Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bilans gier
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak bylem pomaranczowy 2 dni, fajne t bylo Smile
nabilem sobie na kubusiu ;p
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Sro Lis 04, 2009 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michals teraz podaj statystyki z tymi fioletami od kiedy sa rzeczywiscie fioletami, bo watpie ze masz wiecej wygranych ze mna... ;p
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszeliście o tym, że michals 2x zdobył mistrzostwo 1 ligi? Dlaczego takie sukcesy nie są uwzględnione w rankingu ligowym? ;>
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

twister, nie zaśmiecaj tematu. Nie wiesz o co chodzi to się najpierw dowiedz.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W tym wątku można wpisywać bilans gier pomiędzy graczami.
(...)
Założyłem go po to, by nie zaśmiecać bardziej wątku o skomentowanych grach: http://www.kropki.legion.pl/viewtopic.php?p=4672


Ten temat jest więc po to, aby debatować jacy to zajebiści jesteśmy. Napisałeś na szkrabie przed chwilą, że dwa razy wygrałeś ligę. Co tu jest trudnego do zrozumienia? Kiedy to było? Jeśli faktycznie to nie masz tego odnotowanego w ranku ligowym a nie chce żebyś był stratny...
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To było w czasach kiedy kropki były na kropki.net a nie na szkrabie.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze wspominam te czasy Very Happy dwa razy ograłem cię tam, mimo że dopiero zaczynałem Razz Szkoda że nie pokażesz jakiegoś linka na potwierdzenie... ale oczywiście wierzę.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest na forum w "Informacje" w temacie "archiwum: liga, turnieje organizatorem senny_mojrzesz".

A twoja wygrana ze mną na kropki.net była przez moje zagapienie się kiedy już miałem praktycznie wygraną grę. Wtedy jeszcze byłeś malutki jako kropkarz.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a teraz jest wiekszy od ciebie ale do ciebie to nie dociera Smile
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To były dwie gry michals a nie jedna (nicki dareq i diler). Tak dobrze je jeszcze pamiętasz? Masz może screena w swoich domowych archiwach? Very Happy Ja kojarzę jedną grę, bo nie da się ukryć, że pokonanie ówczesnego lidera i najlepszego gracza (patrz w jakim błędzie tkwiłem) było dla mnie nie lada osiągnięciem i w niej właśnie graliśmy jak równy z równym co mnie napawało dumą Razz Tak czy siak przegrałeś wtedy z nowicjuszem. Teraz przed czymś takim umiesz się ochronić "brakiem czasu"...
Menor większy nie jestem, bo mam gorszy bilans Smile
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze ze moj bilans to 4:4 wiec jestem równy michalsowi. Ale jak ruszy nowy sezon pierwszej ligi mam nadzieje zmienic ten bilans na 6:4. Wtedy bede oficjalnie lepszy od michalsa Smile Taki bedzie kozak ze mnie Cool
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

twister napisał:
To były dwie gry michals a nie jedna (nicki dareq i diler). Tak dobrze je jeszcze pamiętasz? Masz może screena w swoich domowych archiwach? Very Happy Ja kojarzę jedną grę, bo nie da się ukryć, że pokonanie ówczesnego lidera i najlepszego gracza (patrz w jakim błędzie tkwiłem) było dla mnie nie lada osiągnięciem i w niej właśnie graliśmy jak równy z równym co mnie napawało dumą Razz Tak czy siak przegrałeś wtedy z nowicjuszem. Teraz przed czymś takim umiesz się ochronić "brakiem czasu"...
Menor większy nie jestem, bo mam gorszy bilans Smile


Tak się składa że prowadziłem rejestr swoich gier na kropki.net i mam go w komputerze. Przegraną z diler mam i właśnie o tej grze pisałem, zresztą dobrze mi utkwiła w pamięci z uwagi na pechowość przegranej i twoje zachowanie. Natomiast z dareq mam tylko 2 wygrane, z czego 1 to był mecz turniejowy więc nawet powinna być w archiwum na forum odnotowana.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież ani przez chwilę nie oczekiwałem, że się przyznasz. Michals jak przegrywa partie to tylko przez 'pechowy, nieszczęśliwy przypadek' i zaraz po tym jego przeciwnik się źle zachowuje i to źle o nim świadczy, o!
Niestety nie mam screenów z tamtych partii a wiem, że wygrałem minimum dwie gry, więc te rejestry możesz sobie wiesz gdzie wsadzić Wink

michals napisał:
utkwiła w pamięci z uwagi na pechowość przegranej i twoje zachowanie

Oj bidulka... Laughing
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

twister, ja piszę prawdę. A przy twoim ówczesnym poziomie gry nie mogliśmy grać jak napisałeś "jak równy z równym".
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Sob Lis 07, 2009 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak żałuję, że do dzisiaj nie mam tych screenów ;/ Wyszłaby na jaw twoja "prawda"... Jeszcze bardziej teraz widzę jak żałosny jesteś. Nigdy nie przyznasz się do normalnej porażki, choćby przez słabszy dzień. Absolutne zero.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4  Następna
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies