Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna www.kropki.legion.pl
Forum gry w kropki -
KLIKNIJ I ZAGRAJ W KROPKI ON-LINE
Zasady gry

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wykluczenie z ligi
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 5:44 pm    Temat postu: Wykluczenie z ligi Odpowiedz z cytatem

Proszę o wykluczenie Prezesa91 z ligi i turniejów. W ostatnim czasie dwukrotnie popsuł mi rank przychodząc pod przebraniem jako zielony. Za każdym razem traciłem po ok 30 pkt. Za pierwszym razem jeszcze w dodatku najpierw grając ze mną na 30/30 udawał słabego gracza żeby mnie naciągnąć na małą planszę. Dziś kiedy już odbudowałem rank po pierwszym znów mi popsuł. Ktoś kto tak złośliwie robi innym graczom nie powinien być dopuszczony do grania w lidze i turniejach bo takie zachowanie nie może być tolerowane.
Powrót do góry
 
 
twister



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 210
Skąd: ~Kraków

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hahahah Laughing
Prezes wstydź się... michals ma rację. Proponuję dodatkowo odciąć Prezesa od neta oraz wody pitnej. Michals dorośnij... najwyższa pora...
Powrót do góry
 
 
Grzesiek2f



Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 326

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ten ciagle z tym rankiem xD mozesz grac ze mna, ostatnio gram beznadziejnie, to sobie szybko nadrobisz.
Powrót do góry
 
 
latnera



Dołączył: 18 Lip 2008
Posty: 155
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie masz pewności że to Prezes. Ja Ci mówiłam że to nie on, więc rzucasz fałszywe oskarżenia. Chyba że Ci się przyznał to spoko. Moim zdaniem nie powinieneś mieć do nikogo żalu o to że przegrałeś. Widziałam dzisiejszy mecz z robertem69 i graliście na dużej, czyli jakby nie patrzeć na Twojej planszy. A to że grasz z "początkującymi" zielonymi to musisz się liczyć z tym że czasami może Ci się trafić przebieraniec. Odbudowałeś rank na mnie (11 punktów) na arczim(11 puntków) i 10 gier z zielonymi po jednym punkcie. Nie sądzisz że to 10gier powinno być zastąpione jedną z np kimś fioletowym lub wyżej ? jeśli tak bardzo chcesz mieć pomarańcza to na niego zasłuż. Jeśli widzisz że grasz z przebierańcem to się staraj.
Powrót do góry
 
 
Prezes



Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 76

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze michałku dziękuję za wieczorne poprawienie mi humoru, z pewnością odrobina dodatkowej pozytywnej energii mi się przyda, bo w końcu nigdy jej za wiele.
Po drugie, kiedyś się ciebie pytałem, czy rank jest dla ciebie najważniejszy - zaprzeczyłeś, w chwili obecnej śmiem w to głęboko wątpić.
Po trzecie, nie mam dlaczego takie 'oskarżenia' rzucasz pod moim adresem i proszę o wyjaśnienie tej kwestii, a dokładniej o to, jakie masz podstawy, żeby twierdzić, że za szkrabami schwinge i robert69 (bo patrząc na twoje archiwum gier chyba o nich ci chodzi) ukrywa się moja skromna osoba.
Po czwarte ostatnio na kropkach (2-3 dni) rzadko bywam i jeśli już, to przesiaduję na gościu, co może potwierdzić Paulina, Darek i ewentualnie Radek.
Po piąte, powiedzmy, że masz rację i że to ja się ukrywam za tymi nickami. No i co z tego? Co w tym było złośliwego? Skoro przegrałeś, tzn, że twój rywal był od ciebie lepszy. To ciekawe, że mimo swoich 30 lat nie potrafisz przyjąć porażki na klatę.
To chyba tyle co miałem do powiedzenia w tej sprawie. Jeżeli będzie taka potrzeba, to oczywiście będę się wypowiadał, ale chyba z góry jesteś na przegranej pozycji - na szkrabie nikt cię nie lubi.
Powrót do góry
 
 
michals2



Dołączył: 06 Lut 2003
Posty: 445

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ty naprawde nie rozumiesz zła swojego postępowania? Nawet nie chce mi się tego tłumaczyć ale mam nadzieje że na tym forum są bardziej rozwinięci ludzie którzy to rozumieją. I jeszcze jedno - zbijanie mi ranka pod przebraniem dziś się definitywnie skończyło bo od dziś ze wszystkimi podejrzanymi nickami będe grał na ustawieniu bez czasu. Dzisiaj się miarka przebrała. I nie byłbym taki pewien że na szkrabie nikt mnie nie lubi.
Powrót do góry
 
 
Prezes



Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 76

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spytałem o twoje podstawy o oskarżanie mnie - nie odpowiedziałeś, więc chyba masz świadomość że zrobiłeś z siebie niezłego kretyna, zresztą nie pierwszy raz.
ja tutaj nie widzę żadnego złego postępowania, w sumie jestem dumny za osobę ukrywającą się pod nickami schwinge i robert69.
ale groźnie zabrzmiało - MIARKA SIĘ PRZEBRAŁA! AAARGHHHH!!! RAAAR!!
podaj mi nick chociaż jednego gracza, który darzy cię sympatią.
Powrót do góry
 
 
menor



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 285
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michals zlituj sie, nawet nie nad nami ale nad soba.... teraz przegioles pale... gorzej niz male dziecko.....
Powrót do góry
 
 
szwagiereczek



Dołączył: 25 Maj 2003
Posty: 567
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainwestuj w prozac
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektóre rzeczy jak widać nigdy się nie zmieniają. Muszę tutaj częściej zaglądać bo widzę, że można sobie poprawić humor jak za dawnych dobrych lat. Wink
Powrót do góry
 
 
radji



Dołączył: 17 Cze 2002
Posty: 556
Skąd: z Siedlec

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 11:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiejąc jak najbardziej towarzysza michalsa,oponuje, aby skreslono z ligi również Leoklesa, który upił sie na imprezie po mnie. A także menora, ktory upił się już przed przyjazdem. Nie podoba mi się również, obecność w lidze baobaba, gdyż wydaje mi się, że jest on za dobry na naszą ligę i powinien grać z opaską na oczach. Ewentualnie, przy meczu "u siebie" z opaska na jednym oku. Latnera nie pasuje mi bo jest kobietą, a kobiety miast grać w kropki, winny uszczesliwiać chłopów w kuchni. Po za tym , wyeliminował bym wszystkich graczy, którzy zaczynali grać na cronixie, gdyż mieli oni więcej czasu na naukę, ewentualnie powinni oni nie grać przez jakiś czas, dajmy na to do 15 sezonu (pomijajac naturalnie moją wspaniała osobę, bo mam taki ładny nick). Aha, bylbym zapomniał, kubusio tralala, co to za nick, równiez bym skreślił z ligi, bez sensu, jakieś tralala, nie podoba mi się to.
Chamstwo rządzi w naszej lidze i należy jak najszybciej zrobić z tym porządek. Dlatego tez popieram towarzysza michalsa, który obrał sobie za cel zlikwidowania wszelkich nieścisłości rasowych i elementów burżuazyjnych w naszych rozgrywkach.
Powrót do góry
 
 
leokles



Dołączył: 07 Gru 2002
Posty: 640
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic dodać, nic ująć.
Powrót do góry
 
 
Polkolordek



Dołączył: 24 Maj 2003
Posty: 503
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

michals ma racje, tez nie toleruje przebierancow, na znak protestu prosze mnie wykluczyc z ligi Exclamation
Powrót do góry
 
 
Prezes



Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 76

PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Czy ty naprawde nie rozumiesz zła swojego postępowania? Nawet nie chce mi się tego tłumaczyć ale mam nadzieje że na tym forum są bardziej rozwinięci ludzie którzy to rozumieją. "

jak widać na szkrabie są same niedorozwoje Smile
Powrót do góry
 
 
senny_mojrzesz



Dołączył: 04 Lis 2005
Posty: 1546
Skąd: Legionowo,Londyn

PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no prezez takiego zachowania tolerowac nie bedziemy!!!!!! zapomnij o lidze w nastepnym sezonie i wy wszyscy tez.zostanie w niej michals i basta.
Powrót do góry
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.kropki.legion.pl Strona Główna -> Informacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach




wiadomosci z forum
Polityka cookies