Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zjazd Kropkowiczów
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
shadowdoknedzy



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 75
Skąd: by nie było

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam ludziki, za opuznienia ale dopiero wrocilem ^^ troche mi sie zlot przeciqagnal XD Mam nadzieje ze nikogo nie zanudzilem na tym zlocie ;P Ogolnie foty wrzuce jutro bo mi bateria padla w aparacie wiec musze naladowac. Sorka jeszcze raz ale w drodze wstapilem jeszcze do znajomych i jakos mnie przetrzymali. ^^
Swoja droga musze przyznac jeszcze raz, ze nie spodziewalem sie takich ludzi jakich poznalem ale jak juz wspominalem na zlocie bylem mile zaskoczony. No moze poza Radij'em - szkoda, ze nie masz tej jednej wielkiej czarnej brwi ;P

I "maleńka" rozczarowalas mnie z tym pozegnaniem - nawet pozadnego calusa nie dostalem ty zmijo jedna a tak sie staralem z twoim poderwaniem - jestes zimna jak lod i tyle ;P

PS. Zniszczyliscie mi moj piekny glos ;P

Swoja droga wbijac do mnie na NK z tych osob co byli
Damian Być
SanFranciszków

BTW: OFFtop
Wszedlem wlasnie na kropki zeby life pogadac z ludzmi kto jest i mam problem olbrzymi bo nie mam nic wiecej jak pierwsza strone z chatem... Nie moge nic grac ani rozmawiac na priv. Nie mam zaproszen do gry ani chatow w grach... Nie wiem czy to przez moja viste 64 bitowa czy jak? Kij odpuszcze sobie gre na dzisiaj i najwyzej obrobie foty za jakies 30 min jak mi bateria wstanie.

PS. Zapomnialbym Leo podziekowac ci za:
1. spiwor i przyszykowane twoje luzko
2. bezcenna toja mine jak sie zapytalem czyje to bylo spanie
3. cherbata
4. tosty Wink

Wiem, ze jeszcze gospodarzowi by cos trzeba napisac ale... hmm... kto nim byl? ^^ joke - mam nadzieje ze nikt wiekszego kaca nie mial
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zjazd świetny.
Dziękuję gospodarzowi oraz wszystkim, którzy się stawili i uczynili to spotkanie tak udanym!
Powrót do góry
 
 
lipa



Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 2
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powitać wszystkich!

Pierwszy post i cosik mi sie wydaje, że ostatni. Ale nic to
Na początek wielki szacun dla hospodara i wszystkich organizatorów.
Ekipa na prawde świetna! Bez wyjątków. A co za tym idzie impreza rownieżSmile niektórzy jednak nie podołali presji otoczenia
i podwarszwskiemu mikroklimatowi :/ (patrz autor postu) za co mówię szczere pardonso.
Pozdro dla wszystkich, których mogłem poznać! Co się tyczy fotek,
oddałem latnerze i na razie tylko te widziałem, nie wliczając dzieła Shadowa! dobre...Smile
A teraz najważniejsze.

Przepraszam Cię za wszystko PAULKA, zachowałem się jak dupek, cham a do tego świnia. Zawiodłem Cię, wiem..
Ale zależy mi na Tobie bardziej niż myślałem,
bardzo chciałbym cofnąć czas, ale niestety to nie jest możliwe, wiem, że źle zrobiłem. Daj mi jeszcze jedną szansę, jeśli nie jestem ci do końca obojętny.
Wybacz Skarbie, proszę..
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bigosik pierwsza klasa
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radji spelnil swoja powinnosc.impreza sie rozkrecila i mogl wtedy spokojnie isc spac Wink
nie bylo mnie jak to wszystko sie rozkrecalo,bo wyjezdzalem po anta do siedlec,ale mysle ze duzy wplyw na powodzenie imprezy mial shadow,potrzebni sa tacy ludzie.
zdjec nie widzialem bo nie moge ich sciagnac(net nawala)
slowa uznania dla krakowiakow-za rok w krakowie? Smile
hanix tez mial kawalek drogi.
wreszcie ktos z łodzi sie pofatygowal,dobry przyklad dla reszty łodzian.
dzieki kaczus za pomoc w zorganizowaniu turnieju na zlocie,praktycznie to ty wszytko trzymales wkrotce podam wyniki.
dzieki wszystkim za przybycie i radjemu za zajebiste miejsce gdzie powitala nas sarenka przy drodze.
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shadow to prawdziwy wodzirej Smile wszędzie go było pełno.
"Bejbe" nie dałam Ci nawet buziaczka, zebys miał na co czekac Wink

No własnie Senny nie wiem jak z tym Krakowem . jesli tak to trzeba zorganizować jakieś lokum (hostel ?) .

hmm jakie tosty i herbata? czyzby Kraków się na to nie załapał? myślałam że to ja rano robiłam kanapki (ale o mnie to juz nikt nie pamięta:P )

a z Kaczki to prawdziwy terrorysta, tak ganiać wszystkich do grania... łooo Very Happy
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

racja.wstyd ze zapomnielismy o kanapkach,ktore z rana robila letnera.były pyszne.
tosty to sprawka leoklesa.zjedlismy je u niego,jak dojechalismy do wawy,byly pyszne.oczywiscie ant i hanix rozkrecili awanti u leoklesa na klatce,ale niech oni juz o tym opowiedza Smile
pozniej jeszcze z shadowem troche pojezdzilismy po wawie,byly problemy z polaczeniem do lublina.a hanix nocowal w legionowie.z rana pomogl mi wyniesc łózko z balkonu,ktore smierdzialo zdęchlizną,gdyz kot,ktorego zapewnie leo pamieta z poprzedniego zlotu "orzełek" troche choruje i leci mu cos z pyska.nikt mu nie kazal jesc w smietniku gdzie urzeduja koty z marginesu,mimo ze dostawal jedzenie.
odwiozlem hanixa do domu i troche pokrecilem sie z nim po jego miescie,po drodze dostalem mandat 500zl i 10punktow.co zrobic.
we dwoch zawsze razniej sie jedzie.
bylo zajebiscie.
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kanapeczki były wyśmienite. Dzięki wielkie latnera.

Co do awantury to klatce to wszystko załatwione. O dziwo sąsiadka nawet przeprosiła za to, że się tak uniosła, także nie ma się czym przejmować.

Apropopu zaś przyszłego zlotu to bardzo chętnie wybiorę się do Krakowa.

senny_mojrzesz współczuje Ci... w każdym bądź razie jestem Tobie jeszcze winien za browary, także może chociaż minimalnie pokryje to należność za mandat.
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znaczy mandat dostalem dwie wsie za legionowem,ale moze to uratowalo mnie przed zbytnim zapierdalaniem i wypadkiem Wink
hanix wspaniale wypatrywal tabliczki z ostrzezeniami o radarach i mowil mi kiedy moge wymijac Smile
spoko sie jechalo
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

turniej na zlocie w duzej mierze odbyl sie dzieki kaczusiowi,oczywiście ciezko było zachowac trzezwosc,jednym poszlo dziki temu lepiej innym gorzej,podaje wyniki

grupa A
Grzesiek2f-kaczus3-18
kaczus-hanix18-3
hanix-Shadowdoknedzy16-0
Shadowdoknedzy-Grzesiek2f15-0w
Grzesiek2f-hanix4-20
kaczus-Shadowdoknedzy19-0
NICKrozegrane partiezdobyte punktywygraneremisyprzegraneprzegrane walkoweremroznica kropekzdobyte kropkistracone kropki
1.kaczus3930004955-6
2.hanix3720101739-22
3.Shadowdoknedzy341020-2015-35
4.Grzesiek2f320021-467-53


grupa B
Ant23-menor3-13
menor-Ricardo13-23
Ricardo-senny_mojrzesz12-10
senny_mojrzesz-Ant235-14
Ant23-Ricardo20-0
menor-senny_mojrzesz17-1
NICKrozegrane partiezdobyte punktywygraneremisyprzegraneprzegrane walkoweremroznica kropekzdobyte kropkistracone kropki
1.Ant23372010383718
2.menor372010214327
3.Ricardo372010-143543
4.senny_mojrzesz300003-451643


grupa C
leokles-radji15-0w
radji-sofiks0s2-23
sofiks0s-lipa15-0
lipa-leokles1-21
leokles-sofiks0s20-5
radji-lipaw0-15
NICKrozegrane partiezdobyte punktywygraneremisyprzegraneprzegrane walkoweremroznica kropekzdobyte kropkistracone kropki
1.leokles3930005056-6
2.sofiks0s3720102143-22
3.lipa351020-2016-36
4.radji310012-512-53


grupa D
Kubusio_Tralala-latnera8912-1
latnera89-twister1-29
twister-Kubusio_Tralala2-23
NICKrozegrane partiezdobyte punktywygraneremisyprzegraneprzegrane walkoweremroznica kropekzdobyte kropkistracone kropki
1.Kubusio_Tralala2620003235-3
2.twister241010731-24
3.latnera89220020-392-41


ćwierćfinały

kaczus-menor10-0r
hanix-Ant230-32
leokles-twister8-39
sofiks0s-Kubusio_Tralala17-11

półfinały

kaczus-twister4-39
sofiks0s-Ant233-22

mecz o miejsce 3

kaczus-sofiks0s15-31

FINAŁ

twister-Ant2310-3


Ostatnio zmieniony przez senny_mojrzesz dnia Pią Kwi 24, 2009 7:14 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
 
 
shadowdoknedzy



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 75
Skąd: by nie było

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze tak powiem nie przykladalem sie nawet do tego bo za bardzo mialem chec znowo wrocic i gadac (no coz najwidoczniej bylo mi malo) Fajnie, ze nie bylem az tak upierdliwy jak o sobie mysle ale i tak chyba bym sie nie zmienil ^^ Co do sasiadki to nadal jest to dla mnie sprawa z Archiwum X bo jedyne na co z sennym wpadlismy to text - bo od was woni alkocholem gdy spytalem dlaczego pani krzyczy XD No coz moze to jakis miesieczny czas nas przywital - olac. Senny nie jestem pewien czy rozliczylem sie z toba w koncu za wache i swoja droga dzieki wielkie ze podwiozles mnie do kumpla w wawie ^^ zrobilem u niego ta ulotke wiec moglem sie wyspac Smile

Co do kropek to mecz z grzeskiem nie doszedl do konca - postawilem 2 kropki a grzesiek 1 po czym nie moglem sie na niego doczekac pomimo ze wciaz mowil, ze musimy zagrac - w konsekwencji poddalem ta partie bo juz nie chcialem sie na niego denerwowac wiec prosze o poprawke w ranku Smile swoja droga nawet zabawnie sie gadalo z grzeskiem ktory pomimo tego, ze zaczyna stawiac kropki nagle znika gdy podnosze glowe XD Magic!
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2009 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj shadow miales jakies haluny, ja caly czas siedzialem obok i stawialem kropki... a moze to byl sen...
Powrót do góry
 
 
shadowdoknedzy



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 75
Skąd: by nie było

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2009 3:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HAHAHA juz nawet ludzi prosilem zeby ci przemowili i zebys juz gral skoro mnie sciagnales ;P ale luzik podobal mi sie ten klimat XD bo srednio mialem sile i checi na granie - nie wiem czemu ;P
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2009 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siedzial nie siedzial,stawial nie stawial.mam ta partie,ostatnia kropka nalezy do shadowa ;)nie wazne,widzialem ze to on sprawial problemy z rozegraniem.zreszta sam sie przyznal.spoko oko.shadow wygrales Smile
Powrót do góry
 
 
shadowdoknedzy



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 75
Skąd: by nie było

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2009 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WOHO!!! wygralem z grzeskiem XD no to nie gram jak z michalsem teraz XD joke Smile tak czy siak powiem tylko ze zajebiscie ze olales grzesku ten temat bo wiecej czasu na jaja bylo XD (oczywiscie w sensie rzartow i dobrego klimatu)
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następna
Strona 11 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies