Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Niegrzeczny michals
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Nie Lut 21, 2010 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram i potwierdzam.

Szkoda, że zamiast emocjonować się ligą czy innymi turniejami mamy taką sytuację jak mamy...
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dla was złą wiadomość: moje gry z aniołem to nie gry z samym sobą tylko z inną osobą, co prawda grającą w kropki pierwszy raz w życiu, ale mam prawo grać w kropki z kim chcę. I cieszę się że kopper skasował mi te gry z wyrównywaczem bo nigdy wcześniej nie nabijałem w ten sposób i znów mam wszystkie wygrane prawdziwe.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak tak michals:)
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczególnie ostatnie 22
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po zarobieniu ostrzeżenia i stracie wielu nabitych punktów, na michalsa z nieba zstępuje anioł, który objawiając się prosi o naukę gry kropek - aby móc ograć w niebiosach samego Boga.
Aniołek zaczyna od ustawienia stołu prywatnego, hm, po co? Następnie zaczyna grać, jednak biorąc pod uwagę losowe stawianie kropek nasuwają się dwa wnioski... albo anioł jest ślepy albo ... ? (tak tak, zmierzamy do pewnego strasznego wniosku). Lećmy dalej... czy michals po stracie tylu punktów decydowałby się grać z kimś zupełnie nowym? Co najmniej wątpliwe, chyba że ... ? Zastanawiająca jest też postać samego anioła - bo czy nie dziwne, że zupełnie nowa osoba postanawia rozegrać aż 22 gry jedna po drugiej z tym samym przeciwnikiem na prywatnym stole? Dlaczego anioł nie znalazł podczas długiego wieczora ani minuty, aby odpowiedzieć któremuś z naszych graczy? Czy aby na pewno anioł jest prawdziwy? Czy to możliwe, że objawił się właśnie michalsowi? Czy to nie przypadek, że pojawił się właśnie teraz?
Na te i więcej pytań odpowiedzcie sobie sami Razz Pomogą zapewne gry zapisane na eido...
Myślisz michals, że zrobisz nas w balona, ale nie Tobie jest to pisane.
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 12:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michals2 napisał:


Ty jesteś wrednym typem i mówie to na podstawie wszystkich podłości jakie pisałeś pod moim adresem.


A ty jesteś potulnym barankiem ...

Jestem ciekawa czy do wszystkich graczy tak napisał, czy jestem wyjątkowa.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 12:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście pod nickiem anioł grała osoba współpracująca ze mną a nie przypadkowa, której powiedziałem żeby grała ze mną i tyle. Ustawienia stołu też oczywiście nie były przypadkowe. Miała wejść chmara na stół i przeszkadzać?
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 12:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestes wyjatkowa ale chyba liczyl na to ze bedziesz go blagala o wybaczenie ;p

W koncu sie przyznales ze dalej nabijasz pomimo kartki i redukcji rankingu. Mam nadzieje ze jutro bedziesz mial 1200:)
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 12:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michals napisał:
Oczywiście pod nickiem anioł grała osoba współpracująca ze mną a nie przypadkowa, której powiedziałem żeby grała ze mną i tyle. Ustawienia stołu też oczywiście nie były przypadkowe.

Co prawda przyznałeś się do czegoś oczywistego, ale jednak Wink Ciekawe jak to się teraz skończy...
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

twister napisał:
kubusio napisał:
latnera napisał:
Kubusio , interesuje mnie Twoje zdanie w stosunku do nabijania michalsa poprzez nick "wyrównywacz" z czym się michals wcale nie kryje. Nie za bardzo mnie teraz interesuje samo "karanie" go. Co sądzisz o tym żeby gracz (uogólnijmy) nabijał sobie ranking poprzez granie samemu ze sobą?


Nie chce mi się brać udziału w tych dyskusjach, bo nie widzę możliwości przekonania żadnej ze stron do niczego...


O! Teraz już piszesz jak michals (wycofywanie się, kiedy nie wiem co napisać, bo tak wygodniej).
Fajnie, że kopper zareagował i nieco postraszył Wink Trzeba trzymać porządek.


Słuchaj no smarku jeden. Zanim odezwiesz się do mnie następnym razem, przeproś za swoje bezczelne pyskówki, które wielokrotnie miały miejsce na tym forum. Nie mam ochoty rozmawiać akurat z tobą najbardziej!!! Bo każda moja wypowiedź mająca na celu rzeczową dyskusję jest kwitowana np tak:
twister napisał:
mam to gdzieś

albo tak:
twister napisał:
Kubusio oczywiście czepiasz się byle mieć rację...


Nie wiem jakimi słowami się z tobą dyskutuje, żaden argument i tak nie dotrze (tak jak twoim zdaniem do Michalsa - prawda?) a jedyną odpowiedzią będą kolejne dowody na to, żeś jest zwykły prostak. Rozmawiać można z ludźmi, którzy słuchają i mają oprócz tego coś sensownego do powiedzenia. Ty też masz coś do powiedzenia i to zawsze - ale ani nie słuchasz ani nie jest to nic sensownego. Dlatego smarkaczu masz rację - wycofuję się z dyskusji bo w samej rzeczy nie wiem co odpowiadać.

MOŻESZ TERAZ PŁAWIĆ SIĘ W POCZUCIU WYŻSZOŚCI INTELEKTUALNEJ NAD MOJĄ OSOBĄ! BRAVO!

Aha, ostatnio padła taka wypowiedź:
twister napisał:
Skąd u Ciebie Kubuś takie zauroczenie michalsem? To jego zdjęcie tak podziałało? Czy ogólnie zawsze masz w dupie jak ktoś się zachowuje nie w porządku?

Więc wyobraź sobie, że nie mam w dupie jak ktoś się zachowuje nie w porządku i jak jeszcze raz padnie tego rodzaju wypowiedź, to sieknę ci w tę niewyparzoną gębę przy najbliższej okazji.
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemyślałem też całą sprawę i mam następującą opinię:

Mimo iż uważam, że Michals nie zrobił czegoś szczególnie szkodliwego to nie powinniśmy się na to godzić. Jak raz zgodzimy się z powodu "okoliczności łagodzących" polegających na tym, że przyszedł przebieraniec. To już zawsze będziemy mieli problemy i dysputy w stylu "a temu było wolno" albo "bo tak będzie sprawiedliwie".

Dlatego jestem za jednoznacznym zakazem nabijania niezależnie od okoliczności. Przy czym poprzez nabijanie orzumiem rankingową grę ze samym sobą na dwóch kontach.

Mimo iż w twoich oczach jest to niesprawiedliwe Michalsie, to jakieś zasady muszą być. Inaczej zrobi się chaos. Dlatego apeluję do ciebie, abyś zaprzestał swoich praktyk.

Co do karania Michalsa wykluczeniem z ligi - jak wcześniej proponuję trzymać się tego, co jest spisane w regulaminie lub ewentualnie zmienić regulamin.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z tobą kubusio. I dlatego teraz bębę nabijał tylko grając z inną osobą, tak jak to zawsze robiłem poza tym jednym wyjątkiem z wyrównywaczem.
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michals2 napisał:
Zgadzam się z tobą kubusio. I dlatego teraz bębę nabijał tylko grając z inną osobą, tak jak to zawsze robiłem poza tym jednym wyjątkiem z wyrównywaczem.
Smile
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez sie zgadzam z toba kubusio wiec bede gral z zamknietymi oczami
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Strona 7 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies