Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zlot 2013
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jaka data zlotu by ci odpowiadała?
27 kwietnia
58%
 58%  [ 7 ]
11 maja
33%
 33%  [ 4 ]
mógłbym (mogłabym) pojawić się tylko w innym terminie
8%
 8%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 12

Autor Wiadomość
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Sob Mar 30, 2013 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak był pomysł Very Happy i na tym się skończyło... Osobiście mam bardzo mało wolnego czasu... i nie dałbym rady raczej się tym zająć Sad( Bardzo przepraszam, ale chęci były Very Happy Co do podanych terminów, chyba bardziej by mi pasował 11 maja, ale 27 kwiecień też teoretycznie wchodzi w grę, choć u mnie to wszystko nie jest na 100% jak ustali się termin zrobię wszystko by się pojawić Smile
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Nie Mar 31, 2013 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubusio to kiedy termin na sztywno będzie? Można by wymyśleć jakiś plan chyba że na spontanie jak zawsze. Trenować chłopaki i dziewczyny bo turniej na żywo to nie przelewki;) rozumiem że zlot w warszawie? U Ciebie Kubusio?
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2013 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do terminu niech ci, którzy jeszcze się nie obudzili, mają szansę się wypowiedzieć Smile Termin ustalę w weekend. Co do planu zlotu, to fajnie byłoby się spotkać popołudniem i rozegrać turniej na kartkach. Wieczorem można zrobić grill, "piwko" oraz inne gry i zabawy.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2013 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

turniej na trzezwo? oszalales....
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2013 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz widze ten turniej na trzezwo Very Happy
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2013 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponowałbym sporządzenie regumalinu turnieju, a jedną z zasad byłoby:

Za każde zdobyte 5 kropek pije się karniaka. Tak więc jak komuś będzie szło za dobrze, to zaraz zrówna się z poziomem pozostałych Wink
Powrót do góry
 
 
Michał_Michał



Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 275
Skąd: Gliwice

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2013 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wieści od sebastian _ssss_ - 27 kwietnia rozpierd**a system:lol:
Powrót do góry
 
 
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sukcesem już będzie jak wszyscy dojadą na trzeźwo Very Happy
Powrót do góry
 
 
kubusio



Dołączył: 08 Sty 2003
Posty: 391
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pisałem wcześniej, termin miałem zatwierdzić w weekend. Postanowiłem jednak przyspieszyć decyzję, ponieważ niektórzy dopytują by móc to i owo zaplanować a większość osób miała już sposobność się wypowiedzieć. Ponieważ w wątku więcej osób chce by zlot odbył się w kwietniu, a także więcej osób wybrało kwiecień w sondzie:
Zlot odbędzie się 27 kwietnia!

Co do miejsca zlotu - jeszcze nad tym pracuję ale na pewno będzie blisko Warszawy.

Jak pisałem wcześniej, fajnie byłoby zrobić jakieś rozgrywki offline. Trzeźwość oczywiście wymagana nie będzie Wink Czy macie jakieś propozycje co do czasu rozpoczęcia? Osobiście celowałbym w popołudnie np. godzina 14 czy 15. Oczywiście jak ktoś dotrze później, to nie będzie problemu Smile Jak ktoś będzie mógł dotrzeć dopiero wieczorem - spoko. Jak ktoś będzie chciał się spotkać wcześniej - też spoko Wink

P.S. Informacje o lokalizacji postaram się ustalić w weekend. Muszę ruszyć się tu i ówdzie aby obadać miejscówki.
Powrót do góry
 
 
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok ! rezerwuje sobie czas Smile Jak mi nie wypadnie jakiś ważny egzamin, a wszystko wskazuje, że nie to będę na 100%, jak na razie swoje szanse oceniam na 75%. Czy ktoś będzie jechał przez Łódź ? Razz
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kubus jezeli chodzi o organizacje i badanie miejscowek jestem chetny do pomocy, dam ci moj nr kom na pw, w razie gdybys potrzebowal pomocy. Na codzien mieszkam w centrum wawy, wiec daleko do siebie nie mamy ;p
Powrót do góry
 
 
redwine



Dołączył: 09 Paź 2012
Posty: 12
Skąd: łódź

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ricardo ja jade z łodzi, i sebastian chyba jeszcze, jak cos mozemy tugeza ciupagiem Smile
Powrót do góry
 
 
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Supcio Very Happy jeżeli ciupagiem oznacza pociągiem to taki właśnie miałem plan Very Happy ja może jeszcze zapytam Andrespolmana (starzy kropkowicze może jeszcze pamiętają) i będziemy mieć większą ekipę Very Happy
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja proponuje zebysmy sie mniej wiecej ugadali na godzine zbiorki w wawie. Skoro ricardo dojedzie z ekipa to niech godzina jego przyjazdu bedzie ta godzina na dworcu centralnym. Reszta pewnie bedzie jechala sama wiec sie powinni dostosoac. I ekipa pojedziemy na miejsce zlotu jak mialo to miejsce pooprzednim razem. Ja co prawda nie wiem czy przyjade ale lepiej zaczac podawac konkrety.
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrespolman zrezygnowal dawno temu z gry ale ja to chyba wszystkich pamietam ktorzy grali w turniejach czy w lidze. menor nie pierdol tam, masz byc i kuniec Wink
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Forum ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies