Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Niegrzeczny michals
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

radji napisał:
Za nabijanie od razu powinno sie go wywalić z ligi. A jeśli to sie bedzie powtarzało skasowac jego nick.


A może by wywalić z ligi tego kto występował pod nickiem pawel maly? Dlaczego tylko na mnie jest atak? To tak jakby ktoś został napadnięty na ulicy przez bandytę i krzyczano żeby go ukarać bo się broni.
Powrót do góry
 
 
fc barcelona



Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 23

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciez zachowales sie dokladnie tak samo grajac ze mna calkiem niedawno ... Wyjebac cie z ligi i tyle!!! Przestaniesz grac bez czasu i oszukiwac to wrocisz. Dobrze by bylo jakby kazdy z zawodnikow grajacych w lidze napisal co o tym mysli. Ja jestem za wykluczeniem nabijacza..
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fc barcelona napisał:
Przeciez zachowales sie dokladnie tak samo grajac ze mna calkiem niedawno ...


Ja zrobiłem to w obronie przed przebierańcem a nie złośliwie żeby komuś rank popsuć.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok oni sa wrednymi przebierancami a ty wrednym nabijaczem wiec gdzie problem? Nie jestes lepszy od niech a wrecz jestes duzo gorszy i wcale sie z tym nie kryjesz. Zacznij grac uczciwie a twoj problem z przebierancami sam zniknie.
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to było przegięcie .Grać samemu ze sobą ? Sam jak zaczynasz przegrywać przestajesz się ruszać. Moim zdaniem to było strasznie nie fair i chyba można by w końcu coś by z tym zrobić. Jeśli potrafisz grać to masz taki rank a nie inny. jeśli zasługujesz na ranking "1761" to trzeba było zagrać z kimś i wygrać , a nie chamsko nabijać.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

menor napisał:
ok oni sa wrednymi przebierancami a ty wrednym nabijaczem wiec gdzie problem? Nie jestes lepszy od niech a wrecz jestes duzo gorszy i wcale sie z tym nie kryjesz. Zacznij grac uczciwie a twoj problem z przebierancami sam zniknie.


Ty jesteś wrednym typem i mówie to na podstawie wszystkich podłości jakie pisałeś pod moim adresem.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakim wrednym typem? przeciez caly czas piszesz ze chodzi ci tylko i wylacznie o ranking i wsciekasz sie kiedy ten ranking ci spadnie a pozniej nabijasz go ( tak to sie nazywa nabijanie ) na totalnie poczatkujacych. Nie jestes lepszy od przebierancow wiec nie masz prawa cos mowic pod ich adresem tym bardziej ze przebierancow mozna spotkac raz na miesiec a ty nabijasz codziennie, no chyba ze cie nie ma.

Swoja droga juz dawno zrezygnowalem z tych twoich potyczek na forum z reszta swiata ale poprostu jakas sila wyzsza mi kazala sie wypowiedziec.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oszukujcie się, że ktoś tknie michalsa. Ja nawet na to nie liczyłem, po prostu chce mieć jakiś argument, jak znowu będzie mi z bilansem wyjeżdżał.

michals napisał:
A może by wywalić z ligi tego kto występował pod nickiem pawel maly?


Powtórzę pytanie... (nie jest retoryczne michals, więc odpowiedz) kto ustawił taki czas i kto kogo do gry zaprosił? Weź nie pierdol, że zostałeś skrzywdzony Razz
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Latnera, ty jesteś bardzo wrażliwa na to co ja robie ale zupełnie nie reagujesz na zło które mi ktoś robi. Szkoda słów.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiesz na moje pytanie?
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kto gral sam ze soba? to tak apropo postu latnery bo moze o czyms nie wiem ;p
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjaśnienie: michals zagrał z jakimś małym pawłem, który go skrzywdził, bo michals zaprosił go do gry, ustawił brak czasu a ten (mały paweł) śmiał mu zabrać punkty.
Poszkodowany wpadł więc na szalony pomysł: założył inny nick i zaczął grać sam ze sobą, aby nabić to co na własne życzenie stracił.
Paulinie chodzi o to, że michals często sam przegrywając z kimś nie dokańczał gier.

Michals, jeśli jeszcze zamierzasz coś pisać - zacznij od odpowiedzi na moje pytanie Wink bo skoro Ty go zaprosiłeś, ustawiłeś taki czas, to hmmm...^^
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak to sie stalo ze na braku czasu wygral?? Smile pozatym kiedys kubusio podal 2 definicje nabijania jak bronil michalsa a teraz michals pasuje juz do obydwu wiec cos nie tak. Za granie samemu ze soba powinny byc konsekwencje...

Pozatym jak wykryto ten spryciasty pomysl naszego Michalka?
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Połączenie przerwało na drugi dzień i przed to mały paweł wygrał.
Akurat jak wstałem to wbiłem na chwilę na szkraba i pomysł zauważyłem od razu... 1. przeczucie 2. eido pomogło... Wink
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią Lut 19, 2010 11:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michals2 napisał:
To tak jakby ktoś został napadnięty na ulicy przez bandytę i krzyczano żeby go ukarać bo się broni.


Powiedziałbym raczej, że to tak jakby ktoś został napadnięty na ulicy a później okradł sklep, żeby odzyskać to co stracił
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna
Strona 3 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies