Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kropki vs go cz.3
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Nie Sie 31, 2003 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siemka Radji dobrze cie znow przeczytac hehe Laughing wracaj szybko bo nie moge sie doczekac dalszej czesci opowiesci Wink
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Nie Sie 31, 2003 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radji come back Very Happy Exclamation
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Nie Sie 31, 2003 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niedlugo bede pisal ze swojego komputera, jeszcze tylko miesiac, no i moja powiesc za miesiac wroci na forum, a poza tym mam pomysl na 4 czesc, ale juz nie o walce tylko o czterech mieczach, o ktorych wspomnialem w 3 czesci, no ale to jeszcze nie teraz, narazie zakoncze trojke a dalej zobaczymy.
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Nie Sie 31, 2003 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz dopiero odpowiem na wszystkie pytania, wiec mam 21 lat i jestem nieco mlodszy od besta wiekiie4m, ale stazem na cronixie zdecydowanie starszy, no moze nie zdecydowanie, jakies pol roku, moze nieco wiecej, ale nie jestem pewien. A ten temat chyba osiagnie nieco wiecej niz 15 stron, bo moja powiesc moze sie nieco wydluzyc, no ale nie dmuchajmy na zimne, zobaczymy co bedzie po powrocie, sorry ze tak pisze te posty, ale jestem w kafeji po 1,5 funta za godzine i staram sie jaki najszybciej wszystko zrobic, wiec nie mam czasu na czytanie wszystkich postow.
Powrót do góry
 
 
ant22



Dołączył: 21 Lis 2002
Posty: 184

PostWysłany: Nie Sie 31, 2003 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktos wie kiedy beda kropki na kurniku??????
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Nie Sie 31, 2003 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na kurniku to chyba nie bedize ale kropki sa na szkrabie Laughing http://www.szkrab.net.pl/~szkrab/main/index.php Wink
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pon Wrz 01, 2003 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie mozebysmy zrobili jakis turniejik Very Happy co wy na to Question
Powrót do góry
 
 
dzarol



Dołączył: 23 Maj 2003
Posty: 174
Skąd: Łódz

PostWysłany: Pon Wrz 01, 2003 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RAdji by nam nie wybaczyl jak bysmy zrobili turniej bez jego udzialu Very Happy Laughing
Powrót do góry
 
 
Kaisuj



Dołączył: 30 Lis 2002
Posty: 276
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Wrz 01, 2003 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. RADJI! Fajnie Cie znow czytac, jak to napisal Dzarolek. Od kiedy przestales pisac swoje opowiadanie to mnie jakos wena tworcza odeszla. Zajalem sie ostro graniem w go. No, ale jak sobie pomysle, ze nie moge sobie pograc ani na kurniku, anie na KGS, bo mnie nie laczy, to jakis palpitacji dostaje. Pozdrawiam i czekam na koeljne posty.
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Wrz 01, 2003 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

RAAAADJJJJJJI! CZe fajnie cie znów przeczytać jak napisał to dzarol i kaisuj Very Happy .
Mówisz ,więc że znalazłeś fuche i kase trzepiesz więc zbieraj zbieraj i wmyślaj rozdziały powieści(bo nie moge się doczekać ciągu dalszego).

Powiedż gdzie pracujesz tzn jako kto ?

Przeczytałem 1 tom tego Narrenturm sapka i mi się spodobało wiec możesz kupować .
W którymś temacie zaklinałeś się że po powrocie kupisz sobie od razu 3 tomy tej trylogi , niestety cię zmartwię Andrzejek dopiero pisze drugi tom i będzie on w sprzedarzy gdzieś na wiosne a 3 tom nie wiem kiedy będzie Wink

Wiem że trochę dużo mam pytań ale może mi kiedyś odpowiesz:)

Do zobaczenia tzn do pogadania , poczytania i pogrania w kropki Wink
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pią Wrz 05, 2003 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moge ci powiedziec szwagiereczek ze radji laduje kwiatki na tasme Very Happy
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2003 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brrrr, ale tego czytania po tygodniu, tak zgadalismy sie z kump0lem ze bedziemy wpadac do kafejki co tydzien, n o jak narazie jestem jak zawsze w niedziele wieczorem, wczoraj troche zachlalem, za 20 funtow wyobrazcie sobgie, w polsca moglbym w marioce za to dobrze popic Smile. Nad powiescia mysle caly czas, a czasu przy kwiatkach mam duzoooo, bo praca jest nieco monotonna, wiec albo sie czasem pogada, albo sie kladzie kwiaty i wymysla nowe rozdzialy Smile, a jesi ich kilka, narazie zapisalem juz 20 stron, w zeszycie roznych watkow ktore wymyslilem w robocie, ale musze je jeszcze nieco posklejac i ruszam, no kajsuj postaram sie by w pazdzierniku wena ci wrocila Smile
Cholercia myslalem ze moj ulubiony autor wydal juz trzy czesci narratum, chcialem od razu kupic cala trylogie, no nic kupie sobie pierwsza, dzieki szwagier za wiadomosc.
No a co do turnieju to faktycznie bym wam nie wybaczyl Smile, wiecie jak ostatni mi sie podobal, byl naprawde zajebisty, od tamtego czasu czekam na nastepny i jakos nie moge sie doczekac, mam nadzieje ze po powrocie beda juz konkretne rozmowy na ten temat, moze wrescie kropkowicze wroca na swoja ziemie, by grac jak bog kropek przykazal w kropki Smile.

Co do powiesci to mam fajny pomysl na poszerzenie pierwszej czesci, naprawde bardzo fajny pomysl, widac ta anglia wplywa na moja wene Smile

Chyba na wszystkie pytania odpowiedzialem, za tydzien znowu zerkne cdo odpisaliscie, od razu mi razniej jak czytam polskie posty, siedzac w kafeji, gdzies w centrum angielskiego miasta.
Zegnam wiec i pozdrawiam.
RADJI
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2003 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu radji ha , wiesz co musze ci powiedzieć że ja jak czytam posty na forum albo gram w kropki przez net to od razu mi sie lżej robi na sercu , przenosze sie jakby do innego(lepszego)świata kropek . A co do mistrza sapkowskiego to ja też żałuję że jeszcze nie napisał 2 tomu czekam nań z niecierpliwością po udanej 1 części , zrobiłem sobie przerywnik z ostatniego życzenia i mieczaa....... . Wiecie co oglądałem X-men dwa zajebicha to jest:)
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2003 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej ale nie chce mi się wierzyć że wielki radji pakuje kwiaty .nie wyobrażam sobie czerwonego besta raimondasa albo ciebie radji w kwiaciarskiej fuszce , no chyba ze nieźle płacąSmile
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pon Wrz 08, 2003 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radji moli znow cie widziec znaczy sie czytac Very Happy
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  Następna
Strona 7 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies