Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pytanie
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konweg



Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 39

PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodaj to tej swojej listy gry z samym sobą Smile
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z samym sobą to było tylko z wyrównywaczem i też z powodu który już wyjaśniałem. Zresztą te punkty które nabiłem na wyrównywaczu zostały mi zabrane, razem z 16 punktami które uzyskałem za wygraną z grześkiem2f i jeszcze jednym graczem.
Powrót do góry
 
 
Ricardo



Dołączył: 01 Gru 2006
Posty: 230
Skąd: Andrespol(łóDź)

PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<ziew> nudy...
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 6:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Latnera, może powiesz konkretnie co ja takiego nie fair robie?
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michals, dajze juz spokoj...

http://www.kropki.legion.pl/niegrzeczny-michals-t516.html
twister napisał:
Pragnę poskarżyć, że michals "wystawił sobie złe świadectwo i w ogóle to źle o nim świadczy"
Sprawa wygląda tak: nasz wiecznie pokrzywdzony przez los zaprasza do gry zawodnika o nicku "play", po czym daje dupy i wyraźnie ma gorszą sytuację na planszy. Jako że jest nie do ruszenia wśród nas to wykorzystuje swoje prawa i gra bez czasu. Przypominam - sam zaprosił playa do gry (cóż za gra słów^^).


moze juz przestales grac bez czasu, ale nie licz, ze zaraz wszyscy Cie beda podziwiali jak to Ty fair grasz... moze za jakis czas, jesli bedziesz gral fair, zmieni sie opinia o Tobie

poza tym, jesli o Latnere chodzi, to sam wiesz...
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 8:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baobab, nie musisz mi przypominać tematu "Niegrzeczny michals" bo go pamiętam. Szkoda że ty też widzisz tylko moją grę bez czasu a nie widzisz tego co do niej doprowadziło. A doprowadziły do niej właśnie takie anule92. I jeszcze jedno - nie uważam zaprzestania gry w grze bez czasu za nie fair jeśli gra się z przebierańcem (czyli np anulą92). To byłoby nie fair gdyby tak zrobić z nieprzebierańcem.
Powrót do góry
 
 
fc barcelona



Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 23

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gra rankingowa- zdobywasz punkty albo tracisz. To jest tak proste, że dziecko to zrozumie.Nieważne czy grasz z przebierańcem, pojebańcem czy zboczeńcem.Nie musisz z nimi grać, zapraszasz kogo chcesz do stołu. Przegrywasz to tracisz. Proste? NORMALNY człowiek to zrozumie, idiota nie...
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fc barcelona napisał:
Nie musisz z nimi grać, zapraszasz kogo chcesz do stołu.


Właśnie przebieraniec uniemożliwia mi granie z tym z kim chcę, ponieważ ukrywa to kim naprawdę jest a nawet nieraz specjalnie udaje kogoś innego, tak jak ta anula. I robi to często ze złośliwą intencją w stosunku do mnie.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to nie graj z ludzmi z niskim rankingiem tylko z fioletami przynajmniej. W srod fioletowych nie ma juz przewaznie przebierancow a i szybciej bedzie ci ranging rosl. Zrozum ze przebierancy ktorzy w ten perfidny, podly i nieludzki sposob zabieraja ci ranking sa odpowiedzia na to ze grasz z samymi poczatkujacymi. Zauwaz ze nikt inny nie ma takiego problemu. Ja kiedys gralem z amokatem ktory sie przebral i zabral mi ze 100 punktow i nie robie z tego tragedi. Tak samo jak jest jakis koles ktory ma ranking 1200 z hakiem i gra lepiej niz kubusio. Zagralem z nim chociaz wiedzialem ze przegram i jak sie pojawi znowu to tez z nim zagram i znowu strace 30 punktow. Ale to nie koniec swiata.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze nie gram jak napisałeś z samymi początkującymi. A poza tym mogę sobie grać z kim chcę i nikomu zdrowemu nie powinno to przeszkadzać.
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michals,czy czasami uwazasz ze mozesz nie miec racji?
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, zależy jeszcze w jakiej sprawie.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak samo jak nikt nie ma obowiązku mówić ze założył sobie nowy nick.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrozum w końcu, że nie masz racji, nabijasz, oszukujesz i grasz w ostatnim czasie niemal tylko ze słabymi graczami (chyba, że liga zmusza...) co mnie akurat mało już teraz obchodzi, ale nie wypieraj się tego co widać.
Nikt cię zmieniać na siłę nie będzie, bo widać, że dobrze wychowany nie jesteś. Ale masz żółtą kartkę i nie zapominaj o tym, bo być może 1200 wisi w powietrzu... Nie pisz już tutaj nic więcej, to i reszta 'złych ludzi' da ci spokój...
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 12:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale w czym ja nie mam racji? Wcześniej w tym temacie przyznałeś mi rację jak sam napisałeś. Lepiej by było gdybyś wytrwał w tym co zapowiedziałeś i nie wypowiadał się więcej w tym temacie.

twister napisał:

Nie będę się wypowiadał więcej tutaj. Nie warto było przyznawać ci racji
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3  Następna
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies