Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

the end

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Pon Paź 14, 2002 9:35 pm    Temat postu: the end Odpowiedz z cytatem

Cos wam powiem,wiedzcie ze cos nie wyszło,coś sie zagubiło coś sie skończyło,cos co jak miewam nie miało prawa istniec nie wiem z czyjej winny,może mojej może kogos innego a może wszystkich,a może niczyjej winy,własciwie teraz to mnie juz nie obchodzi.A więc chciałbym zakończyć coś co sie nigdy nie zaczeło i juz tego nie prowadzić bo jak widze to nie ma sensu.Zaczeło sie od pomysłu i na zapisach,a skończyło sie w taki sposób jakim bym sie nie spodziewał,nie wiem co musiałem robić aby cos sie ruszyło,najlepiej jak bym jeździł od miasta do miasta i gonił was z meczemi,zresztą jak widze nikogo to nie interesuje,może z wyjątkami.
Kiedy przyjdzie piatek ide wypije za ta lige,lige ktora nigdy nie powstala wypije z ludzmi którzy nic o niej nie wiedzą i których nic to nie obchodzi,choć mysle że pijąc z nimi bede widzial własnie was,czyli ludzi których nic to nie obchodzi.a więc kończe ta jakze smutna i prawdziwa wypowiedz na temat czegos co ktos kiedys chcial zrobić,a nigdy sie to nie udała,moja rezygnacja z pomysłu jest chyba najodpowiedniejszym wyjście z tej sytuacji i zakończeniem czegoś co wbrew pozorom latwo było stworzyć.
Żegnam panowie
"coś sie kończy coś zaczyna"-to moja dewiza,własnie coś sie skończyło,i mam nadzieje że nastepny poczatek potoczy sie inaczej,może lepiej.
Powrót do góry
 
 
kibic777
kropki.legion.pl


Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 119

PostWysłany: Wto Paź 15, 2002 2:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh, to dziwne niby wielkie zainteresowanie liga a nikt nie chce grac nawet i ja sie przemoglem i zagralem wczoraj z Arosem chociaz nie wiem czy traktowac te jako ligowe bo ciagle sa watpiliwosci czy ta liga to jest czy jej nie ma?

Watpliwosci sa bo 10% ligi jest aktywne! reszcie sie nie chce grac mimo wczesniejszych deklaracji.

To ze ten pomysl ciezko sie wdraza to pewna sprawa, przyczyn jest kilka, malo graczy i wiecej deklaracji niz faktow. Po co sie niektorzy deklaruja skoro potem nie graja?

Nie wiem czy radji rzeczywiscie zrezygnuje z tego pomyslu, szkoda by bylo. Sporo czasu poswiecil i checi zeby to wszystko zorganizowac. Miejmy nadzieje ze jeszcze bedzie sie komus cos chcialo...

Moze wiec ruszmy sie troche i zagrajmy ta mini ligie? Niech kazdy z graczy umowi sie z partnerem bezposrednio na gg i rozegra spotkanie?
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Wto Paź 15, 2002 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

racja kibic mi tez cięzko rezygnować z tego pomysłu ale ile mozna czekać,myśle nie zrobi mi rózncy wyczekanie do nastepnego poniedziałku,a jeśli to nie pomoże to chyba nie ma sensu starać sie,bo to póki co naprawde nic nie daje
Powrót do góry
 
 
Hitman



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 145
Skąd: Retired Dotman

PostWysłany: Wto Paź 15, 2002 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Viecie chęci <niektoorych choćby mnie Razz> są VIELKI, ale czasem czasu brakooje, a czesem ma sie vqrv****ącego brata przez ktoorego nie mogłem rozegrać do końca spotkania z radjim Sad(( NI kończcie tego co sie na dobre nie zacząło może nidłoogo sie rozkreći Question
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies