwe - trochę tylko ranking wypacza i nic poza tym.

Notoryczne granie z jakimś graczem (np. michalsem) pod przebraniem też wypacza ranking. Tak się jakoś dziwnie składa, że chyba nikt nie przyznaje się otwarcie, że ranking ma dla niego jakieś znaczenie, a wielu tak boli, że michals jest (był) pomarańczowy...

Byłbym za wykluczeniem michalsa z ligi, jeśli do zakończenia obecnego sezonu się nie poprawi. Jednak trzeba by ustalić jakieś ogólne minimalne zasady fair-play obowiązujące graczy ligowych. Proponuję np.
1. nie należy wykorzystywać opcji gry bez czasu (ani innych sztuczek technicznych, niezwiązanych z grą) w celu uniknięcia porażki;
2. nie należy grać samemu ze sobą w celu wypaczenia rankingu;
3. w przypadku założenia sobie nowego nicku do gier rankingowych z graczami (graczem) z ligi, należy w profilu napisać info o nicku, pod którym gra się w lidze. Albo może info że gra się w którejś lidze?

Trochę to marne, bo 2 i 3 ciężko udowodnić, ale chodzi też o samą deklarację, co uznajemy za ok, a co nie.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twister, ja nie odpyskuje tylko odpowiadam i to z sensem.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bao ale tu nie chodzi o to czy kogos jego kolorek boli czy nie, nie chodzi nawet o to ze ranking jest wypaczany przez granie samemu ze soba czy z przebierancami. Chodzi o to ze niektorzy, narazie taki jeden, robia co chca by osiagnac jeden konkretny cel ( w tym przypadku ranking ) i nieprzejmuja sie nikim. Co gorsza dostaja na to przyzwolenie.
Michals ma przyzwolenie na to co robi od ciebie, kubusia czy sennego. Sam w koncu napisales ze nabijanie grajac samemu ze soba tobie nie przeszkadza. Dopóki za zle zachowanie nie bedzie zadnej kary a wrecz bedzie na to przyzwolenie ze strony najwazniejszych osob na szkrabie takie zachowanie bedzie sie powtarzalo i pewnie z czasem pojawia sie nasladowcy bo sa ludzie ktorych rajcuje wysoki ranking i zainteresowanie ktore wzbudzaja. Przez to pojawia sie chaos na serwerze. U nas jest to nieszkodliwe poniewaz jest relatywnie malo graczy ale na serwerach gdzie graczy jest setki czy tysiace takie zachowanie jest natychmiast karane. Tak samo na forach dyskusyjnych i wszedzie gdzie "spotyka" sie grupa osob w jakims konkretnym celu ( gra, zabawa, wymiana doswiadczen) gdzie generowanie ruchu przez takich cwaniakow jak michals w celu zarabiania na reklamach nie jest wazne. Jesli kiedys na kropkach pojawi sie wiecej osob, ktorych michals nie zniecheci ( po ma w to napewno jakis wklad ) to tez pojawia sie jego nasladowcy czyli prawdopodobnie banda bachorow ktorzy beda wszystkich wkurwiac. No bo w koncu jak jeden moze to czemu inni nie moga.

Co do spisania zasad fair-play to daj spokoj. Te zasady tak sie nazywaja bo sie ich nie spisuje. Sa to ogolnie przyjete normy w jakies grupie a nie sztywne zasady.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Strona 5 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies