Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Demotywatory

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 8:15 pm    Temat postu: Demotywatory Odpowiedz z cytatem

Ma ktoś może pomysł na jakiś fajny demotywator związany z kropkami/szkrabem? Smile Choćby nawet nie przeszedł na główną, to sporo osób w poczekalni go zobaczy. Coś żeby było śmiesznego, porywającego albo zaskakującego... albo wszystko najlepiej Razz I coś z kropkami na obrazku... Nie wiem może to głupia propozycja, ale zawsze to jakiś sposób na darmową reklamę w miejscu do którego zaglądają tłumy Smile Tylko ten pomysł hm...
Powrót do góry
 
 
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny pomysł, ale trzeba się wykazać dużą kreatywnością.
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Gru 15, 2009 2:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajcie Michalsia Wink
Powrót do góry
 
 
konweg



Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 39

PostWysłany: Wto Gru 15, 2009 6:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można dać program hitfaker(do nabijania np datków na menelu) i obok michalsa Very HappyVery HappyVery Happy (tylko szkoda że nikt nie zrozumie:()
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może coś w tematyce szkołorosłych mistrzów kropek? Tacy zawsze dostają ładne baty na starcie. Wiem bo i mnie to spotkało Smile
A mogłoby to skłonić parę osób do zweryfikowania swoich umiejętności.
Powrót do góry
 
 
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajebiaszczy pomysł Very Happy POdpis mógłby być np. taki: Uważasz się za mistrza kroek w swojej szkole ?? wejdź na szkrab.net.pl Laughing I zdjęcie mogłoby być z jakąś super zdziwioną miną Smile
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak juz to zdiecie jakiejs gry gdzie ktos zmasakrowal przeciwnika
Powrót do góry
 
 
konweg



Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 39

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to w grach michalsa jest dużo takich. Wybrać jakąś grę z zielonym gdzie jest basen na 7/8 kartki:)
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 12:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem po co michalsa w to mieszac. Zwykla gra kogos kto umie grac poczatkujacym z otoczonymi prawie wszystimi kropkami. Bez basenow, wiekszosc poczatkujacych i tak nie umie grac na baseny.
Powrót do góry
 
 
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zrozumieliście mojej konwencji Razz Demotywatory mają przede wszystkim śmieszyć, lub zaskakiwać, mieć jakieś przesłanie czy dawać do myślenia. Wstawiając screen z takiej gry według mnie nie byłoby to takie efektywne, nikt by raczej nie zwrócił uwagi na takie coś. A wstawiając nie wiem np. jakieś zwierzątko śmieszne czy coś co ma super zdziwioną minę czy tam oczy takie wielkie, na pewno by trochę rozśmieszyło i zachęciłoby bardziej do odwiedzenia strony Smile Tak mi się przynajmniej wydaje... Chociaż takie coś nie jest złe w sumie, może jakby podzieliło się obrazek na dwie części byłoby jeszcze lepiej taką gre właśnie i reakce Very Happy
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taki dwuczesciowy bylby dobry. Tylko trzeba znalezc zdiecie jakiegos dzieciaka ktoremu szczeka opada:)
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

menor napisał:
Tylko trzeba znalezc zdiecie jakiegos dzieciaka ktoremu szczeka opada:)


Proszę^^
http://c.wrzuta.pl/wm17570/7420711c00040c2947484ae3/0/maly%20zbigniew%20holdy%0A%38%30%27%0A%P0i%1A%0A%21
Powrót do góry
 
 
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha, dobre ^^ To teraz trzeba znaleźć screen z gry w której ktoś masakrycznie wygrał Very Happy albo samemu zrobić, może kubuś jak gra z jakimś nowym nickiem na przykład Smile
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies