Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wykluczenie z ligi
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze jedno.nie to ze bym sie zgrywal ale podaje nick osoby,ktora lubi michalsa;
senny_mojrzesz
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

senny_mojrzesz napisał:
jeszcze jedno.nie to ze bym sie zgrywal ale podaje nick osoby,ktora lubi michalsa;
senny_mojrzesz

senny, ale offtop Wink , tu masz przecież odpowiedni wątek: Wink
http://kropki.legion.pl/viewtopic.php?t=459
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Czw Maj 21, 2009 8:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bao,poczytaj wyzej co pisal prezes w tym temacie,ja poprostu odpowiadam tu gdzie zadane zostalo takie pytanie Wink
Powrót do góry
 
 
baobab



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 344

PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tylko żartowałem z tym offtopem Wink a chciałem przy okazji zwrócić uwagę na ankietę
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

achaaaa Wink to wrili sory
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Maj 30, 2009 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michalsiu mój drogi, jeśli uważasz że Prezes zachowuje się wg Ciebie nie fair(chociaż nie masz żadnych podstaw żeby twierdzić że to on się przebrał i zabrał Ci punkciki) to twoim zdaniem jak ty się zachowujesz?

Uwaga cytuję:
[19:38] michals: na malej zagram rank jak mi przyslesz swoje zdjecie rozebrane, chociaz takie jakie ja ci przyslalem

Nikt mnie przedmiotowo traktować nie będzie. Łączenie życia prywatnego z wirtualnym jest w tym przypadku przegięciem.
a może następnym razem zaproponujesz,że za grę na małej mam Ci nagrać jakiś fajny filmik?
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Sob Maj 30, 2009 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo widze ze sie stro zaczyna, latnera ja ci sie podloze i przegram w 3 ruchach Very Happy
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Sob Maj 30, 2009 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaga cytuję:
[19:38] michals: na malej zagram rank jak mi przyslesz swoje zdjecie rozebrane, chociaz takie jakie ja ci przyslalem

hm,a jakie zdjęcie przesłał Ci michals? Czy one było rozbierane jakoś w połowie? np.z gołą klatką piersiową? jeśli tak to może michals teraz oczekuje tego samego od Ciebie,chociaż z wypowiedzi ,że zagra na małej rank wynika,że nie umawialiście się na wymianę takich zdjęć.
Wypowiedź michalsa można różnie traktować,zależy jakie są miedzy wami stosunki,ale jeśli czujesz że Cię obraził to zapewne tak jest.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sob Maj 30, 2009 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Latnera, ty się zastanów jak się sama zachowujesz rozgłaszając takie rzeczy na forum. A co do prezesa to miałem podstawy żeby go podejrzewać.
Powrót do góry
 
 
Prezes



Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 76

PostWysłany: Sob Maj 30, 2009 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat jak temat, dlaczego miałaby go nie poruszać no forum? Ty na forum napisałeś, żeby mnie wykluczyli z ligi, a ona napisała, że jesteś pierdolonym, niewyżytym zboczeńcem, no i co w tym złego? Co? Ty na innych możesz pisać, a inni na ciebie nie? Weź się zastanów czasami nad tym, co piszesz, bo już naprawdę żal dupę ściska, jak po takiej wypowiedzi w stosunku do kobiety, którą znasz tylko poprzez kropki i wirtualny świat (no tak, ty tylko w takim żyjesz...), teraz robisz z siebie jakiegoś zasranego męczennika, który cierpi za niewinność.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Sob Maj 30, 2009 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tego postu już nawet nie będę odnosił się...
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 12:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie umiesz przyznać się że przegiąłeś , czy do tego że nie masz żadnych argumentów na swoją obronę? Nie rób z siebie ofiary.
co do zdjęć, to nie będę ujawniać jakie są.
nastepnym razem michals zastanów się co ty gadasz i co proponujesz. Bo niektóre twoje propozycje są co najmniej zaskakujące.Pokazują jak w dupie masz drugiego człowieka , albo jak jesteś płytkim stworzeniem , którego nie dosięgnęła ewolucja.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 1:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ty sama przegięłaś rozgłaszając to na forum. Jak ci się coś nie podobało to wystarczyło mi to powiedzieć. I więcej nie będę z tobą grał ani rozmawiał.
Powrót do góry
 
 
Cement



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 23
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę Cię rozumiem teraz, michals. Założyłem sobie konto do nabijania rankingu i poznałem tę niepewność czy zielony jest na pewno zielonym, a nie przebierańcem, tę frustrację, gdy podczas gry okazuje się, że jednak jest silniejszy, tę złość towarzyszącą przegranej... Takie zbijanie rankingu nabijaczom jest na prawdę nie fair! Apeluję o rozwagę wszystkich przebierańców! Wiecie jak się trzeba namęczyć, żeby nabić ranking do 1800?!
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ranking nie jest nabity tylko zasłużony.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedna  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies