Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Propozycja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy chcesz aby były rozgrywane comiesięczne turnieje?
tak
55%
 55%  [ 5 ]
nie
44%
 44%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 9

Autor Wiadomość
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 11:00 pm    Temat postu: Propozycja Odpowiedz z cytatem

Proponuję żeby po zakończeniu obecnego sezonu ligowego powrócić do tego co było w roku 2006 czyli comiesięcznych turniejów. Gra w takim turnieju wymagałaby rozegrania tylko kilku meczy w ciągu miesiąca więc nie powinno być z tym problemu.

Ostatnio zmieniony przez michals2 dnia Sob Maj 16, 2009 2:07 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 1:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a poco wracac do comiesiecznych turnieji? w takich turniejach osoby ktore dochodza do finalu musza rozegrac 5 meczy w miesac,a to chyba wiecej niz 4.
uzasadnij michals bardziej czemu bys chcial wrocic do tych turnieji.przeciez liga bardziej pokazuje sile gracza niz turnieje w ktorych udzial za kazdym razem bierze ktos inny.w takich turniejach ciezej by bylo zebrac najlepszych graczy w jednym turnieju.
liga na szczescie do czegos zobowiazuje.w danej lidze jest wiecej zawodnikow o podobnym poziomie do siebie,dlatego mecze moga byc ciekawsze.

do turnieji mozna wrocic jak zbraknie osob na lige,co jest raczej watpliwe,bo jest coraz wiecej konkretnych graczy.mysle ze jeden turniej rocznie wystarczy a jest to nie byle jaki turniej bo to turniej Pamieci Arosa.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu te turnieje były dla mnie atrakcyjniejsze niż liga. Ewentualnie mogłyby być i turnieje i liga. Dodałem ankietę żeby zobaczyć jakie jest zdanie innych graczy.
Powrót do góry
 
 
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsz michals możesz przyjechać na zlot i zagrać turniej na żywo Razz Oddałem głosn na nie, ponieważ comiesięczne turnieje to chyba lekka przesada. Owszem np. jakieś 2 turnieje czy 1 oprócz Arosa mógłby być, np. wtedy gdy liga nie jest rozrgywana, ale co miesięczne, ja na pewno nie grałbym we wszystkich.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to znaczy chyba ci michals chidzilo o przywrocenie systemu kolejek. Co prawda to by zmusilo niektorych graczy do rozgrywania meczy w miare regularnie ale chyba z jakiegos powodu bylo to wycofane wiec nie wiem. Ja nie gralem jeszcze w tedy w kropki.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ricardo, jeżeli byś nie grał we wszystkich to mógłbyś grać tylko w niektórych.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiego systemu kolejek menor? Mi chodzi o turnieje.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to jak chcesz turnieje plus jeszcze lige to chyba b za duzo tego bylo....
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym wolał turnieje zamiast ligi ale jeśli miałyby być równocześnie to też może być.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co jest zlego w lidze?
przeciez w lidze graja osoby o podobnej sile, wyjatiem jst moze ten sezon, po prostu jest wiecej osob kojarzonych z pierwsza liga niz miejsc w tej lidze, ale to chyba dobrze bo wzmocnilo to wszystie ligi. Chyba ze przeszkadza ci ze nie masz pewnosci awansu do pierwszej ligi:) Ja pewnie spadne ale nawet jak ty bedziesz 2 w 2 lidze bedziesz musial grac baraz z kims dosyc mocnym:)
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chodzi mi o to w której lidze gram, nawet chyba wole być w drugiej niż w pierwszej. Turnieje są dla mnie po prostu bardziej ekscytujące. A poza tym liga jak dla mnie jest rozgrywana zbyt wolno.
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lepiej w 2 bo wiecej pkt mozna skosic Razz?

sory za off Very Happy
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w turniejach jest tak ze faza finalowa jest w systemie KO czyli wynik bardziej zalezy od aktualnej dyspozycji gracza czy od jakiegos pojedynczego bledu. W lidze wygrywa ten ktory gra najlepiej caly sezon. Dodatkowo w turnieju jest loteria, trafisz na mocnych graczy albo na slabszych. W lidze musisz zagrac z kazdym po 2 razy. A do tego co jest ciekawsze. W turnieju nie znasz zwyciescy do ostetniego meczu a w lidze zdaza sie tak ze mistrz jest znany wczesniej ale to tylko swiadczy o poziomie tego gracza. Tak wiec moze i turniej jest ciekawszy ale liga jest napewno sprawiedliwsza. Tak wiec liga byc powinna a wtedy nie ma juz miejsca na comiesieczne turnieje.
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja byłbym za. Udział w turnieju nie jest przecież obowiązkowy, więc jak ktoś gra ligę i nie ma czasu na turniej, to po prostu nie weźmie w nim udziału. Liga rzeczywiście idzie koszmarnie wolno (to nie żadna krytyka, sam też wolno gram, po prostu stwierdzam fakt) i takie szybkie turnieje byłyby bardzo fajne.

Ja to widzę tak, że taki turniej nie powinien się ciągnąć miesiąc, tylko kilka dni, wtedy łatwiej przewidzieć, czy się będzie miało czas na udział. Co miesiąc taki krótki turniej byłby fajny. A najlepsze jak dla mnie byłyby turnieje 1-dniowe Smile Np. 2 mecze na małej i 1 na dużej w ciągu 1 dnia, systemem typu szwajcarskiego. Oczywiście jest wtedy duża losowość, ale ma to swoje plusy - łatwiej o niespodzianki Smile
Przy dobrej organizacji dałoby się to zrobić w ciągu wieczora.

Jednak zdecydowanie nie zamiast ligi, tylko dodatkowo - liga też jest ciekawa, a że idzie powoli, to jest bardzo mało obciążająca i dzięki temu może być wielu graczy.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o szybki turniej o jakim pisze baobab to już taki jeden turniej był rozegrany jeszcze kiedy kropki były na cronix, w lutym 2003. Był to zresztą chyba największy jak dotąd turniej i rozegrano go jednego dnia a gracze grali ze sobą nie po jednej grze tak jak w późniejszych turniejach tylko do trzech wygranych. A więc ten pomysł z szybkim turniejem może być dobry choć jeśli cały turniej byłby rozegrany przez miesiąc to też będzie dobrze. Wystarczy żeby gracze grali ze sobą po jednej grze jak we wcześniejszych turniejach ale może być i więcej. Z tym że oczywiście gra powinna być na planszy 30/30 chyba że obie strony chcą na małej choć mam wątpliwości czy na turnieju powinna być dopuszczalna gra na małej.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies