Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zjazd Kropkowiczów 2010
Idź do strony 1, 2  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 12:31 pm    Temat postu: Zjazd Kropkowiczów 2010 Odpowiedz z cytatem

Witajcie towarzysze!

Biorąc pod uwagę fakt, że liczba osób chętnych do zorganizowania zjazdu jest nie duża. Uznałem więc, ze warto byłoby przyjąć ten obowiązek na siebie. Ponownie więc zamierzam zorganizować zjazd na swojej działce w Koszewnicy. Chętnych do przyjazdu zapraszam i proszę aby wpisywali się pod tym wątkiem. Liczę na wielu chętnych.

Z poważaniem radji

p.s. Zjazd mógłby odbyć się w połowie maja, ale jeśli chodzi o datę, może zostać ona przedyskutowana na forum. Postaram się dopasować do większosci.
Powrót do góry
 
 
ant22



Dołączył: 21 Lis 2002
Posty: 184

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja się piszę. Połowa maja brzmi wstępnie ok.
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak połowa maja, to będę na bank Wink
Powrót do góry
 
 
hanix



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 19
Skąd: poznań

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w końcu jakieś konkrety:) z wielką przyjemnością pojawię się po raz kolejny. pozdro i do zobaczenia
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez sie pisze Very Happy, mam nadzieje ze zlot bedzie w jakis piatek - tak jak to bylo w ubieglym roku.
Powrót do góry
 
 
kaczor



Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 321
Skąd: wawa

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,

wszystkich kropkowiczów - tych co zaśmiecają forum i tych co nie...

Dzisiaj to jest 17.04.2010 ogladając jeded program na wszystkich stacjach w telewizji uświadomiłem sobie jedną rzecz. A mianowicie, iż rok temu o tej porze popijałem sobie w znakomitym towarzystwie wódeczkę, by zregenerować siły po poprzednim dniu..
Tak to już minął rok od poprzedniego zlotu, więc wypadałoby powtórczyć impreze po raz 4, zwłaszcza, że kropkarzy przybywa Very Happy
Szkoda, że nie będzie kontynuacji kwietniowej tradycji zlotów, aczkolwiek to nie jest najważniejsze liczy sie liczba osób..

W związku z tym, że jestem zabiegany ostatnio zaproponował bym, by Radji jako, że się zaoferował udostepnieniem lokalu, zaproponował by dogodne dla niego terminy zlotu - byśmy mogli się wypowiedzieć który komu odpowiada..(myślę, że trza działać bo jeszcze czas ucieknie i co bedzie?..)

Pozdrawiam Very Happy

P.S. Leo jak tam Twoja połówka? mrozi się już?
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2010 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słowa uznania dla Radjego za przejęcie inicjatywy.
Z przyjemnością spotkam się z Wami, także możecie na mnie liczyć.

Tak się składa, że już od ponad 2-óch miesięcy nie piję alkoholu, o ile o tą "połówkę" Tobie chodzi Kaczor Wink
Powrót do góry
 
 
hanix



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 19
Skąd: poznań

PostWysłany: Pon Kwi 19, 2010 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leo proponuję już zacząć trenować z tym piciem:) bo możesz nie podołaćRazz jak będzie tak jak rok temu
Powrót do góry
 
 
ant22



Dołączył: 21 Lis 2002
Posty: 184

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie chyba stracili chęci w większości, bo nie widać, żeby coś się tu działo:/ Zacznijcie odpowiadać, bo nic ze zjazdu w końcu nie wyjdzie.
Powrót do góry
 
 
Prezes



Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 76

PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja moge chyaa od 20 maja
Powrót do góry
 
 
ant22



Dołączył: 21 Lis 2002
Posty: 184

PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi odpada jedynie weekend 21-23 Maja.
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Maj 12, 2010 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cisza jak makiem zasiał.
Powrót do góry
 
 
ant22



Dołączył: 21 Lis 2002
Posty: 184

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nic z tego nie wyjdzie.
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że należałoby trochę inaczej podejść do tematu spotkania. Otóż zważywszy na słabe zainteresowanie nie przejmować się frekwencją, tylko ustalić i jasno podać datę spotkania - tutaj oczywiście powinien zabrać głos gospodarz. Przy mniejszej ilości osób zamiast turnieju można rozegrać ligę, a jeśli chodzi o dodatkowe rozrywki to ze swojej strony jestem w stanie załatwić PS3, bądź walizeczkę z żetonami do pokera.

Kiedy będzie podana data, dobrze byłoby posłać do wszystkich Kropkowiczów wiadomość grupową na gg, aby określili czy będą mogli przyjechać, czy też nie dadzą rady.

Oczywiście ja jestem jak najbardziej wciąż zainteresowany spotkaniem i uważam, że jeśli nawet będzie niewiele osób chętnych to i tak warto się zobaczyć i podtrzymać tradycję corocznego zlotu Kropkarzy.
Powrót do góry
 
 
Cement



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 23
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mimo, że w kropki nie gram ostatnio, to na zlot chętnie bym się przejechał. Nie pasuje mi jedynie 19 i 20 maja, a tak to luz.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następna
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies