Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wal jest na kropkach
Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mastersx



Dołączył: 17 Sty 2003
Posty: 129

PostWysłany: Wto Cze 24, 2003 11:10 pm    Temat postu: Wal jest na kropkach Odpowiedz z cytatem

Nie mam z kim grac. jestem tam najlepszy, jak to mozliwe, ja przeciez nie umie grac w kropki
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Sro Cze 25, 2003 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiscie nie ma z kim grac, ale czasami......
Wczoraj np. byl szwagiereczek i berbel (i michals oczywiscie z rankiem 1860 hahaha Very Happy Very Happy ) takze sobie troche pogralismy.
Powrót do góry
 
 
kibic777
kropki.legion.pl


Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 119

PostWysłany: Sro Cze 25, 2003 6:13 pm    Temat postu: Re: Wal jest na kropkach Odpowiedz z cytatem

mastersx napisał:
Nie mam z kim grac. jestem tam najlepszy, jak to mozliwe, ja przeciez nie umie grac w kropki


Idea to pograj w szachy
Question albo w kulki Smile

Exclamation prawdopodobnie przez kilka dni nie bedziesz najlepszy w powyzsze gry:wink:
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Sro Cze 25, 2003 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy wiesz dżarolku ale berbel to własnie mastersx Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Sro Cze 25, 2003 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak Question Question nie wiedzialem hehehe Very Happy Very Happy Very Happy
ale ze mnie gapa
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Sro Cze 25, 2003 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nooo Wink
Powrót do góry
 
 
muslimek



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 7
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 21, 2003 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kibic faktycznie nie prezentuje strasznie wysokiego poziomu w go, ale i tak jest najlepszy ze wszystkich dawnych kropkowiczow. moj pierwszy post od pol roku Smile
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Lip 21, 2003 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogole masz 4 posty do tej pory Muslimek. Coz kibic nie tylko w go jest z nas najleopszy. W kropki chyba tez byl, no moze poza czerwonym. Radji sie pewnie nie zgodzi z tym stwierdzeniem. Wszyscy pamietam jak walczyl w finale. Tak czy siak trudno porownywac kropkowicza z kilkunasto tygodniowym stazem na go, z goistami, ktorzy graja od kilku lat. czy takim soldanem, ktory pewnie poswiecil cale swoje zycie tej grze i bedac amatorem z mojego punktu widzenia jest zawodowcem, bo dla mnie to tylko rozrywka, a dla niego sposob na zycie.
Powrót do góry
 
 
muslimek



Dołączył: 03 Cze 2002
Posty: 7
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 22, 2003 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysle ze kibic szybko dolaczy do czolowki juz teraz ma jakies 14k i mysleze do konca wakacji bedzie minimum 10.ps nie wiem dlaczegomoj post wyswietlil sie tutaj a nie w dziale gdzie rozmawialiscie o go
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Wto Lip 22, 2003 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I chwała mu za to niech chodz jeśli chce niech walczy o najwyzsze stawki, mi prawde mowiąc nie chcialo by sie tyle grac co on. I nie chodzi o to że uwazam się za kropkowicza, mi sie poprosu nie chce, tak samo było z kropkami, kibic potrafił w ciągu dnia dojśc do fioletu, mi sie to udawało po czasie ok 2 tygodni i to nie dlatego że nie potrafił bym, tylko dlatego że mi sie nie chciało tyle grać spotkań w ciągu jednego dnia. A jeśli chodzi o fakt czy grajac w go, po czasie stajesz sie lepszym kropkowiczem, to według mnie to gowno prawda, co innego jak bys gral najpierw w go i potem przeżucił sie na kropki, wtedy bys był doobry, no chyba że w byłes cienki w go. Ale grać w go tylko dlatego żeby polepszyć swoje umiejetnosci w kropki jest głupota. Bo wątpie żeby kibic po swojej go karierze przyszedł na kropki i grał lepiej niż wtedy gdy nie grał jeszcze w go.
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Lip 22, 2003 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tu sie musze zgodzic z Radjim po raz kolejny. Bo moim zdaniem kropki maja sie nijak do Go. Jezeli ktos byl dobry w go, ale naprawde to dobry, to co innego. Ale watpie bym teraz zaczal lepiej grac. Fakt, mnie na razie ta gra (go) za dobrze nie idzie, ale nawet jakbym gral cale wakacje i doszedl do takiego 15 kyu, to nie sadze by mnie to uczynilo lepszym kropkowiczem.
Powrót do góry
 
 
TheBest78



Dołączył: 16 Lip 2002
Posty: 281
Skąd: z Pcimia Dolnego

PostWysłany: Wto Lip 22, 2003 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uważam, że Kibic się zmienił..........
Teraz daje nawet w kropki handicapy Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Wto Lip 22, 2003 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba musiał bym z nim zagrac by zmienić moje slowa wymienione wyżej, naturalnie zagrać w kropki.
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Lip 22, 2003 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak rozstawia te handicapy? Od srodka, czy jakos po rogach? A jesli po rogach to w san-san czy jeszcze jakos inaczej?
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto Lip 22, 2003 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HANDICAPY NA KROPKACH! Evil or Very Mad BEZ SENS Exclamation To jest upodabnianie naszych wspaniałych kropek do tej beznadziejner gry GO Evil or Very Mad Exclamation
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies