Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pytanie
Idź do strony 1, 2, 3  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Pon Mar 15, 2010 11:38 pm    Temat postu: Pytanie Odpowiedz z cytatem




Mam pytanie do tych którzy niedawno się tak na forum oburzali na moje postępowanie, co sądzą o postępowaniu tego kto był pod nickiem anula92? Dodam że wcześniej na stole, czego nie widać na screenie ta anula namawiała mnie do gry mówiąc że chce zagrać z kimś dobrym itp. A kiedy napisałem że widać na kilometr że jest przebierańcem i zobaczył że mnie nie nabierze to przestał udawać. Może tutaj się też oburzycie? Czy to jest uczciwe? Czy to jest fair? Ale to już wam nie przeszkadza. Oczywiście nie trzeba być specjalnie inteligentnym żeby domyślić się że pod nickiem anula92 był prezes.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 12:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachowanie chamskie i nie fair oczywiście. Właśnie takie wyskoki psują klimat na kropkach... Jednak nie oskarżaj o to prezesa, bo absolutnej pewności nie masz. Bezpodstawne oskarżanie (czyli bez dowodów) też jest co najmniej chamskie...

Dwa "szkraby" uruchomione? No ale jakiś cel tego pewnie miałeś...
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 12:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

twister napisał:
Jednak nie oskarżaj o to prezesa, bo absolutnej pewności nie masz. Bezpodstawne oskarżanie (czyli bez dowodów) też jest co najmniej chamskie...



Mam dużo większą pewność niż ty mogłeś mieć rzucając oskrżenia pod moim adresem, które zresztą były fałszywe. I jeszcze przypomnij sobie jakie fałszywe oskarżenia rzucałeś kiedyś pod adresem cld911.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 1:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz, człowiek stanie po twojej stronie, a ty i tak masz to w dupie i wywlekasz inne wątki. Nie lubię zresztą uogólniania, więc tego zdania nie ma co komentować. Mógłbym co do tej twojej pewności wyjechać z pewną złośliwością, ale już mi się to znudziło.
Sprawa Pawła (cld) jest zamknięta, a ewentualne niejasności wyjaśnię tylko z nim.
Nie będę się wypowiadał więcej tutaj. Nie warto było przyznawać ci racji, nie oczekuj tego od innych.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 1:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doceniam że mi przyznałeś rację. A co do tego kto to był to faktycznie nie jest pewne czy to był prezes ale jest to bardzo prawdopodobne. Ewentualnie jeszcze może wchodzić w gre konweg, bo inne osoby to nie sądzę.
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w czasie gry siedzisz i na gościu i na swoim nicku ? coś chyba nie tak, na grach ligowych też tak robisz? Ty się zachowujesz chamsko i nie fair to inni wobec Ciebie też się tak zachowują, więc ja się nie dziwię. Do tego Urania... wróżysz czy wygrasz czy przegrasz ? Wink
Powrót do góry
 
 
Prezes



Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 76

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie byłem ja, pojebańcu.
Powrót do góry
 
 
konweg



Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 39

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja też nie.

A może michals nie był na gościu tylko na drugim nicku?? Może to właśnie on jest tą anula92?
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zakaz rozmow na zielono jak michals gra ligowe.ktos sie odezwie w meczu ligowym z michalsem z jakas rozkminka na temat gry - wylatuje z ligi Wink
oczywiscie nie wiesz michals kto to byl,domyslac to sie mozna cale zycie.robiac to niekiedy źle.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

latnera napisał:
Ty się zachowujesz chamsko i nie fair to inni wobec Ciebie też się tak zachowują, więc ja się nie dziwię.


No właśnie, jak wobec mnie ktoś coś złego robi to to już tobie nie przeszkadza. Ty tylko jesteś strasznie wrażliwa na moje postępowanie i się oburzasz na forum. Widać twój brak obiektywizmu i sprawiedliwości.


Ostatnio zmieniony przez michals2 dnia Sro Mar 17, 2010 8:17 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wcześniej byłem na gościu a potem wszedłem na nicku nie wychodząc z gościa i dlatego są dwa.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezes napisał:
pojebańcu


Ciekawe że tak samo nazwała mnie anula, co widać na screenie.
Powrót do góry
 
 
Prezes



Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 76

PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nabierasz się na prowokacje, jak rasowa panna z 92 rocznika, kochany
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michals2 napisał:
[...]Ty tylko jesteś strasznie wrażliwa na moje postępowanie i się oburzasz na forum. Widać twój brak obiektywizmu i sprawiedliwości.

Zacznijmy od tego że to ty się teraz strasznie oburzyłeś. Już napisałam, że innych zachowanie mnie nie dziwi bo to ty grasz nie fair. Jak ty się zmienisz to i inni zaczną Cię inaczej traktować, a teraz niektórzy Cię gnębią bo sobie zarobiłeś na to. Na moje współczucie nie licz bo cytuję ciebie : " teraz jesteś dla mnie śmieciem" .
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 11:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co ja takiego nie fair robię? To że grałem bez czasu? To moje postępowanie zostało przecież spowodowane przez takie "anule", ale już tego nie widzisz.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Podejrzani o oszustwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies